Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś otwarcie Domu Polski Wschodniej w Brukseli

Utworzony przez kjl, 22 lutego 2010 r. o 16:07 Powrót do artykułu
Ludzieeeeeee. Trzymajcieeee mnieeeeeeeee! Przecież Polska Wschodnia zaczyna się za Bugiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać! Kosztu biura: 300.000 x 5 województw / 365 dni = 4100zł dziennie. Ciekawe czy kontakty, które nawiążemy, dadzą przypływ kasy większy niż ten wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę ! to jakiś żart, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje, że najpierw powinien być pomysł, plan działania a potem siedziba. Kolejność aktualna dowodzi tego, że chodzi tutaj tylko o synekurki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w końcu cos ruszyło , ale co to jest szlak sobiesiego nie kojarze, wie ktos może??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlak sobieskiego to nowa inicjatywa Gmin województwa lubelskiego z tego co sie orientuje, to fajna idea sie szykuje, Słyszałem że pieniadze też bedą dla przedsieborców, wiem , bo bylem na spotkaniu w tej sprawie, juz chyba pozyskali 20 mln zł, chyba z RPO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlak Sobieskiego to lipa. Pomysł do bani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżinks napisał:
Szlak Sobieskiego to lipa. Pomysł do bani.
Nie jest wo wcale lipa i pomysł do bani. To fajna inicjatywa i pomysł Gminy Rybczewice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
Nie jest wo wcale lipa i pomysł do bani. To fajna inicjatywa i pomysł Gminy Rybczewice
a mi sie wydaje ze koles , przedewszytskim jest zazdrosny oto ze w 6 gminach bedzie mozna dostac bezzwrotna dotacje na rozpoczecie dzialanosci gospodarczej podobno nawet 300 tysiecy i bez wkladu wlasnego. z tego co mowia bedzie mozna wziac dotacje na przetworstwo owoców i warzyw, ulture i agrosturystyke. piekne pieniadz eja mam pomysl jak je wykorzystac, i mie to cieszy. Intertesuje mnie tylko jak ci wojtowie sie dogadali, przeciez wPolsce to praiw nie mozliwe, ale chwala im za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAINTERESOWANY napisał:
a mi sie wydaje ze koles , przedewszytskim jest zazdrosny oto ze w 6 gminach bedzie mozna dostac bezzwrotna dotacje na rozpoczecie dzialanosci gospodarczej podobno nawet 300 tysiecy i bez wkladu wlasnego. z tego co mowia bedzie mozna wziac dotacje na przetworstwo owoców i warzyw, ulture i agrosturystyke. piekne pieniadz eja mam pomysl jak je wykorzystac, i mie to cieszy. Intertesuje mnie tylko jak ci wojtowie sie dogadali, przeciez wPolsce to praiw nie mozliwe, ale chwala im za to
Aczy przypadkiem bedzie to uczciwe , czy standardowo, już pieniadze zostały rozdane prze kolesi , ktrózy sie wlasnie dogadali, spróbuje i ja skorzystać z tej dotacji zobaczymy naile jest to przejżyste. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i inicjatywa ze szlakiem jest fajna ale tyle kasy na utrzymanie biura to wieeeeeelka przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...