Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś rozstrzygnie się przyszłość cukrowni

Utworzony przez antek_emigrant, 15 stycznia 2008 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Stanisław Lubaś - SPRZEDAJNA ZAKAŁA POLSKIEGO PRZEMYSŁU CUKROWNICZEGO !!!!! On Wam napewno "poda rękę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pan Żuk tak zaciekle walczy o cukrownię? A dlatego,że jest z Lublina! Gdzie tu więc obiektywizm,gdzie tu merytoryka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego drogi , kierujmy się ekonomią. Cukrownia Lublin to zakład gdzie produkuje się cukier jakości najwyższej . Kategoria cukru jest jedyna w kraju 1 UE . BSO Polska - Cukrownia Glinojeck ma jakość cukru 1 PN . Powtarzam jedyna cukrownia w kraju . Niewiele na Lubelszczyźnie jest takich zakładów . KSC pragnie bronić Toruńskich oddziałów , nie myśli nic o oddziałach lubelskich takich jak Lublin , Werbkowice ,Krasnystaw , Łapy Lubelszczyźnie tylko te oddziały zostały . Pragnę jako lokalny patriota aby cząstka przemysłu przetwórstwa spożywczego ostała się na lubelszczyźnie . Kraju płynącego z ziem pierwszej klasy burakiem cukrowym , ziemniakiem, chmielem , kozłkiem , truskawkami , kukurydzą , tytoniem itd. . Wydajność cukrowni lublin ostatniego roku plasuje się na poziomie 7000 T/H krajanki . Taka jak sióstr Krasnegostawu , Werbkowic , Łap Należy zauważyć że są cukrownie , o słabych efektach wydajnościowo-ekonomicznych . Mam pytanie dlaczego nikt otwarcie nie postawi pytania że mimo wykonanych inwestycji - one nie dały przyrostu ekonomii wydajności tych zakładów . Czy to jest strach przed utratą ciepłych stanowisk w KSC ? Panowie Prezesi Kowa , Poniatowicz itd. koniec warcholstwa i prywaty do roboty !!! W myśl myśli - jeżeli ludziom chce się zabrać coś trzeba dać im prace 200 % . Dlaczego UE mamy wciąż kojarzyć z zabieraniem miejsc pracy ? Pytanie do Pana Prezesa Kowy ? GalAnonim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.