Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj 70. rocznica „Cudu lubelskiego”. Msza w archikatedrze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2019 r. o 09:10 Powrót do artykułu
Dobrze, że słowo "cudu" jest w cudzysłowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babcia mowila, że czuło sie wtedy jakąś aurę, ludzie zdrowieli i odzyskiwali siły, moc wisiała na wyciągnięcie ręki wystarczyło sie pomodlić i poprosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość tych czarów i zabobonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie w kosmos już latajom !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w nowym systemie cuda się skończyły ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka "GENERAŁA" od BRUTALNEGO TRAKTOWANIA WŁAŚNIE OZNAJMIŁA, ZE  wybiera się do Senatu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne te katoliki, natchnienia szukają w obrazkach i figurkach, zapominając, że to Ewangelia jest źródłem (w doktrynie powinna być).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że stado komuchów i „oświeconych” nie ma tolerancji do religii, ale do gołych dup na marszach LGBT już tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsca zdarzenia – kościół. Osoby, które pierwsze dostrzegły zmiany, to osoby konsekrowane, co automatycznie w świadomości podnosi wiarygodność tego wydarzenia. Zjawisko pozostawiło fizyczny ślad w postaci kropli cieczy, później zaschniętej. Jest to fakt niezaprzeczalny nawet dla sceptyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzię widzę w tym tęczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin stał się wtedy Częstochową. Szkoda, że komuchy zdeptali nam to źródło wiary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...). Do zakrystii przychodzili wtedy różni ludzie, najczęściej inteligenci, którzy prosili o spowiedź, początkowo odmawiałem, motywując brakiem czasu. (...) Kiedy wymawiałem się, z konieczności, od spowiadania, głośno oświadczali: Nie byłem u spowiedzi, nie spowiadałem się kilka, wiele lat, podając czasem ich liczby: 8, 10, 12, 15, 20, 30 i ponad, a nawet jeden wypadek ponad 50 lat. Po takich oświadczeniach już bez sprzeciwu siadałem w konfesjonale." - ks. Frankowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK. NIECH TERAZ KAŻDY OPĘTANY SKUR.... KTÓRY TWIERDZI ŻE NIEMA BOGA NIECH POMYŚLI!! NIECH POSŁUCHA CO MÓWI SZATAN PODCZAS EGZORYCYZMOW.. TYLKO MATKI BOSKIEJ SZKODA.. TAK PŁACZE NAD NAMI, NAD ZŁEM CZŁOWIEKA,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin stał się wtedy Częstochową. Szkoda, że komuchy zdeptali nam to źródło wiary...
 ZA tych komuchow frajerze więcej się budowalo kościolow niż teraz! Ci komuchu byli lepszymi katolikami niż dzisiejsi politcy udajacy katolikow! Nich księża którzy niemaja nic wspólnego z wiarą.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"NIECH TERAZ KAŻDY OPĘTANY SKUR..." - katolicki język miłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie bałwochwalstwo, nauki sprzeczne z natchnioną Biblią tam nie ma Bożych cudów, ale demoniczne udające Boże i wciągające ludzi jeszcze bardziej w bałwochwalstwo, nieprawdy .... Biblia ostrzega przed demonicznymi cudami, objawieniami - np objawienia fatimskie itp to demoniczne objawienia.... "Powstaną bowiem fałszywi Chrystusowie i fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i cuda, żeby zwieść, o ile można, nawet wybranych." - Mateusz 24 _____ " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian 7:23b ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą mieć odpuszczonych grzechów, nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary ... W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "swiętego jedzenia"itd -- wielu osób jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy,Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii ani organizacji religijnych. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 Biblia Warszawska ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " ______ "Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo " ________ GOOGLE : "jak antychryst oszuka wielu chrześcijan część 2 demoniczne cuda "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK. NIECH TERAZ KAŻDY OPĘTANY SKUR.... KTÓRY TWIERDZI ŻE NIEMA BOGA NIECH POMYŚLI!! NIECH POSŁUCHA CO MÓWI SZATAN PODCZAS EGZORYCYZMOW..  TYLKO MATKI BOSKIEJ SZKODA.. TAK PŁACZE NAD NAMI, NAD ZŁEM CZŁOWIEKA,,,
I taka jest ta twoja katolicka wiara, że każe ci wyzywać innych ludzi tylko dlatego, że mają inne zdanie? To właśnie z powodu takich ludzi, jak ty, i jak wasi księża tak wielu ludzi odchodzi od Boga. Ale i tak tego nie zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Każde Zdrowaś Maryjo z różańca jest dla mnie jak uderzenie obuchem w głowę. Gdyby chrześcijanie znali moc modlitwy różańcowej, byłoby już po mnie!”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin stał się wtedy Częstochową. Szkoda, że komuchy zdeptali nam to źródło wiary...
ZA tych komuchow frajerze więcej się budowalo kościolow niż teraz! Ci komuchu byli lepszymi katolikami niż dzisiejsi politcy udajacy katolikow! Nich księża którzy niemaja nic wspólnego z wiarą....
 a co komuchy zrobili POPIEŁUSZCE SUCHOWOLCOWI NIEDZIELAKOWI ZYCHOWI ŁUKOMSKIEMU WYSZYŃSKIEMU I INNYM - może też wybudowali po kosciele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Każde Zdrowaś Maryjo z różańca jest dla mnie jak uderzenie obuchem w głowę. Gdyby chrześcijanie znali moc modlitwy różańcowej, byłoby już po mnie!”
 to ciekawe ,bo zakonnicy ,a jakże niemieccy ,dopiero zaadaptowały buddyjską male na różaniec w XII ,i sobie wesoło klepali zdrowaski,a to znaczy ,że gość od ciężkich węglowodorów ropopochodnych miał się doskonale .jeszcze jedno ,to jest jakaś chyba specjalizacja diabelska,bo nic nie wspomina o reszcie instytucjonalnych religii,czyżby tam były inne diabły ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...