Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj akcja policji w całym kraju. Na co zwrócą uwagę mundurowi?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2019 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Aalllle akcja, raz do roku, a to ich zasrany obowiązek pilnować tego codziennie !!! Jak i wielu innych zakazów i nakazów, np. jazdy z odpowiednimi światłami w zależności od warunków pogodowych i pory dnia - nie widziałem i nie słyszałem, żeby ktokolwiek został ukarany za brak włączonych lub nieodpowiednie światła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aalllle akcja, raz do roku, a to ich zasrany obowiązek pilnować tego codziennie !!! Jak i wielu innych zakazów i nakazów, np. jazdy z odpowiednimi światłami w zależności od warunków pogodowych i pory dnia - nie widziałem i nie słyszałem, żeby ktokolwiek został ukarany za brak włączonych lub nieodpowiednie światła !
 Ja dostalem za nie wlaczone od tad przestatalem szanowac policje bo ruszylem z parkingu obok nich gdzie stali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko korzystaja ale nawet graja w gry lub pisza na messengerach, pejsach itp w czasie jazdy samochodem. Za cos takiego powinni odbierac dozywotnio prawo jazdy , podobnie za jazde po wypiciu alkoholu lub po dragach. Z polakamni trzeba twardo i lac po lbach i patrzec jak rowno puchnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przez 16 lat mania prawy jazdy, zaplacilem już 8350 zl, mam policzone przez komornika, że niezaplacony. On chce jeszcze 5000 zl koszta. Wyjerzdzam do anglii, bo tu nie jest mi demokratycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to w takim razie jutro dopiero bede jezdzil :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapominamy o Yanosiku i jedziemy dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...