Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o 7 stali też na skłodowskiej - w zatoczce przy boisku LO V
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie z Urzędu Marszałkowskiego ale z Urzędu Miasta z Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego. !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ,że redakcja ostrzegła mnie . Miałem już jechać a pić skończyłem o 3 w nocy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Dobrze ,że redakcja ostrzegła mnie . Miałem już jechać a pić skończyłem o 3 w nocy...
ja też się cieszę, że cię redakcja ostrzegła, bo jadąc po pijanemu nie zabiłeś dziecka na przejściu dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzezwy napisał:
ja też się cieszę, że cię redakcja ostrzegła, bo jadąc po pijanemu nie zabiłeś dziecka na przejściu dla pieszych
A jaka jest różnica -zabić na trzeźwo czy po pijanemu? Można być trzeźwym ,jechać 120km/h w terenie zabudowanym i zabić staruszkę na przejściu dla pieszych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie informacje nie powinny być podawane ! Tylko i wyłącznie wnioski po takiej akcji ! Sam jestem kierowcą i gardze pijanymi za kółkiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Maryna~ napisał:
Takie informacje nie powinny być podawane ! Tylko i wyłącznie wnioski po takiej akcji ! Sam jestem kierowcą i gardze pijanymi za kółkiem !
Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.
Mam jak maniek. Takie popisy na szosie, jakie prezentują panienki po 40-tce w yarisach i kapeluszni seniorzy w skodziankach, to nawet po zerosiódemce na łeb mi nie wyjdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.
Maniek z chęcia spróbowałabym czy jesteś taki dobry na drodze cwaniaczku.. ale znając życie, na pewno masz za małego kucyka hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjancie ze zdjęć przy artykule koniecznie idź do fryzjera , obleśnie wygladaja te włosy spod nakrycia głowy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Policjancie ze zdjęć przy artykule koniecznie idź do fryzjera , obleśnie wygladaja te włosy spod nakrycia głowy ..
spoko dzięki, na 14 jestem już umówiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no, Pan Wasilewski rozdaje kamizelki odblaskowe na Racławickich ....pewnie w pobliżu tunelu na skrzyżowaniu z Poniatowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam jak maniek. Takie popisy na szosie, jakie prezentują panienki po 40-tce w yarisach i kapeluszni seniorzy w skodziankach, to nawet po zerosiódemce na łeb mi nie wyjdą.
Ale seniorzy w Skodziankach i panienki w Yarisach dojeżdżają bezpiecznie do celu a wy pustogłowi "huzarzy" w zrupieciałych BM-kach ?, zabijacie się o pierwsze lepsze drzewo na zakręcie.Niuniuś tobie też radzę abyś się przesiadł na rowerek i na ścieżkę rowerową,bo z takim rozumowaniem długo nie pojeździsz,a i szkoda bo możesz trafić w jakąś Bogu ducha winną Skodę albo Yariskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, dzisiaj sie powstrzymam ale jutro jakby co znowu siadam po pijaku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Ale seniorzy w Skodziankach i panienki w Yarisach dojeżdżają bezpiecznie do celu a wy pustogłowi "huzarzy" w zrupieciałych BM-kach ?, zabijacie się o pierwsze lepsze drzewo na zakręcie.Niuniuś tobie też radzę abyś się przesiadł na rowerek i na ścieżkę rowerową,bo z takim rozumowaniem długo nie pojeździsz,a i szkoda bo możesz trafić w jakąś Bogu ducha winną Skodę albo Yariskę.
Chłopie Polski, zgadzam się z każdym Twoim komentarzem, pozdrawiam, nie daj się tym poparańcom i pseudointeligentom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...