Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JA poproponuje na wszelki wyupadek aby pseudo przydent Fic, vel. świński ryj na wszelki wypadek wrócił na PL. Bo jeszcze przez przypadek zostanie w ratuszu na drugą kadencje wraz z Adasiem. Wasz były wyborca. tubtin - miasto frustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich uzytkownikow drog Lublina mam propozycje - przed przyszla zima zrobimy pelna komputerowa diagnostyke zawieszenia i powtorzmy ja po zimie. Z wydrukami i kosztorysami naprawczymi udajmy sie do zarzadcow drog. Wyegzekwowaniem pokrycia kosztow przez osoby odpowiedzialne a nie z budzetu niech sie zajma radni i odpowiednie organa. To tyle. Koniec . No moze jeszcze tylko z przeproszeniem podanego tu elektoratu wyborczego jeszcze to: Wyniki POprzedniego glosowania w wyborach prezydenckich: 1. Lublin, Areszt Śledczy,ul. Południowa 5 - Kaczyński 4.29% - Tusk 95.71% 2. Chełm, Zakład Karny ul. Kolejowa 112 - Kaczyński 4,35% - Tusk 95,65% 3. Zakład Karny w Hrubieszowie ul.Nowa 64 - Kaczyński 4,65% - Tusk 95,35% 4. Zakład Karny w Zamościu, ul. Okrzei 14 - Kaczyński 7,14% - Tusk 92,86% By zylo sie lepiej - tylko komu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być odpowiedzialność urzędnicza.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KRAJACH CYWILIZOWANYCH GDZIE JEST NORMALNY SPOSÓB MYŚLENIA NA POCZĄTKU BUDUJE SIE PORZĄDNE DROGI A PÓŻNIEJ BUDUJE DOMY ,WIEM BO TAM PARĘ LAT PRZEMIESZKAŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
W KRAJACH CYWILIZOWANYCH GDZIE JEST NORMALNY SPOSÓB MYŚLENIA NA POCZĄTKU BUDUJE SIE PORZĄDNE DROGI A PÓŻNIEJ BUDUJE DOMY ,WIEM BO TAM PARĘ LAT PRZEMIESZKAŁEM
I po co było wracać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i już FIC przesądził,że na Krochmalnej wybuduje stadion i że wielkie masy ziemi będą wozić wywrotki. Skąd pewność tego urzędasa - czy on doczeka na stołku. Skąd pewność że my chcemy stadionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
I po co było wracać ?
MYŚLAŁEM ŻE RZĄDY PROSTAKÓW SIE SKOŃCZYŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu te zapsiałe tiry . Wywalić tiry na kolej . Aby niszczą drogi . A jak się sadzą . Opodatkować drani to się nauczą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję zrobić porządne drogi, tak aby nie zostały łatwo zniszczone przez ciężkie pojazdy - nie jest to chyba trudne skoro w zachodnich państwach Unii Europejskiej pomimo poruszania się wielu ciężarówek nawierzchnia jest nienaruszona przez długi okres.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
proponuję zrobić porządne drogi, tak aby nie zostały łatwo zniszczone przez ciężkie pojazdy - nie jest to chyba trudne skoro w zachodnich państwach Unii Europejskiej pomimo poruszania się wielu ciężarówek nawierzchnia jest nienaruszona przez długi okres.....
Dopóki głównym kryterium przetargu jest cena ,to nic się nie zmieni . Na nowej nawierzchni między Piaskami a Łopiennikiem już zauważyłem kilka dziur śr. ok 10 cm . a jakoś wykonania na odcinku między Fajsławicami a Łopiennikiem poniżej krytyki . Sprzęt drogowców jest nowy -wychodzi że nie potrafią z niego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybornik napisał:
Dla wszystkich uzytkownikow drog Lublina mam propozycje - przed przyszla zima zrobimy pelna komputerowa diagnostyke zawieszenia i powtorzmy ja po zimie. Z wydrukami i kosztorysami naprawczymi udajmy sie do zarzadcow drog. Wyegzekwowaniem pokrycia kosztow przez osoby odpowiedzialne a nie z budzetu niech sie zajma radni i odpowiednie organa. To tyle. Koniec . No moze jeszcze tylko z przeproszeniem podanego tu elektoratu wyborczego jeszcze to: Wyniki POprzedniego glosowania w wyborach prezydenckich: 1. Lublin, Areszt Śledczy,ul. Południowa 5 - Kaczyński 4.29% - Tusk 95.71% 2. Chełm, Zakład Karny ul. Kolejowa 112 - Kaczyński 4,35% - Tusk 95,65% 3. Zakład Karny w Hrubieszowie ul.Nowa 64 - Kaczyński 4,65% - Tusk 95,35% 4. Zakład Karny w Zamościu, ul. Okrzei 14 - Kaczyński 7,14% - Tusk 92,86% By zylo sie lepiej - tylko komu???
Przyjmij do wiadomości prawdziwku, że ilorazem inteligencji ludzie odbywający karę w aresztach znacznie przewyższają pospólstwo które w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności przebywa czasowo poza aresztem. Przytoczony wynik głosowania w poprzednich wyborach prezydenckich jest tego niezbitym dowodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fic... Proponuję choć odrobinę pomyśleć, bo to nigdy nie boli, zanim się publicznie powie coś głupiego... Nie macie zamiaru robić dróg, bo chcecie robić stadion. Ale... Jeśli nie macie 15 mln zł na te drogi teraz, to skąd je weźmiecie później, już po wybudowaniu ewentualnego stadionu, gdy funduszy nie będzie tym bardziej?? A zniszczenia po owych ciężarówkach będą wtedy jeszcze większe. Dodatkowo na ul. Krochmalnej znajduje się firma Schenker czy choćby Stock - dawny Polmos. Tam przyjeżdżają i wyjeżdżają tiry, o każdej porze. Więc jeśli miasto zamierza zrobić drogi, w tym przypadku Krochmalną, dopiero po wybudowaniu stadionu, to co będzie, jeśli i tak będą po niej jeździły tiry?? Skoro ciężarówki to główny powód, by nie kłaść asfaltu na całość drogi, a ją łatać, to wg słów "ficowych", analogicznie, tiry ze Stocka czy Schenkera będą pewnie jeździć kanałami albo zaczną latać w powietrzu, bo przecież po nowym asfalcie nie pojadą, bo się zniszczy... Oj, oj, oj, jakie to przykre! Poza tym, Panie Fic, trzeba też pamiętać o tym co się robiło rok, dwa (...) lata temu, bo o ile pamiętam, tak zawsze ul. Krochmalna jest jedynie łatana, rok po roku, a po zimie dziura na dziurze. Czy nie najwyższy czas w końcu coś z tym zrobić, zamiast potem narzekać, że się nie ma pieniędzy na drogi?? Czysty idiotyzm, nie bójmy się tego słowa.
Ostatnio edytowany 8 marca 2010 r. o 11:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fic jezeli chcecie budowac stadion wielki uklon od Tysiecy sympatykow Lublina i calej lubelszczyzny wielkie dzieki dziure zalatamy i dojedziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fic-zacznijmy od tego,że odkąd pamiętam-to Krochmalnej nie opłacało się "robić".Najpierw rozjeżdżały ją ciężarówki z burakami,teraz będą ją psuły ciężarówki"stadionowe"... Tylko zastanawiam się,czy w ogóle dojdzie do budowy tego Waszego stadionu????Jeśli nie zrobicie czegoś dla dzielnicy-to myślę,że ze stadionem możecie się pożegnać-wystarczy,że mieszkańcy się nie zgodzą.... A szczerze powiedziawszy-to nikomu z nas ten stadion nie jest potrzebny....ale tym się nie martwimy-bo znając operatywność władz Lublina-to i tak wyjdzie wielkie g....z tych planów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tą ziemię będą wywozili to innymi ulicami nie pojadą ? Co za durne podejście do tematu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
Przyjmij do wiadomości prawdziwku, że ilorazem inteligencji ludzie odbywający karę w aresztach znacznie przewyższają pospólstwo które w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności przebywa czasowo poza aresztem. Przytoczony wynik głosowania w poprzednich wyborach prezydenckich jest tego niezbitym dowodem.
Mnie mozesz od prawdziwkow ublizac bom ja czlek prosty, ale socjologom ktorzy w oparciu o wieloletnie badania tworzyli tzw. podstawy profilu osobowosci i tzw. psychologii tlumu, przy tej okazji ublizac nie przystoi - pamietaj, ze czlowiek prosty z postawy i charakteru ni prawa ni wiezienia sie ni boi. Twierdzisz, ze przebywajacy w odosobnieniu sa nie mniej winni niz Ci na wolnosci? Mamy rozumiec, ze osadzeni dokonywali wyboru z wyrachowania czy bezgranicznej do wybranca milosci? Z przeproszeniem wszystkich skazanych i osadzonych, to to co kierowalo nimi to to samo co tymi na wolnosci - czyli interes wlasny a nie calej spolecznosci. Jezeli nadal roznicy nie widzisz w podejsciu do sprawy, to laskawie pomysl czyj interes jest najwazniejszy dla Ciebie samego, tylko bez zaklamania -interes wlasny czy sasiada lub swata? Ze mna dyskutowac i ublizac mi mozesz ale tym tylko, bezwzglednej w tym kontekscie statystyki i tak nie zaorzesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
Przyjmij do wiadomości prawdziwku, że ilorazem inteligencji ludzie odbywający karę w aresztach znacznie przewyższają pospólstwo które w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności przebywa czasowo poza aresztem. Przytoczony wynik głosowania w poprzednich wyborach prezydenckich jest tego niezbitym dowodem.
PIERDOŁY PAN/PANI WYPISUJE O ILORAZIE INTELIGENCJI KRIMINALISTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...