Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na terenie gdzie biegały jest niebezpiecznie. Dlatego ten teren zrekultywuje się i wybuduje wieżowce, na na pozostałym - park naturalistyczny za 1.23 PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt ocieplenia się klimatu, zwierzaki zrzucają futra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co takie zdjęcie?? Czemu służy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co z tego że zrzucają futro. To spróbuj sobie pobiegać w futrze teraz. I z tego powodu trzeba je wyłapać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam to ciupakabra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja beda je jesc. Ja go kupia i ugotuja w moja restauracja bo ja bobra chinska kucharza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyse zwierzęta latają po Lublinie. Mam pewną hipotezę o przyczynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jednym łysym pojechałem na imprezę do Bychawy (święto pierogów) to sam dostałem jak zaczął kozaczyć... hhehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest czupakabra! Siedlisko ma na górkach czechowskich i z tego powodu zostanie ustanowiony tam rezerwat rozprzestrzeniania grzyba, syfu, kiły oraz innych nawłociowości. W razie sprzeciwu odwołana zostanie rada miasta, prezydent oraz wszyscy wskazani przez odpowiednie grupy! Ogłoszenie odbędzie się drogą wrzasków i bębnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miescie jest tylko jeden prawdziwy przebiegly łysy lis. Biega czasem w okolicy bramy krakowskiej. Probowali go zlapac ale on wciąz jest sprytniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest czupakabra! Siedlisko ma na górkach czechowskich i z tego powodu zostanie ustanowiony tam rezerwat rozprzestrzeniania grzyba, syfu, kiły oraz innych nawłociowości. W razie sprzeciwu odwołana zostanie rada miasta, prezydent oraz wszyscy wskazani przez odpowiednie grupy! Ogłoszenie odbędzie się drogą wrzasków i bębnienia.
 Nie histeryzuj,bo to winą TBV i władz publicznych (Prezydent,UM Lublina) jest doprowadzenie do degradacji terenu Górek Czechowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan prezydent łysy to i zwierzatka łysiutkie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miescie jest tylko jeden prawdziwy przebiegly łysy lis. Biega czasem w okolicy bramy krakowskiej. Probowali go zlapac ale on wciąz jest sprytniejszy.
 Swego czasu zwołał sporą watahę w swojej obronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co takie zdjęcie?? Czemu służy??
 Pomijająć, że to sarna, a nie lis - obraża twoje uczucia religijne? Narusza klauzulę smienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpleniło się tego tyle, że trudno w nocy przejechać. Jechałem dwa razy z Lubartowa do Lublina około 3 rano. Tego się nie da opisać. Jak nie wataha dzików, to jakieś lisy. Ślepia na poboczach co 200 metrów. Strach jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy czytam wasze komentarze to nie mam złudzeń, ludzka rasa musi wyginąc jako najglupsza na Ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprost przeciwne mam odczucia. tak kreatywne osobniki zaludnią nawet bezludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?? TBV i Prezydent???To dziwne że pamiętasz jeszcze "wsamraśnego" że nie zakupił za 10 baniek terenu Górek.!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy? A może biegł do dewelopera, bo miał inters życia do załatwienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jednak przyczyna wyłysienia tego zwierzęcia jest zupełnie inna? Może to wynik oprysków robionych z takim samym zapałem jak koszenie byle jakiej trawy, albo co innego co spadło wraz z deszczami? Kiedyś na terenie jednostki wojskowej przy Wyścigowej było dużo lisów, jeży i różnego ptactwa. Kiedy zaczęto jakieś 2 lata temu budowę, wszystko wyginęło. Lisy jakie tam spotykałam miały piękną sierść. Szkoda tych wszystkich zwierząt. Nie mają już całkowicie gdzie się podziać. Ptaki "wyprowadziły" się z miasta, bo coraz mniej wysokich drzew, ale za to przybyło robactwa. Zostały tylko wrony i gołębie. Dzikie zwierzaki mają jakieś skrawki lasów i wchodzą do miast. Nie mają bezpiecznych przejść, więc ciągle słychać o wypadkach. Człowiek to jednak największa zakała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...