Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzwon zabije w Wieży Trynitarskiej. Przypomni o Michale Archaniele

Utworzony przez nowoczesny, 26 września 2014 r. o 19:40 Powrót do artykułu
na Wawelu dzwon Zygmunta, w Lublinie dzwon Michała archabnioła, szkoda że jeszcze dzwonu Boga stworzyciela nie wybudują, to juz by była całkowita głupota,  ja rozumiem zabytki są potrzebne ale w Polsce to już z tymi zabytkami przesadzają. mam pytanie co symbolizuje dzwon Michała archanioła? ciekawe kiedy wybudują Latarnię Szatańską w której by była duża czarna swieca, i postawic taką latarnię nad jakimś jeziorem, albo nad polskim morzem, i zapalać ja w każdy dzień hallowen. nie jestem jakimś przestępcą zeby niszczyć ale mam pytanie po co to wszystko? po co ten dzwon, czy nie ma ważniejszych rzeczy? np: inwestowanie w nowe technologie, odnawialne źródła energii,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co symbolizuje dzwon Michała Archanioła? W artykule jest napisane, ze był on pierwszym, historycznym patronem naszego miasta. Cóż jeszcze? Jego wezwanie nosił kosciol farny. Kawał historii Lublina, jest co upamiętniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...