Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przestańcie spłacać już dzisiaj i o to chodzi!Komornicy wyp.erd.lą was z tych apartamentów i o to chodzi! Wtedy ktoś taki jak ja sobie tanio kupi, na licytacji i o to chodzi!!  A wy pod płot, lub pod most i o to chodzi!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najrozsądniejsza wydaje się być propozycja byłego pana prezydenta: utworzenie specjalnego funduszu do spraw frankowców. W zarządzie funduszu należy zatrudnić samych przydupasów z PO z pensjami po 20 patoli miesięcznie. Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie specjalnego "Ministerstwa do spraw Frankowców". W ministerstwie owym, wszelkie etaty obsadzić przydupasami z PO i PSL. Najniższa pensja też jakieś 25 patoli. Ministerstwo decydowałoby, czyj kredyt spłacić, a komu dać kopa z mieszkania. Łapówki mile widziane.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dramat, bezdomnymi zostaną. Tak się kończy życie ponad stan - zasada ta dotyczy i gospodarstw domowych i budżetów samorządowych (pozdrowienia dla pana Żuka) i państw. Nie można obciążać rozsądnej większości błędami chytrej mniejszości. Mnie też proponowano kredyt we frankach - podziękowałem, wzięliśmy z żoną w złotówkach, kiedy bank próbował lecieć w "kulki" żądając PIT-ót srytów i in. przenieśliśmy kredyt gdzie indziej (też w złotówkach) i jest OK. Ale mieliśmy tę przewagę, że bank nie mógł na nas niczego wymusić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej lemingi, nie róbcie paniki! Nie świrujcie!! Za chwilę przyjdzie belka i zrobi franka po 20 groszy!! Musi tylko dopić koniak w knajpie "sowa i przyjaciele". Taka to ona jest ta belka!Banki będą wam płacić raty, a nie wy im!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ta nawet telewizora nie mogę kupić na raty..... dlaczego? Bo nie mam żadnej historii kredytowej, kupuję tylko to na co mnie stać za  gotówkę, nigdy nie zdecydowałabym się wziąć 500 tys. kredytu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedze problemu, płacz i plać. Ja wziołem kredyt też w 2008 roku  w ZLOTÓWKACH, dlaczego/????? przecież FRak był taki atrakcyjny. myśleliscie że zawsze będzei frank p 2 zł. marzyciele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedze problemu, płacz i plać. Ja wziołem kredyt też w 2008 roku  w ZLOTÓWKACH, dlaczego/????? przecież FRak był taki atrakcyjny. myśleliscie że zawsze będzei frank p 2 zł. marzyciele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zupelnie nieswiadom zagrozenia tak wysokiego ryzyka kursowego (podpisalem dokument ktory obrazowal mi max. odchylenia kursu franka od aktualnego na dzien udzielenia kredytu o 20% i jeszcze sugerowano mi ze frank nadal bedzie szedl do dolu) tez otrzymalem nibywalutowy kredyt a tak naprawde zlotowkowy kredyt ksiegowo indeksowany do franka przez bank. Bank udzielil mi kredytu na 288000 pln w 2008 roku na zakup i wykonczenie M. i sobie przeliczyl na franki. i co mamy na dzisiaj: po 8 latach regularnej splaty rat oddalem samego kapitalu juz 130000zl + odsetki, prowizje. czyli zostalo mi jeszcze 158000zl kapitalu + odsetki. wiele osob nie wie ze bank tak naprawde moze zadac do zwrotu tylko tyle ile udzielil (wyplacil) kapitalu kredytu w pln + prowizje + odsetki a ja to wiem bo tak mam wpisane w umowie. Wiem ze nie moze byc waloryzowany kapital kredytu bo lichwa jest zabroniona lecz jedynie raty kredytu, ich wysokosc moze byc zalezna od biezacego kursu chf, a jak sa raty waloryzowame (a sa) to powoduje to ze tylko szybciej splacam kredyt bo frank zdrozal od 2008 dwa razy (100%). niestety bank dobrowolnie nie uzna mi ze juz swoje otrzymal gdy nastąpi czas rozliczen za kilka lat, bedzie pewnie uwazal ze jeszcze brakuje tylko 50 tys. frankow czyli po 15 latach splacania i oddania calego dlugu i odsetek jeszcze oczekuje dodatkowego kapitalu 200tys zl + odsetek, dlatego orzeknie to sad rejonowy wnikliwie analizujac moja umowe kredytu w ktorej jest napisane co mi pozyczono i co mam oddac. Niestety banki sobie wymyslily ze mi wyplacily franki i ze zadluzenie ma byc wyrazone we frankach a na to mojej zgody nie ma. bede walczyc do konca nawet w sadzie najwyzszym. na 99% wygram bo kazdy prawnik zna definicje kredytu prawa bankowego. Ustawa jest potrzebna by banki nie zostaly zasypane pozwami indywidualnymi i gigantycznymi karami za udzielenie spekulacyjnych instrumentow finansowych. Ustawa jest konieczma bo setki tysiecy rodzin zostalo oszukanych i wiekszosci z nich nie stac na walke z bankami w sadach. Bankowcy, przykro mi ze trafilem na "ubojnie" ale przeciez wiedzialy galy czego udzielaly ;) Pozdrawiam wszystkich nieprzychylnie nastawionych na ludzi nabitych we franki potocznie zwanych "frankowiczami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziały gały co brały teraz płacić dziady albo pod most!!niema litości KOMORNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy jest kowalem swojego losu. cfaniakom mówimy stanowcze NIE. jakoś w tamtym czasie każdy tzw frankowicz śmiał się w twarz ludziom co brali kredyty w zł... a teraz wielki lament... niech wróci kurs franka na poziom ponad 5zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam pojęcia o funkcjonowaniu szpitala i w ogóle jestem laikiem w dochodowe klocki. Po pierwsze Baczność! Zrozumiano! Każdy Polak musi otrzymać definicję zatrudnienia, z której się dowie, że w RP nie istnieje zatrudnianie na więcej, niż niespełna dwa etaty łącznie. Łącznie - statystyczny polski ciemniaku!!!! W niemałej aglomeracji ma miejsce mała przepustowość ulic. Lekarz musi dysponować jednoosobowym pojazdem powietrznym produkcji IZRAELSKIEJ, aby możliwe było wykonanie przez lekarza zadań np. w pięciu szpitalach. W przeciwnym razie strata czasu w korkach może wynieść nawet 0,3 pełnego etatu. Zrozumiano? Doba liczy 24h. Lekarz male musi ruchać, aby inni oficerowie nie rżnęli mu baby. Zrozumiano? Lekarz male musi być ojcem dla swoich dzieci, nie gościem. Zrozumiano? A teraz SPOCZNIJ. Możesz się wybrandzlować. Nie zrobię porządku. pierdolcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ja brałem małe kredyty zawsze w zlp teraz mam do was dopłacić ? jakieś nieporozumienie. bo na pewno banki nie dopłacą tylko państwo czyli ja. Mnie stac było na krefyt 20-40tys i brałem następny jak spłaciłem. Nie gadajcie że nie wiedzieliście o przewalutowaniu, nie udawajcie debili!!! a zresztą niech debile płacą tylko w tym problem że to nie debile tylko CWANIACY!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam kredyt we franku ale biorąc go zdawałem sobie sprawę, że kwota jest brana we franku a płacona po kursie przeliczenia CHF-PLN w złotówkach. Więc jak frank zdrożał to dzdaję sobie sprawę, że i kwota do spłaty urosła w Złotówkach bo jest przeliczana po wyższym kursie - nie np. po 2,80 ale po 3,60 na przykład. Dziwię sie wieć idiotom, co po latach spłacania "budzą się" niejak dziwiąc mechanizmem działania kredytu, jak by nie wiedzieli o co chodzi. Jak sie bierze kredyt we frankach idioci, to się nie robi maksymalnej możliwej jeszcze do spłaty raty w umowie na początku, tylko trzeba sobie zostawić margines na ewentualny wzrost kursu franka..... co za głupie ludzie. A potem płaczą że ich oszukali.... Nikt was nie oszukał, sami się oszukaliście własną niewiedzą. Zawsze tak jest, że z głupoty to się najlepiej wyżywać na innych. Jak moja teściowa. Głupia jak but, ale najmądrzejsza na świecie (według niej) - z głupoty robi te głupoty a potem zwala winę na rząd, Tuska itp itd.... tego typu akcja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pisać listy do tych co wtedy rządzili i obiecywali wszystko aby zostać przy korycie i zajadać się ośmiorniczkami. A obecny rząd ma inne zobowiązania wobec społeczeństwa a nie spłacanie czyjchś kredytów. Jak biorę kredyt to myślę jednocześnie czy stać mnie na jego spłacenie. A tak pozostaje tylko upadłość konsumencka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo polactwo się uaktywnilo. Nie chodzi o to że ludzie zostali oszukani, tylko żebym przypadkowo coś nie stracił. Nie rozumiecie że jako społeczeństwo musimy się bronić przed patologią? Bez wzgledu czy dotyczy bankowości czy np.sądownictwa?? Te patologie zagrażają Polsce i wcześniej czy później i was to dotknie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup sobie gumowy mloteczek i pie....nij się w czółko frajerze. I modl się o zdrowie bo o rozum za poźno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup sobie gumowy mloteczek i pie....nij się w czółko frajerze. I modl się o zdrowie bo o rozum za poźno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukasz inwestycji i pożyczek osobistych? szukaj nie więcej, bo jesteś na właściwym miejscu dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Global Finance Ograniczona rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem prosimy o kontakt poprzez e-mail: (mariajorgeglobalfinance@gmail.com) DANE APLIKACJI 1) Imię i nazwisko: 2) Państwo: 3) Adres: 4) Stan: 5) Płeć: 6) Stan cywilny: 7) Miejsce pracy: 8) Numer telefonu: 9) Aktualna pozycja w miejscu pracy: 10) Miesięczny dochód: 11) Kwota kredytu potrzebne: 12) Czas trwania kredytu: 13) Cel kredytu: 14) Religia: 15) Czy stosowane przed: 16) Data urodzenia: Dzięki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem po prostu zmęczony ludzie scammed ponieważ potrzebne pożyczek. jestem anita davids, samotna matka z dwiema córkami i obecnie mieszka w hiszpanii. już w sierpniu 2015 roku i był w trudnej sytuacji ze względu na nieprzewidziane koszty leczenia, jak mam czym walczyć z moim problemem raka, straciłem pracę i został zatrzymany w złej gospodarki finansowej, dopóki nie został wprowadzony do kancelarii kredytu o nazwie westland investment. na początku nie był zainteresowany jakom przysiągł nigdy ubiegać się o pożyczki online, ponieważ ja już straciłem $ 57,000.00 oszustów udających kredyt kredytodawcy, ale po silnie przekonany przez mojego przyjaciela gomez, ale w końcu zdecydowaliśmy się dać z siebie ostatnia próba, złożyłem i złożyć wszystkie informacje wymagane i ku mojemu za***eniu otrzymałem pożyczkę $ 90.000.00 usd zaledwie 48 godziny później. uwierz mi przyjaciół, to jest prawdziwe i chcę używać tego medium zachęcam wszystkich zainteresowanych coraz szybki i łatwy kredyt na proszeni o kontakt "westland investment" (email: westlandinvestment@gmail.com) są bardzo dobre w pomaganiu i wiem, że natychmiast pomóc w transferze kredytowej. email: westlandinvestment@gmail.com dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xmas Xmas pożyczki? Gdy nie mogłem zmierzyć mój dług nic więcej, mój syn był na łóżku szpitalnym do operacji, które wiążą się ogromne pieniądze, a ja również potrzebne pieniądze na refinansowanie i dobry dom to muszę poszukuje pomocy od przyjaciół, a gdy nie ma nadziei więcej zdecyduję się przejść do trybu online, aby starać się o kredyt i znajdę LAKE COOK kredytu zaufania firmę (lakecook07@gmail.com) z 2% Interest Rate i zastosowane natychmiast moich danych zgodnie z zaleceniami. W ciągu siedmiu dni w moim wniosku, że moje przewodowy kwoty kredytu bez żadnych ukrytych opłat i mogłem zająć się moim synem rachunki medyczne, Renew czynsz rachunek i spłacić swój dług. będzie radzę każdemu ubiegającemu się o pożyczkę do kontaktu Lake Cook pożyczki Spółce łatwy i bezpieczny transakcji Xmas Xmas pożyczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...