Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksperci wypowiedzą się nt. aquaparku

Utworzony przez d, 20 lutego 2009 r. o 06:44 Powrót do artykułu
czy to cyrk taki biznes paln każdy robi naPOCZĄTKU!!!!!!!a nie po 2 latach gadania o tym wodnym cudzie.Lublin stoji na głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Chcemy rozeznać rynek i sprawdzić, czy są inwestorzy i czego by oczekiwali od miasta - mówi Adam Wasilewski, prezydent Lublina. Analizy na zlecenie miasta przygotuje zewnętrzna firma - czy ja śnię ? to oni po tych kilku latach jeszcze nie mają tych informacji ? i znów nasze pieniądze pójda na nikomu niepotrzebną dokumentację ? ludzie czy to jakiś zły sen ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto rządy fachowców z PO.W kampanii wyborczej nie zastanawiał się Pan Wasilewski czy aquapark jest potrzebny i w jakiej wielkości tylko obiecywał ze go wybuduje.Teraz koryguje swe wypowiedzi i będzie sporządzona za nasze pieniądze ekspertyza że najlepiej to nic nie budować.Tyle krzyku przez tak długi czas a teraz okazuje się że nie wiemy co ma być wybudowane. Porażające.Panie prezydencie, Lublin to nie Wąchock czy inna pipidówka to największe miasto po prawej stronie Wisły i taki obiekt jest potrzebny chociażby po to by dzieci miały możliwość nauczyć się pływać.W czasie wyborów PO wystawiało na swych listach inwalidów z pierwszą grupą "na głowę".myślałem że to odosobniony przypadek ale pewnie się mylę i oby nie była to epidemia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę cukrownię (zakład pracy, tani cukier) a nie placu zabaw z wodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach wlaśnie zatwierdzonych przez radnych 13-tej pensji prezydent bedzie wspieral finansowo "wybrane" firmy. Ciekawe kto tym razem zakladal owe "wybrane" firmy - czyzby za ta firma tez stali byli oficerowie WSI? Czyzby wczesniejsze przetargi, obwieszczenia i kolejne palny byly robione na podstawie z sufitu danych? Skonczy sie pewnie dokladnie jak w Łodzi ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...