Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksperci zajmą się Zalewem Zemborzyckim

Utworzony przez by, 28 września 2009 r. o 07:40 Powrót do artykułu
Wreszcie !!! Opiszcie chociaż wyniki badań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego urzędnicy nie skorzystali z wiedzy i doświadczenia lubelskich naukowców, tylko ściągnęli firmę spoza Lublina. Przecież na UP w Lublinie mają odpowiedni sprzęt do wykonywania tego typu prac, bo podobne badania robią na rzekach i jeziorach kilkanaście razy w roku. dziwne to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku to samo!!! Eksperci,badania....tylko kto za to płaci??? Już od lat wiadomo, że trzeba pogłębić Zalew i wybrać zalegający torf!!! Inaczej co roku będziemy słyszeć to samo...."eksperci, badania", które nic nie wniosą nowego....a jakie ryby są w Zalewie...???? wiadomo, te które "umieją przetrwać".....w tym "bagnie"!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ 20 LAT ZAJMUJĄ SIĘ TFUUU EKSPERCI TYUM SYFEM POD NAZWĄ ZALEW ZEMBORZYCKI I KOLEJNE MIERNOTY W RATUSZU I RADNI=BEZRADNI!!I 20 LAT MINEŁO I G..Z TEGO WYNIKŁO!!BYŁEM WCZORAJ Z RODZINĄ NAD ZALEWEM POSPACEROWAC I POWIEM TAK BRUD I DZIADOWSTWO JAKIE ZOBACZYŁEM TO WSTYD I HAŃBA,ŻE MIASTO MAJĄC TAKI ZBIORNIK WYKAZUJE SIĘ TAKĄ NIEUDOLNOŚCIA,OLEWACTWEM TEMATU!!PRZEZ TYLE LAT NIE POTRAFINO STWORZYĆ KONCPECJI ROZWOJU TURYSTYKI NAD ZALEWEM, NIE ZAŁATWIONO SPRAW WŁŚCICIELSKICH TERENÓW WOKÓŁ ZALEWU, NIE ROZWIJAJĄ SIĘ ŻADNE OŚRODKI SPORTOWE, WYPOCZYNKOWE!!TO JAKIEŚ CHORE...WĘGRZY MAJA BALATON KÓRY JEST PŁYTKI, ALE I WĘGRZY I TURŚCI Z INNYCH PAŃŚTW PRZYJEŻDZAJĄ SIĘ CHLAPAĆ I ZOSTAWIAJĄ KASĘ!!POZNAŃ MA ZALEW KTÓRY KWITNIE: TURYSTYCZNIE, SPORTOWO, UZDROWISKOWO, HANDLOWO!!..NASZE ZAŚ MIERNOTY RZĄDZĄCE OLAŁY TOTALNIE ZALEW JAKBY ON BYŁ W INNYM KRAJU!!!JEST TO NIE POJĘTE I CHORE!!ALE JEŚLI NIE POTRAFIĄ TE MIERNOTY PRZEBUDOWAC GŁUPIEGO SKRZYŻOWANIA CZY POŁOŻYĆ KILKASET METRÓW CHODNIKA, TO CZEGO TU OCZEKIWAĆ!!!JESCZE RAZ WSTYD I HAŃBA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj byłem w barze przy wyciągu wodnym RELAND, piwko tanie raczej nie jest, no ale miło popatrzeć sobie na akrobacje zawodników na wodzie... przy wyjściu postanowiłem skorzystać z toalety, wychodząc pani "kierowniczka toalety" która też pobiera opłaty za wyciąg burknęła do mnie "opłata za toaletę złotówka". Pytam czy dla klientów baru też? przecież nie po to płacę 6 zł za piwko żeby jeszcze za wc płacić... Usłyszałem: " Jak pana nie stać złotówkę na toaletę to proponuję zmienić lokal"... polecam, bardzo miła obsługa.. szkoda gadać.. jak w misiu. NIE POZDRAWIAM babki klozetowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie być dumni z zalewu zembrzyckiego? dopiszcie się do petycji Fundacji lubelskiego centrum żeglarstwa http://www.lcz.lublin.pl/petycja/index.php , może wreszcie coś się ruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...