Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekspresówka Lublin-Warszawa okiem drona. Kiedy będzie gotowa cała trasa S17? [terminy]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 maja 2019 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Cała trasa?Nigdy bo to tak u nas zawsze jest ze coś się nie domknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czerwcu przejedziemy pierwszym odcinkiem drogi a GDDKiA jeszcze za wywłaszczone grunty nie zapłaciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczowa jest informacja kiedy zakończy się budowa południowej obwodnicy warszawy bo bez tego elementu cały ruch z Lublina utknie w wielkim korku w okolicy Otwocka. Swoją drogą widać absurd budowy tego odcinka obwodnicy Warszawy. Zamiast za dużo mniejsze pieniądze zbudować prawdziwą obwodnicę Warszawy na wysokości DK 50 ( przypomnę, że koszt budowy brakującego odcinka POW o długości kilkunastu km przewyższa koszt budowy całej trasy Lbn-Wawa) zbudowaliśmy za budżetowe środki trasę średnicową bogatej i tak stolicy, która w dużej części obsługiwać będzie ruch lokalny. Efektem będzie sytuacja jak z przebudowanego odcinka Trasy Toruńskiej, na której korki jak były tak i dalej są pomimo wydania ogromnych kwot na przebudowę trasy miejskiej na drogę S. Nie żebym miał coś do Warszawy ale ta sytuacja pokazuje absurd wielu inwestycji drogowych. Podobnie jak z otwartą obwodnicą Radomia poprowadzoną po zachodniej części miasta. Gdyby drogę poprowadzono od strony wschodniej to oprócz ruchu Warszawa-Kraków wyprowadziłaby z Radomia cały tranzyt w kierunku wschodnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kazdym razem pisza co innego, ostatnio czytąłem ze odcinek w ramach kórego jest obwodnica Ryk ma byc oddany w połowie sierpnia. Jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Koszty budowy trasy pomiędzy węzłami Zakręt i Kurów Zachód to w sumie ok. 4 mld zł, z czego blisko 2,1 mld zł to dofinansowanie z Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. " NIE DOFINANSOWANIE TYLKO POŻYCZKA Z UNII KTÓRĄ TRZEBA BĘDZIE ODDAĆ POWIEDZMY TO SOBIE JASNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doskonale. A więc szukam roboty w Warszawie. Tam zarobki są adekwatne do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP -przed wojną to była firma.Gadają bzdury przedwyborze, że coś tam uruchomią za kilka miesięcy.Przejechałem ostatnio z Kurowa do drogi Nałęczów -Kazimierz.Myślałem,że przejeżdżam przez jakąs bitą drogę, a to się okazało rumowisko kolejowe.Żadnej maszyny czy ludzi. 25 spółek z logo PKP kilkadziesiat rad nadzorczych i zarządów,kasa, + fee,,, szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boję się, że Morawiecki i spółka nie zdążą z poświęceniem ekspresowej 17 przed zmianą władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"prawdziwą obwodnicę Warszawy na wysokości DK 50" - a czy wiesz kolego, kto "uwalił" budowę tej drogi poprzez pozwolenie na zabudowę korytarza planowanego przebiegu? Odpowiadam: PSL. Ta budowa nadal jest możliwa, tylko koszty są teraz "jakby nieco" większe. Obwodnica Góry Kalwarii powstaje w bólach, a co z mostem na Wiśle? Nikt nie mówi o budowie drugiego równoległego mostu i otwarcie dwóch pasów ruchu w obu kierunkach. Słowem, typowo polski pomyślunek. I nie piszcie, że nie ma pieniędzy. Na ośmiorniczki, zegarki czy błogosławioną geotermię - są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja pitole.... ilez tu fachowcow od logistyki i budowy autostrad , aż milo ze i ja moge zostawic pod tym artykułem komentarz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(Skrudki - Kurów Zachód) Czy przeprowadzony już został audyt BRD? Czy przeprowadzony już został odbiór WINB? Na jakim jest teraz etapie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...