Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekspresówka S17 Lublin - Piaski. Jedziemy dwoma pasami

Utworzony przez szofer, 31 października 2012 r. o 19:38 Powrót do artykułu
ten 700-metrowy odcinek spowoduje korek,ponieważ samochody z dwóch pasów będą musiały zmieścić się na jednym.Na odcinku Piaski-Kazimierzówka nigdy nie było wielkich korków,więc to żadne pocieszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontent jestes - jakby nie byly otworzone te 2 pasy prawie na calym odcinku to korek, o ktorym mowisz tworzylby sie w Piaskach - lepiej by bylo? Patrz na szklanke i zobacz, ze jest w polowie pelna a nie w polowie pusta!!! A przy okazji - wlasnie zrobilem trase Lublin-Piaski i z powrotem - pieknie sie jedzie!!! Tego nam bylo trzeba - szkoda tylko ze na wylocie z Lublina tyle wypadkow ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale wciąż na całym odcinku stoją zakazy wyprzedzania (znak B-25), więc jak trafi mi się jakiś zawalidroga jadący 40 km\h to co mi po tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym powiedział stoimy na dwóch pasach... Z uporem maniaka zarzucam budowlańcom złe planowanie budowy (żeby nie powiedzieć tępoty) ! Co z tego że ukończone jest ponad 90% S17 jak "wąskie gardło" czyli brak postępów pomiędzy Świdnikiem i Lublinem skutkuje, że codziennie stoimy tam w korkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalewajko powiedział w ubiegłym tygodniu, że NAJPÓŹNIEJ do 01.11.2012r. otworzą lewoskręt na krzyżówkach świdnickich ( z Piaseckiej na Al. Lotników ) i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowi budowlańcy odpowiadający za planowanie budowy - życzę wam żebyście przeżyli to co my przez te prawie 2 lata!!! "dziękujemy"! A jeśli ktoś mi powie, że po zakończeniu budowy to dopiero będziemy mieć super to nie ręczę za siebie... Wystarczy chcieć pojechać z Kazimierzówki w kierunku Piask... zapraszamy przez węzeł Witosa... "Gratulujemy" projektantom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
am_ok napisał:
Malkontent jestes - jakby nie byly otworzone te 2 pasy prawie na calym odcinku to korek, o ktorym mowisz tworzylby sie w Piaskach - lepiej by bylo? Patrz na szklanke i zobacz, ze jest w polowie pelna a nie w polowie pusta!!! A przy okazji - wlasnie zrobilem trase Lublin-Piaski i z powrotem - pieknie sie jedzie!!! Tego nam bylo trzeba - szkoda tylko ze na wylocie z Lublina tyle wypadkow ...
Proponuję "zrobić" tą trasę wtedy kiedy ludzie jadą do pracy albo wracają do domów.... i dopiero potem opiniować! Codzienne korki to nie szklanka z wodą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
am_ok napisał:
Malkontent jestes - jakby nie byly otworzone te 2 pasy prawie na calym odcinku to korek, o ktorym mowisz tworzylby sie w Piaskach - lepiej by bylo? Patrz na szklanke i zobacz, ze jest w polowie pelna a nie w polowie pusta!!! A przy okazji - wlasnie zrobilem trase Lublin-Piaski i z powrotem - pieknie sie jedzie!!! Tego nam bylo trzeba - szkoda tylko ze na wylocie z Lublina tyle wypadkow ...
Proponuję "zrobić" tą trasę wtedy kiedy ludzie jadą do pracy albo wracają do domów.... i dopiero potem opiniować! Codzienne korki to nie szklanka z wodą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otworzyli, ale już kamieni z jezdni nie usunęli!!! Kogo mam podać do sądu za uszkodzoną szybę???????? Kamienie fruwają na lewo i prawo. Gratulacje. Zaś zwężka przy Kampanii Piwowarskiej zostanie jeszcze przynajmniej na rok, gratuluję raz jeszcze. Nalewajko weźmie premię za sukces, a kierowcy będą stać w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do zwęrzenia jezdni do jednego pasa proponuje wszystkim obejrzeć ten program. [media]http://www.youtube.com/watch?v=hhzdDtzPZ6w[/media] (90% Polskich kierowców nie umieją się zachowywać na jezdki taka jest prawda)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bede sie rozwodzil na temat utrudnien ruchu w czasie budowy trasy na tym odcinku(jezdze tamtedy codziennie w trasy). sa remonty to trzeba sie liczyc z utrudnieniami, a w Polsce to juz dobitnie, ale to temat rzeka;). lecz to nie istotne, bo chodzi mi o to ze juz pewne odcinki trasy sa juz oddane do urzydku, wszystkie warstwy sa polozone, pasy namalowane, wiec sie pytam dlaczego ten asfalt ma wyboje nie jest rowny jak przyslowiowy stół?? ledwo koncza budowe a juz pod kolami czuc nierownosci, delikatne wglebienia w nawierzchni. jesli teraz tak jest, to co bedzie za 2-3 lata?? wydaje mi sie, ze poprostu bedzie to co bylo przed rozpoczeciem prac na tym odcinku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3/4 kierowców na trasie Świdnik-Lublin jeździ przez doły koło lasu,to co tam się wyprawia to istna masakra!!! Dół ogromnym dołem pogania,a nawiezionej kilka dni temu ziemi ani śladu. Ja się pytam dlaczego nikt za to nie ponosi odpowiedzialności?? Traktują kierowców na tym odcinku trasy jak bydło a trwa to już 2 lata, co raz terminy są przesuwane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3/4 kierowców na trasie Świdnik-Lublin jeździ przez doły koło lasu,to co tam się wyprawia to istna masakra!!! Dół ogromnym dołem pogania,a nawiezionej kilka dni temu ziemi ani śladu. Ja się pytam dlaczego nikt za to nie ponosi odpowiedzialności?? Traktują kierowców na tym odcinku trasy jak bydło a trwa to już 2 lata, co raz terminy są przesuwane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga koło lasu jest juz zrobiona i jest na niej położony nowy asfalt więc nie wiem o co ci chodzi Anno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
Droga koło lasu jest juz zrobiona i jest na niej położony nowy asfalt więc nie wiem o co ci chodzi Anno?
Dworcowa też jest zrobiona?? Wczoraj jakoś tego nie widziałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to zrobiona? Serio mamy tam nowy asfalt? Codziennie jeżdżę tamtędy około 7.00-7.30 w kierunku Lublina i około 15-16 w kierunku Świdnika i jest to jakieś nieporozumienie. Pomijając fakt że dojeżdżając do końca drogi z dołami musimy ustąpić pierwszeństwa co powoduję jeszcze większe korki. Burmistrz Świdnika chciał zrobić ta drogę to kolej zażyczyła sobie za nią milion złotych, jednocześnie kolej twierdzi że droga jest im nie potrzebna i remontować jej nie zamierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawelajko najwiekszym kłamcą i oszustem GDDKiA wypowiadasz bzdury i nie wiesz co jest na miejscu budowy a ludzie z Kazmierzówki co pracują w świdniku to jak mają teraz dojechać do pracy w świdniku co sie chwali że dwa pasy na h.. te pasy do piask jak ludzie teraz do pracy muszą dojeżdzac do pracy nie 3km a 15 a nawet 20 km a pan i te budimexowe szczypiory po studiach co zarządzają to budową proponuje im dojazd do lublina autobusem z kalinówki powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN NALEWAJKO niech powie ludziom mieszkającym w Bystrzejowicach Wierzchowiskach jak mają sie dostać do Piask skoro zamknęli wjazd na exspresówkę a nie zrobili opasówki ani wiaduktu.Ludzie muszą jeździć przez Kozice 8 km dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest w porządku. Tylko mam pytanie: czy mamy jechać tą dwupasmówką z prędkościa 50m km /godz. bez możliwości wyprzedzania? Takie znaki stoją. Czy mamy ich przestrzegać czy ignorować. Jeżeli to zaniedbanie drogowców to jak "to" traktować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...