Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajne, ale czy jest to zgodne z prawem - konstytucją RP?   Czy nie za daleko to wszystko idzie i w jakim kierunku, może warto każdemu wszczepić pod skórę chipa. Zastanawiam się jak kiedyś kiedy ja chodziłem do szkoły, a było to całkiem niedawno dawaliśmy sobie ze wszystkim radę! Komórki się pojawiały kosztowały full kasy, nie było FB, GPS na przystankach autobusowych i kamer w autobusach, nie było tylu super klubów itp.   Proponuję zrobić jak w filmie obroża stary ale fajny. Założyć każdemu na szyje obroże, wyznaczyć teren gdzie może się poruszać w szkole i o której godzinie. jeżeli się nie zastosuje lub przekroczy granicę jak w filmie obroża eksploduje i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, no nie wytrzymam! Permanentna inwigilacja !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwila moment i uczniowie znajda obejście inwigilacji, którego projektant nie przewidział. Polskiego nastolatka chcą przechytrzyc ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne, ale czy jest to zgodne z prawem - konstytucją RP?   Czy nie za daleko to wszystko idzie i w jakim kierunku, może warto każdemu wszczepić pod skórę chipa. Zastanawiam się jak kiedyś kiedy ja chodziłem do szkoły, a było to całkiem niedawno dawaliśmy sobie ze wszystkim radę! Komórki się pojawiały kosztowały full kasy, nie było FB, GPS na przystankach autobusowych i kamer w autobusach, nie było tylu super klubów itp.   Proponuję zrobić jak w filmie obroża stary ale fajny. Założyć każdemu na szyje obroże, wyznaczyć teren gdzie może się poruszać w szkole i o której godzinie. jeżeli się nie zastosuje lub przekroczy granicę jak w filmie obroża eksploduje i po problemie.
Szkoła, to miejsce publiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej remont zrobią, a nie jakieś głupoty wprowadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła zawsze była więzieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej smierdzi grzybem w 9? ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już mam sposób :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież, żeby wejść wystarczy, że jedna osoba otworzy drzwi, przytrzyma je i wejdzie, kolejne osoby też będą przytrzymywać i bez karty może wejść nawet kilkanaście osób naraz i ciekawe co na to system, kiedy nie odnotuje wejścia ucznia do szkoły, ale jego wyjście ze szkoły już tak. Według tego systemu osoba nie była w szkole, ale z niej wyszła. Jednym słowem słabe rozwiązanie. A tak poza tym to uczeń może wejść i wyjść ze szkoły, kiedy chce, bo nie wierzę, że komuś będzie się chciało sprawdzać ponad 1600 (2x800osó B) informacji o godzinie wejścia i wyjścia danej osoby. Druga kwestia to wymogi bezpieczeństwa, co jeśli będzie ewakuacja szkoły i 700 uczniów będzie musiało wyjść ze szkoły jednymi drzwiami, ponieważ na główne wejście i boczne mają założoną blokadę, tak że uczeń nie opuści szkoły, tylko nauczyciel lub administratorzy budynku. Kwestia bezpieczeństwa wypada tutaj blado, dlatego z jednej strony to i dobre, że obcy nie wejdzie do szkoły, ale co z wyjściem podczas ewakuacji?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwigilacja ludzi od najmłodszych lat. Sam niedawno skończyłem liceum i nikt nie miał specjalnych problemów z kradzieżami itp. A co do ucieczek to uważam ,że w szkole średniej są ludzie ,którzy sami za siebie już odpowiadają i to jest ich sprawa czy zostają na lekcjach lub uciekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co karty??? Przeciez karte można zgubić lub zostawić w domu. Nie lepiej od razu CHIP POD SKÓRĘ???? CHORE TO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie nad pojsciem do tej szkoly, polecacie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha żeby jeszcze ktoś tych kart używał. Otworzy ktoś i wyjdzie kilka klas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO to teraz dowiemy  sie ile pracują        nauczyciele  godzin dziennie. dobra wiadomośc dla    belfrów odbijajcie     się jak najpózniej to zaplaca wam nadgodziny albo wygonia was na       siłę. jak chcą cię zwolnic    to nocuj w szkole a zarobisz i dostaniesz odsetki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiś 4 albo 5 lat taki system działa w Prywatnym Katolickim Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie na Drodze Męczenników Majdanka 27 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w zamoyu niebawem pojawią się elektryczne obroże takie jak dla psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie nad pojsciem do tej szkoly, polecacie?
Ja jako drugoklasistka polecam jak najbardziej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe a jak ktos nie bedzie chcial isc na lekcje to da karte kolezance zeby odbila i tyle ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...