Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dla czego nikt nie pomyślał o budowie takiej elektrowni a na Wieprzu, np w okolicach Lubartowa, przecież to czyste pieniądze. Dziwi mnie to że do tej pory rzeka jest nie uregulowana w tamtym rejonie. A pieniądze płyną do morza, zamiast zasilać lokalny budżet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w Bystrzycy są jakieś żywe ryby???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziwi mnie to że do tej pory rzeka jest nie uregulowana w tamtym rejonie." Regulacje rzek przynoszą więcej strat niż korzyści. Dziś się NIE reguluje rzek, bo to głupota i pieniądze w błoto. Czasem w zacofanych krajach pokutuje jeszcze myślenie, że regulacje są korzystne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla czego nikt nie pomyślał o budowie takiej elektrowni a na Wieprzu, np w okolicach Lubartowa, przecież to czyste pieniądze. Dziwi mnie to że do tej pory rzeka jest nie uregulowana w tamtym rejonie. A pieniądze płyną do morza, zamiast zasilać lokalny budżet.
"Niech szewc buty szyje". Zajmij się lepiej swoją działalnością, a nie hydrologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka lubelska???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Dzierżawna popłynęła. I Wapienna też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się to ma do zapowiadanej szumnie rewitalizacji Bystrzycy i turystyki kajakowej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest bez zwątpienia , że natura jest o wiele zdrowsza od sztucznych działań zastępczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...