Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję że osądzą ją sprawiedliwie, i dla przykładu posiedzi parę lat. Inaczej takie praktyki będą się powtarzały, kara pieniężna nic nie da, Wasilewski najwyżej przyzna jej premię nagrodową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później się okazuje że w budżecie dziura. Ten przekręt Jej się nie udał, a ile sie idało??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaa, 1400zł publicznych pieniędzy poszłoo. A co w hotelu w Malezji nie ma zwykłych telefonów, budek z telefonami lub darmowego internetu. To bez komórki nie da się już spraw załatwić. A jakie to ważne tematy porusza się na urlopie. Analiza numerów wiele by dała, dokąd dzwoniła ta "pani".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra. Ale co z fałszowaniem dokumentów w Ratuszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiceprezydent nie posiada immunitetu? dlaczego? Mogli by ją wtedy cmoknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
och jaka ona piękna !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli urzędnik robi wała na 1100zł co jest jakims ułamkiem jego miesięcznej w tym wypadku pensji to na pewno ukradnie zawsze kasę jak tylko przytrafi mu sie okazja i to bez wzgledu czy będzie to 100 zł czy milion. Pani prezydent = zero kęgosłupa moralnego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie poruszacie najważniejszej sprawy. Przecież to wstyd, żeby Panią Wiceprezydent zajmowała się prokuratura. To samo już ją dyskwalifikuje. I nieważne jakie orzeczenie wyda prokuratura. To przylgnęło i już. Wstyd dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenia, że musiała odbierać telefon są niedorzeczne. Nagrywa się informację na poczcie głosowej odpowiedniej reści i juz wszyscy wiedzą, że jest na urlopie. jakież to niecierpiące zwłoki sprawy służbowe spowodowały, że rachunek opiewa na 1400 zł? Co wskutek tych "odebranych" połączeń udało się załatwić dobrego dla Lublina i jego mieszkańców? Nic! Bo to wszystko są bzdury i pokrętne tłumaczenia na potrzeby wścibskich mediów. I taka jest prawda! Dosyć już rządzenia pod siebie i ograbiania miejskiej kasy z naszych pieniędzy! Wystarczy tego. Banda nierobów i darmozjadów. Ja za tą pania nie chcę płacić ani tym bardziej za jej urlopy, wyjazdy i rozmowy telefoniczne. To jest chore i bardzo dobrze, ze sprawą zajął sie prokurator. Posadzić dla przykładu jednego to reszta może zacznie myśleć zamiast szastać na lewo i prawo publicznymi pieniędzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na jej urodę można domniemywać, że to jakaś rodzina pani Kaczyńskiej...:) Na pewno znajdzie pracę u Wes`a Craven`a jak wyleci z urzędu:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy lubelska prokuratura wzniesie się ponad lokalne układy i wyjaśni sprawę rzetelnie łącznie z tym jakiego roadzaju były te rozmowy w tej Malezji? ja wątpię przygladamsię tylko jak tej sprawie zostanie ukrecony łeb i jak szybko się ją wyciszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzygać się mnie chce, jak czytam że za wyjazd samochodem 3y lata więzienia .. pogięło Was kompletnie ! napiszcie że 8 ! będzie lepiej wyglądało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
och jaka ona piękna !!
No -ja myślałem że to opisują ciężką niedolę handlarki jajkami z Ruskiej nawet od podobnej kiedyś tam kupowałem takowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie! Czy dalej Pan uważa, ze Pani Wnuk musi pozostać? Przecież to ośmieszanie całego Ratusza. Pracodawca powinien wymagać przejrzystości od swojego pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że w końcu ktoś zabrał się za poczynania tej Pani. Życzę prokuraturze, aby wyjaśniła tą sprawę do końca i wzniosła się ponad podziałami. Bardzo prawdopodobne jest, że niektórzy lubelscy politycy i ich ważni znajomi będą próbować wywierać naciski naciski na prokuraturę w tej sprawie. Nie dajcie się, doprowadźcie tą sprawę do końca, osądźcie winnych, oczyśćcie Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoj swojemu nie da umrzec... zgadnijcie dlaczego jest zastepca? "Elżbieta Kołodziej-Wnuk Zastępca Prezydenta ds. Obywatelskich Wykształcenie wyższe, inżynier Politechnika Lubelska, Wydział Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej" a prezio to skad niby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joa napisał:
Nie poruszacie najważniejszej sprawy. Przecież to wstyd, żeby Panią Wiceprezydent zajmowała się prokuratura. To samo już ją dyskwalifikuje. I nieważne jakie orzeczenie wyda prokuratura. To przylgnęło i już. Wstyd dla Lublina.
Piszesz wstyd -tak ale obecni politycy tak nas przyzwyczaili do niskiej moralności ,że taki wyczyn to PAN Pikuś w porównaniu z resztą krajową choć nie twierdzę że powinno się go pominąć ale nazwisk można by tu przytaczać całe rzesze i to z lewicy i prawicy a nawet tych ze środka ludziom na stołkach po prostu brak jest klasy może nie wszystkim ale w większości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam oświadczenia majątkowe naszych zc prezydenta jak też skarbnika i pana Łątki- ciekawa lektura (str urz miasta) ale najpierw polecam art o średnich zarobkach w mieście na poziomie 2800 brutto Ale cóż budowniczowie takiego dobrobytu swoich mieszkańców i tunelu pod Racławickimi muszą zarabiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze narobili szumu więc prokuratura dla zaślepienia ludu zajęła się to sprawą. PO czasie wszystko ucichnie i wszystko wróci do normy, czyli ci co kradli dalej kraść będą a nam szarym ludziom tylko narzekać pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy mieszkańcy taki prezydent wybraliście go to teraz narzekajcie, a on i tak ma Wasz wszystkich w h..u. hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...