Kiedy się dowiedziałem o całej aferze, od razu wiedziałem, że to farsa i, jak zwykle, w roli głównej Jaśnie Pan Ostrowski. Chyba nie ma w domu dziecka na Pogodnej osoby, której Andrzejem nie podłożył świni.Ostry to oszust i krętacz.Przekręty z majątkiem, zwolnieniami, ciągłymi niekompetentnymi działaniami. Z niego jest taki administrator sieci w Pogodnym Domu jak z koziej dupy trąba. On nawet nie potrafi zainstalować drukarki, skonfigurować poczty.Gdy wziął się za neostradę telefony i fax nie działały, aż sprowadzano faceta z T.P. S.A., który z politowaniem wypowiadał się na temat działań, które podjął ten cały Andrzejek. Był pod ochoroną jak bażant za panowania Pani Elżanowskiej, która może teraz w końcu przejżała na oczy, jakim człowiekiem jest Ostrowski.Wpatrzyny w siebie goguś, cały czas podkreślający, że mówią, że jest najprzystojniejszym facetem na Pogodnej. Oj tak, wszytskie laski aż ocierają pewnie uda widząc go... ...bo tak się śmieją z jego fryzurek i często białych skarpetek zakładanych do eleganckich czarnych butów. Andrzeju, trochę szacunku do innych i może zrozumiesz, że przesadziłeś totalnie.P.S. - podobno zaśaiwdczenie o tych bólach wydał Ci lekarz 5 dni po noszeniu krzeseł... ...oj, pachnie mi prokuratorem - a mobbing - chłopcze Internauto- mogłeś sprawzdić w Wikipedii, co to słowo znaczy.Stary chłop, a taki głupi, ale nie, nie on nadal myśli, że jest mądry, a wszyscy inni to deb***e. Pozdrowienia dla Pana Frączka - znam go i wiem, że jest człowiekiem dowcipnym, luźnym i LUDZKIM - w końcu na pogodnej jest Dyrektor, który myśli o swych pracownikach, anie tylko o tym, jak pokazać wszytskim jakim to się jest wspaniałym dyrektorem:piękny dom, uśmiechnięte (koniecznie!) dzieci i błogi uśmiech. Panie Pawle, wiem, że to jest dla Pana trudny okres, ale trzym się Pan. dzieki też dla pani Elżanowskiej, która wspiera Pana Pawła- i apel do pracowników- wspierajcie Pawła- hmm, sorki, Pana Dyrektora! Jedna pozytywna sytuacja ma tu miejsce - Pogodna uwolni się od Andrzeja Ostrowksiego - YUPPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz