Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europoseł Piotrowski i parafianie murem za TV Trwam

Utworzony przez depo, 11 stycznia 2012 r. o 06:48 Powrót do artykułu
to są media katolickie ? chyba prywatny polityczny forlwark Rydzyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISowska ciemnota i zakłamanie, wspieranie Rydzyka-złodzieja, agitacja w kościołach(dlatego przestałem chodzić),podjudzanie ludzi przeciwko sobie... Ot cały PIS i ta Rydzykowa sekta...no i widać kościół też się w to wPISuje. Marnie skończycie przepowiadam Wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
óg zapłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
depo napisał:
to są media katolickie ? chyba prywatny polityczny forlwark Rydzyka...
To jedyna polska stacja. Pozostałe stacje to już są oddawna naszych ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jedyna polska stacja. Pozostałe stacje to już są oddawna naszych ... .
Zbierajcie jeszcze kasę,bo limuzyna ojczulka trochę już ma matowy lakier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RM można słuchać, albo nie. To wybór. Ale ma kilka mln. słuchaczy; wokół radia powstał ruch społeczny; powstała też i telewizja. Jest czymś niesłychanym, niewiarygodne wręcz chamskie ataki na te instytucje; czymś niesłychanym próba zniszczenia tej telewizji. W krajach starej UE owszem, starano by się zdezawuować Trwam, ale nikomu by nie przyszło do głowy, by administracyjnje ją zniszczyć. To jest możliwe tylko w takiej "demokracji" jaka jest w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura!!!!!!!!! Radio Maryja ma koncesję na nadawanie i nadal ją będzie miało na tych samych zasadach co teraz. Tylko nie będzie na naziemnej platformie cyfrowej. Nadal będzie odbierane za pomocą anten satelitarnych i kablówek (chyba że dostawca usług postanowi inaczej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście miało być: TELEWIZJA TRWAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie tęsknię za jadem sączącym się z RM cz TV Trwam. Dla mnie mogłyby nie istnieć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram P. Piotrowskiego TV Trwam to jedyna telewizja w której nie oplata się głupot i nie robi się wody z mózgu. Ma bardzo ciekawe filmy, programy przyrodnicze a także polecam wszystkim, którzy jeszcze nie oglądali program "Rozmowy niedokończone". A odnosnie ks. Rydzyka to skończcie z plotami, nawet jesli ma majątek to nie zabierze tego do grobu. Żródła termalne w Polsce są niewykorzystywane to nawet dziecko wie, a jeździmy za graniće i wydajemy euro zamiast wykorzystywać swoje. Komu na tym zależy aby nie dopuścić do tego, odpowiedzmy sobie sami. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie nie słucham i nie oglądam stacji o.Rydzyka, ale podpisze się pod protestem jak najbardziej. Powinny istnieć media alternatywne do mainstream-owych, dają one prawdziwy pluralizm w mediach. Chcę mieć dostęp do informacji z każdej strony, a nie tylko fałszywki i ustawki TVNu czy Polsatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smok napisał:
oczywiście miało być: TELEWIZJA TRWAM
TRWAM czyli TADEUSZ RYDZYK WAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nawet przez chwilę nie oglądałem TV TRWAM, ale to przegięcie kneblować jej usta, odmawiając umieszczenia jej w MUX-1 (darmowa naziemna TV cyfrowa - pierszy multipleks). Koncesję na MUX-1 dostała m.in. stacja nadająca disco polo POLO TV ... bez komentarza. Ci którzy chcą odbierać TV TRWAM (przez kablówki) musza za to płacić spore pieniądze, bo TV TRWAM jest tylko w wyższych pakietach (MULTIMEDIA i UPC).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TheObserver napisał:
PISowska ciemnota i zakłamanie, wspieranie Rydzyka-złodzieja, agitacja w kościołach(dlatego przestałem chodzić),podjudzanie ludzi przeciwko sobie... Ot cały PIS i ta Rydzykowa sekta...no i widać kościół też się w to wPISuje. Marnie skończycie przepowiadam Wam.
przestałeś chodzić, bo jesteś leniem robiącym zakupy akurat w niedzielę lub przeżywającym sobotniego mega kaca pijaczkiem, dla którego klin= się życie ... ideologię dorobiłeś sobie później Jeśli koncesję dostały jak opowiada bajarz luft tylko "opłacalne" telewizje, to ja się pytam, kto zbadał "opłacalność" TV disco .....a coś takiego koncesję ma. To jawne kneblowanie niepokornego medium, jakim jest TV Trwam, i to jest opinia, niezależna od tego jaki się ma do nie stosunek. Mniej jadu sącz koleś, bo ci żyłka pęknie od napinania się w necie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk pcha się wszędzie, za dużo go już, jak PIS dojdzie może kiedyś do władzy to wprowadzą dodatkową dziesięcinę na kościół. i słusznie że TRWAM nie dostał zgody,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś za KOMUNY było radio WOLNA EUROPA, którego w konspiracji słuchała cała Polska , a teraz za rządów POST-KOMUNISTÓW jest radio MARYJA i znakomicie wypełnia tą nisze w polskich mediach. Zawsze to lepsze jak pranie mózgów przez inne zagraniczne czy żydowskie media,tzw. MÓZGO-TRZEPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mvi co ty piszesz o jakimś wymyślonym jadzie? Ostatnio ogladam codziennie Informacje Dnia w internecie i bardziej zrónoważonych informacji w polskim necie ze ścieczką szukać, nie trzeba być mocherem żeby to docenić. Naprawdę polecam. http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wiadom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia! jesli taki gosc jak piotrowski popiera takich oszolomow to ja sie wypisuje z takiego tworu; ojciec dyrektor obrazal rodzine glowy panstwa publicznie ; pieniadze zbieral na ratowanie stoczni PYTAM SIE GDZIE SA PIENIADZE ZEBRANE NA TEN CEL??????????? a pan piotrowski juz moze sie zegnac z glosami w przyszlych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja com napisał:
tragedia! jesli taki gosc jak piotrowski popiera takich oszolomow to ja sie wypisuje z takiego tworu; ojciec dyrektor obrazal rodzine glowy panstwa publicznie ; pieniadze zbieral na ratowanie stoczni PYTAM SIE GDZIE SA PIENIADZE ZEBRANE NA TEN CEL??????????? a pan piotrowski juz moze sie zegnac z glosami w przyszlych wyborach
Masz rację.Ale dodać należy,że na tego gostka ktoś głosował i on został europarlamentarzystą. Tylko się załamać że mamy taki elektorat (choć większościowy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałam podziękować Panu Piotrowskiemu za odwagę i obronę wartości katolickich. Ciekawa jestem czy po drugiej stronie tez będziecie tacy odwarzni w opluwaniu szlachetnych ludzi, kiedy przyjdzie wam stanąc twarzą w twarz z Bogiem. Zastanówcie się co robicie. Walczycie nie z Ojcem Rydzykiem czy Panem Piotrowskim walczycie z wartościami wyższymi i opluwacie przez to wiarę katolicką. A za chwilę będziecie iść do kościoła i błagać księdza o pogrzeb własnego Ojca czy Matki lub chrzest dziecka a może prosić o ślub konkordatowy. Tacy już są niektórzy Polacy - Katolicy - wstyd mi za was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...