Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewa Dados z medalem Korczaka

Utworzony przez Gość, 16 grudnia 2013 r. o 20:01 Powrót do artykułu
owszem, medal się tej Pani należy i to jak najbardziej, tylko zastanawiam się od czego jest nasz rząd jak jest wyręczany różnego tego typu akcjami, przecież on jest po to aby zapewnić pracę i godne wynagrodzenia po to aby móc te swoje urodzone dzieci wychować, a nie, że pracuję za 1200 zł, gdzie nie mam dzieci ponieważ samej siebie nie jestem w stanie utrzymać Dziwię się tylko tym rodzinom, że nie mając za co żyć decydują się na i to aż na kilkoro dzieci.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe pomysły marketingowe     pomóż dzieciom przetrwać ... wiosnę   pomóż dzieciom przetrwać ... lato   pomóż dzieciom przetrwać ... jesień    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem, medal się tej Pani należy i to jak najbardziej, tylko zastanawiam się od czego jest nasz rząd jak jest wyręczany różnego tego typu akcjami, przecież on jest po to aby zapewnić pracę i godne wynagrodzenia po to aby móc te swoje urodzone dzieci wychować, a nie, że pracuję za 1200 zł, gdzie nie mam dzieci ponieważ samej siebie nie jestem w stanie utrzymać Dziwię się tylko tym rodzinom, że nie mając za co żyć decydują się na i to aż na kilkoro dzieci.  
 
owszem, medal się tej Pani należy i to jak najbardziej. Dziwię się tylko tym rodzinom, że nie mając za co żyć decydują się na i to aż na kilkoro dzieci.  
To się nie dziw -bo te rodziny to patoligia -a patologia nie myśli i się rozmnaża "płodząc" następnych głupoli, którzy również będą się rozmnażać ! A ja bym Pani Dados medalu nie dał -a dlaczego? Bo cała ta akcja jest (delikatnie mówiąc) kulawa. I tak: np.moja kuzynka jest niepełnosprawna i na pierwszej grupie, rodziców ma starych i schorowanych -ale nikt z wolontariuszy od Pani Dados się tym nie zainteresuje (od lat !). Za to wolontariusze "interesują się" np.głupimi dziewczynami posuwającymi się z byle kim i byle gdzie ! Kiedyś nazywała się taką: "dziewczyna, która się skur*wiła" -a teraz nazywa się to "matka samotnie wychowująca"... Taka na pewno pomoc otrzyma ! Gdzie tu sprawiedliwość ?! Pomoc Społeczna powinna tak działać, aby dawać takim patologicznym rodzinom/matkom wędkę, zamiast gotowej ryby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...