Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewa Kopacz przyjedzie dzisiaj do Lublina

Utworzony przez olgierd, 16 lutego 2015 r. o 07:23 Powrót do artykułu
Hej Jude https://www.youtube.com/watch?v=eH-n-lrZqy4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popełniłem błąd czytają wpisy internautów, bo nazwanie tego szambem to obraza szamba ! To szczyt chamstwa, ździczenia, obłędu, braku kultury, ogłady i normalności ! Mieszkam tu ponad 50 lat ale nie spodziewałem się, że są tu ludzie, którzy nie zasługują na miano - ludzki  !!!! To totalne zbydlencenie i upadek morale poniżej 2 metrów mułu ! Czy to są ludzie, którzy co niedzielę biegają do  Kościoła , czy to są ludzie, którzy kilka godzin dziennie słuchają radia maryja ????? z postaw tych ludzi wynika, że oczywiście tak !!!to tak nauczał Jezus  !!!!!  to są postawy godne chrześcijanina ! podłe dzikie bestie przepadniecie w piekle jeżeli takowe jest w co  wierzę ! Najwyższy am zapłaci za ohydne zbydlencone życie - widłami z szatanem !
Zbydlęceniem jest to CYCU do czego ona doprowadziła naszą służbę zdrowia [ w nagrodę z kłopotu wybawił ją  żyd  kaszubski ] w tym kraju i całą naszą ojczyznę a już szkoda gadać, jaka dzielna była w SMOLEŃSKU, szkoda słów i tych pajaców co w nią i w tych komuchów wierzą,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba przyleci... jako że rządowy samolot przeleciał nad Lublinem -widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba przyleci... jako że rządowy samolot przeleciał nad Lublinem -widziałem.
Może będzie brzoza ? inaczej to nam komuszkę zakażną do Lublina przywieżie a wtedy biada,oj biada nam wszystkim !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja są jeszcze w sklepach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w pizdu  !!!!  wylądował !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popełniłem błąd czytając wpisy internautów, bo nazwanie tego szambem to obraza szamba ! To szczyt chamstwa, ździczenia, obłędu, braku kultury, ogłady i normalności ! Mieszkam tu ponad 50 lat ale nie spodziewałem się, że są tu ludzie, którzy nie zasługują na miano - ludzki  !!!! To totalne zbydlencenie i upadek morale poniżej 2 metrów mułu ! Czy to są ludzie, którzy co niedzielę biegają do  Kościoła , czy to są ludzie, którzy kilka godzin dziennie słuchają radia maryja ????? z postaw tych ludzi wynika, że oczywiście tak !!!to tak nauczał Jezus  !!!!!  to są postawy godne chrześcijanina ! podłe dzikie bestie przepadniecie w piekle jeżeli takowe jest w co  wierzę ! Najwyższy wam zapłaci za ohydne zbydlencone życie - widłami z szatanem !
Wyjdz gościu z szamba na ziemie i zobacz co się w Polsce dzieje, i dopiero dodawaj durne komenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za banda sfrustrowanych matołów. Pięknie się taplają we własnym błotku bogobojne pisiaczki. A jeszcze piękniej jeden drugiemu przyklaskuje. Nad wszystkim czuwa oczywiście towarzysz Leniak, socjalista z RN, z zawodu bezrobotny bloger. Wesoły ten nasz Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło mi bardzo że Pani Premier przyjeżdża do Lublina. Podoba mi się jej postępowanie w wielu sprawach i życzę jej powodzenia. Przeciwnikom radzę by patrzyli realnie na to co się dzieje w Polsce bo samo obecywanie nie przyniesie pieniędzy na różne zachcianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło mi bardzo że Pani Premier przyjeżdża do Lublina. Podoba mi się jej postępowanie w wielu sprawach i życzę jej powodzenia. Przeciwnikom radzę by patrzyli realnie na to co się dzieje w Polsce bo samo obecywanie nie przyniesie pieniędzy na różne zachcianki
W majtach pewnie masz MOKRO z tego POwodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło mi bardzo że Pani Premier przyjeżdża do Lublina. Podoba mi się jej postępowanie w wielu sprawach i życzę jej powodzenia. Przeciwnikom radzę by patrzyli realnie na to co się dzieje w Polsce bo samo obecywanie nie przyniesie pieniędzy na różne zachcianki
Lepiej już żeby Ogórek przyjechała niż ta suka Smoleńska,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...