Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewa Zalewska z Lublina skończyła 100 lat. Ma prostą receptę na długowieczność

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2019 r. o 17:10 Powrót do artykułu
"W większości dotyczą kobiet, mężczyźni są rodzynkami" Od razu widać kto tu kogo wyzyskuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'dużo seksu' - najlepsza recepta na długowieczność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Betanii jest fantastyczna opieka i wyjątkowe podejście do pensjonariuszy. W takim domu pani Ewa przeżyje jeszcze kolejne lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma żadnej recepty. geny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grstulacje!Życzę zdrowia i pogody ducha. Moja babcia za chwilę będzie miała 96 urodziny i też się cieszę że jest w dobrej formie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ....... Pobyt w domu pomocy społecznej jest odpłatny do wysokości średniego miesięcznego kosztu utrzymania mieszkańca. Opłatę za pobyt wnoszą: Mieszkaniec, nie więcej niż 70 % swojego dochodu, Małżonek, zstępni przed wstępnymi – zgodnie z umową Gmina, z której osoba została skierowana – w wysokości różnicy między średnim kosztem utrzymania w domu pomocy społecznej a opłatami wnoszonymi przez osoby określone w pkt. 1,2. Średni miesięczny koszt utrzymania w Domu Pomocy Społecznej „ Betania” w Lublinie wynosi 3 974 zł. (kwota obowiązująca od dnia 01.04.2019 r.). ....". Dobre, przepracowałam dla tego chorego kraju 40 lat i mam 1600 zł emerytury. Także w takiej sytuacji wypada mi jeżeli zajdzie potrzeba zrobić samemu na sobie eutanazję, bo moja ciężko wypracowana jałmużna to ochłapy, które wystarczają na chleb i wodę. Na pewno nie pozwolę na to aby dzieci ponosiły koszty mojego utrzymania, bo one nie dostawały 500 plus, one chodziły z kluczem na szyi bo ja musiałam pracować aby dać im jeść. Także w tym chorym kraju to najlepiej nie pracować, żyć na koszt pustych podatników takim jak ja byłam i dalej jestem, bo nawet rząd od takiej wypracowanej jałmużny jak moja pobiera dalej podatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zdrowia i pogody ducha dla Pani Ewy! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam parytetu równości ! Ma być 50/50 ! To dyskryminacja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam parytetu równości ! Ma być 50/50 ! To dyskryminacja !
 Napisz po polsku o co ci chodzi, bo jak skończyłeś kilka fakultetów i nauczyłeś się biedaku w ciagu tuch kulku lat jednego wyrazu to nie znaczy, że nie masz prawa pisać zrozumiale po polsku zrozumiale dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...