Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fabryka Cukierków Pszczółka z nowym prezesem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 21:01 Powrót do artykułu
No tak na pierwszy rzut oka, to nadawał by się na premiera Kanady, a co zrobi z Pszczółką, zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisi obsada stołki. cdn. Niestety to koniec fabryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 firmy bez zmiany stołka. Ale kariera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek poszedł precz? Zawsze mówiono że człowiek może wyjść ze wsi ale wieś z człowieka nigdy!!!!!!!!!!!!!!! To włąśnie taki przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E pszczółka tera bzyka jak ta lala. Miodzio. Jakie wynagrodzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów ten Misiewicz wsadza na stołek POkrakę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładny chłopiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
padło Eldorado padnie Pszczółka bo to są ludzie niezastąpieni.Chyba że wcześniej od słodyczy popsują mu się zęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to super wiadomość. Każdy prezes będzie lepszy od poprzednika. Pan Leszek Wertejuk nawet się wysłowić dobrze nie umiał. Tragedia. I tacy ludzie zasiadali we władzach państwowych spółek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrał konkurs - dobre sobie. Juz dawno wszyscy pracownicy wiedzieli kto zmieni Wertejuka. Ponoć kandydatura prosto z Kancelarii Dudy - potwierdzone info. Jeśli PiS tak dobrze chce dla tego kraju, to może mi ktoś wytlumaczyć, czemu zmieniają prezesa w najważniejszym dla firmy momencie ? Nowa fabryka, nowy asortyment ? Przeciez ten człowiek pracował wcześniej w dziale handlowym i kompletnie na niczym się nie znał, było tylko jego widzi mi się - a do czego jego widzi mi się doprowadziło to widać po jego osiągnięciach w innych firmach. Na Wertejuka mozna bylo rozne rzeczy powiedziec ale fakt jest jeden - od kiedy tam był Pszczółka regularnie zaczęła się pojawiać wszędzie, postawił nowy zakład, marka zaczęła być rozpoznawalna. Gdzie zaprowadzi nas droga Pana Batorskiego - zobaczymy. Może już jako Prezes zacznie chociaż przychodzić do pracy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs ? Hahaha. Ktoś ma tu dobre poczucie humoru. Pani Sadurska z kancelarii Prezydenta RP a nie konkurs :) tak oto pis walczy z kolesiostwem. Kolejny misirwicz zgłoszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie! zmiany były konieczne i dobrze, że nastąpiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że dużo się tam nie zmieni. Choć fakt jest taki, że od poprzednika nikt gorszy tam jako prezes na pewno nigdy nie zasiądzie, a jeżeli nawet, to już tylko świadczyć będzie o tym zakładzie pracy, jeśli będą wybierać sobie dalej na prezesa kogoś, kto się nie myli, tylko myly... A nowy zakład, to żadna rewelacja. Ciasno, ciemno, tyle. Reszta wyjdzie w praniu, ale ja jak zwykle przepowiadam, że: warunki pracy pozostaną niezmienne... Umów nie będzie normalnych, a jak będą, to dla znajomych i na pewno jeszcze niejeden raz się o tym wszyscy przekonamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...