Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Feministki: Ostatni moment na aborcję u 14-latki

Utworzony przez bzik, 10 czerwca 2008 r. o 22:18 Powrót do artykułu
"Ostatnia chwila ...." dla kogo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnia chwila by zabic dziecko z tego chyba wynika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital "powinien"? Musi, bo taki ma obowiazek nalozny ustawa. Tylko co z tego, jesli szpital już raz ustawe zlamał. Żyjemy w państwie katolickim, nie w panstwia prawa. Nb ostatnia legalna aborcja zostala przeprowadzona w lubelskim w 2004 r. A przeciez tam tez zdarzaja sie gwalty i problemy zdrowotne. Ale wojewodzki ginekolog aborcji "nie uznaje" i uwaza, ze kwas foliowy rozwiaze wszystkie ewentualne problemy, i to w praktyce okazuje sie wazniejsze od ustawowych praw kobiet. KATOLAND
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie i to bardzo, ze d..pą 14 latki zajmuje się w tej chwili cała Polska. Nie uważacie, że to beznadzieja? Młodzi zabawili się "w doktora" i tyle. Jest to ich i ich rodziców sprawa. Narodzie, ku czemu podążasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego o życiu dziecka i tej dziwzyny decydować chce federacja??? dlaczego jeśli chce urodzić dziecko obce osboby chcą wpływać na jej życie. To ona wtedy będzie całe życie mysleć o zabitym dziecku, to ona będzie miała w nocy całe życie koszmary, to ona będzie myśleć całe swoje życie kim byłoby to dziecko. Dlaczego Gazecie Wyborczej i Federacji nie zależy na życiu tej dziewczyny a tylko obchodzi ich zabieg???????To jakaś paranoja!!!!!! Czy ktoś pomyślał jak czuje sie ta dziewczyna. Myślę, że jest zaszczuta przez kłamliwe media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli dorosla do sexu to i do konsekwencji z tym zwiazanych!!! Nie chce dzecka? Niech go odda!! Tyle osob modlacych sie o wlasne dziecko a nie mogacych go miec nosilo by ja na rekach do konca zycia!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego rodzice dziewczyny zdecydowali o usunieciu dziecka przeciez to juz prawie 3 miesiac ciązy tam juz jest maluszek .Mogli by go wychowac cos niechce mi sie wierzyc ze to był gwałt .Jak mozna zabic dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morał z tego taki...DZIECIAKI, JAK SIE PARZYCIE TO ZAKŁADAJCIE GUMĘ NA INSTRUMENT!!!!!!!!!!!!!!!!bo guzik nas obchodzą czyjeś aborcje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byc moze, ze gdyby nie "presja" nad rodzicami czlonkow aborcyjnej federacji to zadnych protestow by nie bylo bo i kto mialby protestowac-zlozone pod ziemia plody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to jest obojetne ale prawo prawem a kościół kosciołem. podzial jest i niech czarni sie nie wtracaja w takie sprawy. ciekaw jestem ilu czarnych zalatwialo swoim lewym dupom zabiegii!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz matka lata. Gdzie była wcześniej. Za czyny swoich dzieci się odpowiada. Dla niej teraz najlepiej pozbyć się "kłopotu". Dla mnie to szok i nieludzkie traktowanie. Jestem wściekły na media na "walczące o prawa kobiet", na głupie matki, ojców, gówniarzy bzykające się z kimkolwiek i gdziekolwiek bez zabezpieczeń itd. Sorry ale jestem po wizycie na patologii w Szpitalu na Jaczewskiego i jak widzę kobiety walczące o swoje dzieci przez 9 miesięcy a czasami i dłużej bo np. starają się o dziecko 2 lata, gdy nie wstają nawet do ubikacji bo grozi to poronieniem to ciśnie mi się jedno na usta WIELKI SZACUNEK DLA WAS. Niech Wyborcza i inne gazety napiszą, że nie ma wolnych łóżek, że toaleta jest w opłakanym stanie o tych kobietach które tak walczą i czasami przegrywają tą walkę one i ich dzieci. Ludzie ten świat zjeżdża już na psy. Zawsze dziecko można zostawić w szpitalu może wyrośnie z niego porządny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ostatnia chwila by zabic dziecko z tego chyba wynika ?
ostatnia chwila by zamknąc mordy nawiedzonym mohromi klechom którzy wbrew prawu dostali się do kliniki zdobywając wcześniej nielegalnie dane dziewczyny czyli pacęta. To również szpital jest odpowiedzialny, ze hamstwo wdarło się na odział.Ordynator poiwinien za to odpowiedzieć głowa i mam nadziję ze tak się stanie.No chyba,że Polska to nie kraj prawa tylko katotaliban
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby doszło do zabicia dziecka -choć mam nadzieję, że tak sie nie stanie- To jestem bardzo ciekaw co wtedy do powiedzenia będą miały wszystkie feministki i wszyscy zwolennicy tzw aborcji, jak ta dziewczyna zglosi sie do lekarza, lub gdziekolwiek indziej z tzw SYNDROMEM POABORCYJNYM - kobiety bardzo często po zabiciu nienarodzonego dziecka, słyszą jego płacz po nocach, nie mogą spać, ilekroć widzą niemowle zaraz przypomina im sie własne dziecko, które zabiły -męczą sie z tymi wyrzutami bardzo długo, a często i całe życie... Ciekaw jestem co wtedy jej powiedzą ? Jaką będą miały dla niej RADĘ ? Jestem przekonany, że żadna się nie odezwie ! Wszyscy nabiorą wody w usta.... Głupawo sie uśmiechając, z uciekającym wzrokiem powiedzą: - To twój problem !!! Wiem co mówię, bo spotkałem się nie jeden raz z taką sytuacją...i pamiętam dobrze jak człowiek czuje sie bezradny wobec takich "zwierzeń" matki, która zabiła własne dziecko. Łatwo jest wykrzykiwać głupie hasła i nie ponosić za nie odpowiedzialności....oj łatwo ! I na koniec jeszcze tylko pytanie: - Dlaczego za wybryk i nieodpowiedzialność, jakby nie patrzeć RODZICÓW, karę ma ponieść niewinne i całkowicie bezbronne maleństwo? Może mi ktoś racjonalnie to uzasadnić ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M A X napisał:
Gdyby doszło do zabicia dziecka -choć mam nadzieję, że tak sie nie stanie- To jestem bardzo ciekaw co wtedy do powiedzenia będą miały wszystkie feministki i wszyscy zwolennicy tzw aborcji, jak ta dziewczyna zglosi sie do lekarza, lub gdziekolwiek indziej z tzw SYNDROMEM POABORCYJNYM - kobiety bardzo często po zabiciu nienarodzonego dziecka, słyszą jego płacz po nocach, nie mogą spać, ilekroć widzą niemowle zaraz przypomina im sie własne dziecko, które zabiły -męczą sie z tymi wyrzutami bardzo długo, a często i całe życie... Ciekaw jestem co wtedy jej powiedzą ? Jaką będą miały dla niej RADĘ ? Jestem przekonany, że żadna się nie odezwie ! Wszyscy nabiorą wody w usta.... Głupawo sie uśmiechając, z uciekającym wzrokiem powiedzą: - To twój problem !!! Wiem co mówię, bo spotkałem się nie jeden raz z taką sytuacją...i pamiętam dobrze jak człowiek czuje sie bezradny wobec takich "zwierzeń" matki, która zabiła własne dziecko. Łatwo jest wykrzykiwać głupie hasła i nie ponosić za nie odpowiedzialności....oj łatwo ! I na koniec jeszcze tylko pytanie: - Dlaczego za wybryk i nieodpowiedzialność, jakby nie patrzeć RODZICÓW, karę ma ponieść niewinne i całkowicie bezbronne maleństwo? Może mi ktoś racjonalnie to uzasadnić ???
Panią główną tzw.Feministkę może trzeba by było poddać eutanazji .Przecież widać jak się męczy walcząc o możliwość zabicia niewinnego człowieka.To nie jest żaden postęp prawo do zabijania.To jest właśnie objaw cynizmu ,zepsucia moralnego i nihilizmu.Mam nadzieję że dziecko jednak nie zostanie zamordowane przez wojujące jełopstwo. Jakby ktoś na ulicy nawet w dobrej wierze kopnął w cztery litery taka feministkę to byłoby przestępstwo zaś zabić dziecko w świetle prawa to jest w porządku.Pozdrowienia dla księdza Krzysztofa .Tak trzymaj .Popieram Cię i podziwiam twoją postawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neta napisał:
Dlaczego o życiu dziecka i tej dziwzyny decydować chce federacja??? dlaczego jeśli chce urodzić dziecko obce osboby chcą wpływać na jej życie. To ona wtedy będzie całe życie mysleć o zabitym dziecku, to ona będzie miała w nocy całe życie koszmary, to ona będzie myśleć całe swoje życie kim byłoby to dziecko. Dlaczego Gazecie Wyborczej i Federacji nie zależy na życiu tej dziewczyny a tylko obchodzi ich zabieg???????To jakaś paranoja!!!!!! Czy ktoś pomyślał jak czuje sie ta dziewczyna. Myślę, że jest zaszczuta przez kłamliwe media.
A dlaczego ma decydować o życiu płodu (a nie dziecka!) kościół i mochery Rydzyka?. Czemu zasypują SMS-ami i telefonami?. Czemu z butami włażą w jej prywatne życie. To jej samodzielna decyzja, czy urodzić lub usunąć płód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"aborcja" Dostała iskierkę życia nie miała nic przed światem do skrycia śliczne rączki, małe oczka praca dwojga ludzi owocna była mała lecz nie kochana w tym miejscy doznała szoku szybkie ostrza cięły ją w mroku mocno krwawiła głośno krzyczała i na wszystkie strone uciec próbowała straszliwego bólu doznawała krew sie lała na wszystkie strony to nie są ludzie !! to są potwory ! niczym ta istota nie zawiniła dlaczego w tak okrutny sposób życie utraciła to był ból nie do zniesienia za co doznała takiego cierpienia? cialo na części porozrywane jej zycie już jest przegrane....." moze mi to nie wyszło ale oddaje to co czuje gdy słysze o aborcji ale morderstwo jest i zawsze będzie morderstwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech się skrobią ateiści, niech się nawet wysterylizują, dzięki temu będzie ich mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feministki więcej prawdy. Ona nie została zgwałcona tylko zaszła dobrowolnie w ciążę o rok starszym chłopakiem. A jej rodzice są pozbawieni praw rodzicieskich. Dlaczego dziennikarze nie piszą pełnej prawdy tylko sieją zamęt? Wyskrobać można ale nikt nie mówi o skutkach zdrowotnych i psychicznych po zabiegu. No cóż feministki są niedouczone, tylko wytresowane w mieleniu językami licząc, że ktoś połknie ich papkę.Naiwnych jednak nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
A dlaczego ma decydować o życiu płodu (a nie dziecka!) kościół i mochery Rydzyka?. Czemu zasypują SMS-ami i telefonami?. Czemu z butami włażą w jej prywatne życie. To jej samodzielna decyzja, czy urodzić lub usunąć płód.
Sam jesteś płód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie już spokojnie zakończyć dyskusję. Od początku była bez sensu, bo oparta na prasowych bredniach, a teraz stała się jeszcze bezprzedmiotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...