Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Kolorów w Lublinie. Mamy pierwsze miejsce!

Utworzony przez SZCZĘŚLIWA TUŚKA, 1 lutego 2014 r. o 09:47 Powrót do artykułu
Super wiadomość!! JESTEM POD WRAŻENIEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super brawa dla lublinian!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne pogańskie święto pcha się do Polski pod pozorem niewinnej zabawy. Chrześcijanie i Żydzi nie powinni brać w tym udziału. Pamiętajcie o 1 przykazaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to leć do kościoła, a nie na diabelskim internecie siedzisz. Głosujesz na pis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to leć do kościoła, a nie na diabelskim internecie siedzisz. Głosujesz na pis?
Nie głosuję na nikogo. Nie rozumiem Twojej odpowiedzi. Do kościoła oczywiście chodzę co i Tobie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek.. nie wszystko trzeba brac to tak na powaznie.. dla nich to symbol i swieto, dla nas zabawa. Zluzuj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet to przeszkadza wiecznym nieudacznikom. Koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tu tak słabo płacą, do tego chamstwo na drogach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek.. nie wszystko trzeba brac to tak na powaznie.. dla nich to symbol i swieto, dla nas zabawa. Zluzuj..
Ja rozumiem, że to dla was zabawa. Chcę jednak otworzyć wam oczy, w imię czego tak naprawdę się bawicie. Kto chce tam pójść to pójdzie. Każdy ma wybór i wolną wolę. A jeśli chodzi o zluzowanie, to nie zawsze wolno zluzować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób wsypuje proszek do majtek i pierdząc puszcza kolorowe bąki. Niezły odjazd !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że to dla was zabawa. Chcę jednak otworzyć wam oczy, w imię czego tak naprawdę się bawicie. Kto chce tam pójść to pójdzie. Każdy ma wybór i wolną wolę. A jeśli chodzi o zluzowanie, to nie zawsze wolno zluzować.
Możesz jaśniej powiedzieć co w tym złego? Ja się wybierałam, ale skoro jest to sprzeczne z naszą wiarą to sobię odpuszczę.. Co ma przykazanie 1 do tego? Czy np uczestniczenie w takich iwentach typu ten festiwal, czy jakieś juwenalia są dla nas zgubne? Nawet jeśli jestem głęboko wierzącą i praktykującą osobą, która ciągle szuka Boga? Proszę o wyjaśnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie mamy własnej kultury, własnej tradycji, własnych świąt, że mamy celebrować jakieś indyjskie? I jeszcze z jaką radością o tym DW pisze. Fajnie jakby z taką radością pisali o np. świętowaniu 11 listopada zachęcając czytelników. Ale nie. Bo po co. Balwochwalstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz jaśniej powiedzieć co w tym złego? Ja się wybierałam, ale skoro jest to sprzeczne z naszą wiarą to sobię odpuszczę.. Co ma przykazanie 1 do tego? Czy np uczestniczenie w takich iwentach typu ten festiwal, czy jakieś juwenalia są dla nas zgubne? Nawet jeśli jestem głęboko wierzącą i praktykującą osobą, która ciągle szuka Boga? Proszę o wyjaśnienie.
Wyjaśnienie masz przecież w artykule. Jest to hinduistyczne święto holi. Hinduizm nie ma nic wspólnego z Chrześcijaństwem. Jak ktoś chce bawić się na hinduskim święcie, którego patronem jest jakiś hinduski bożek to proszę bardzo. Ja nie mówię, że udział w każdym festiwalu to zło. Ale jeśli geneza festiwalu tkwi głęboko w święcie ku czci pogańskiego bożka to tak, taki festiwal jest zły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie mieszka wielu nieudaczników, głównie przyjezdnych z podlubelskich wsi i miasteczek, którzy nienawidzą Lublina bo po technikum czy liceum nie zarabiają 5000 zł .... ja nienawidzę takich malkontentów i kocham Lublin ! to super miasto do życia jak się potrafi żyć i się wcześniej naprawdę uczyło :)   Ps. organizatorzy dopisali do listy zwycięskich 4 miast jeszcze Wrocław, który był piąty ale tam nikt nie marudzi względem swojego miasta i mają 20x lepszy PR od Lublina dzięki temu... a w LG we Wrocku średnia pensja to 1200 zł ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to leć do kościoła, a nie na diabelskim internecie siedzisz. Głosujesz na pis?
Hejter :P heh heheeh e  Nie staraj sie tak bardzo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE JEST ŚWIĘTO HOLI! Fakt wyglada to poodbnie alre to jest tylko inspiracja. My nie idizmy tam (przynajmniej ja) czcik jakichś bożków cyz cokolwiek związane z inną religią. Ja idę się dobrze bawić bo czegoś takiego jeszcze nie widziałam, nie było tego w Lublinie. Czemu ludzie są tacy zaknięci na cos nowego? Nic im nie pasuje, a narzekać to by narzekali. Czytałam nawet, że jedna znajoma na fb pisała, że jej to nie pasuje że niechrześcijańskie święto jest w Lublinie. No ok jak nie chce nikt nie zmusza w uczestnictwie ale żeby aż tak narzekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo nie żyjemy w średniowieczu. jeśli ich festiwal ku czci ich bozka jest zły to jak.. mam przez to wnioskować że hindusi są złymi poganami i dawaj krucjate krzyżową? dajcie spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejkuu ludzie zluzujcie trochę! To, że człowiek ma ochotę się pobawić i odpocząć po codzienniej rutynie i gonitwie za szarą rzeczywistością, nie oznacza od razu, że wychwala jakiś indyjskich bożków i łamie pierwsze przykazanie kościelne! W Indiach moze i to ma jakiś charakter religijny, ale u nas nie ma takiego czegoś i Festiwal Kolorów to najzwyczajniej w świecie po prostu Festiwal!! Na którym ludzie maja okazje zapoznać się z fajnymi osobami i sprawić sobie nietypową i pełną pozytywnej energii rozrywkę! Nie podchodźcie do tego w ten sposób, czasem przyda się coś oryginalnego, by rozruszać i rozśmieszyć wszystkich nadąsanych. Życie jest jedno, trzeba umiec podejść do niego z dystansem :) Jestem katoliczką i w żadnym stopniu nie uważam tego za coś złego. Wybieram się tam jedynie, by zabawić się w sposób nietypowy dla mnie i dotąd niespotykany :) Pozdrowienia dla Lubliniaków! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się trochę co promujecie i lajkujecie... Święto kolorów,święto Holi ?????Jaką religię wyznają Ci ,którzy wezmą udział w tym " pseudo-święcie" ??? Czy są Chrześcijanami czy wyznawcami Hinduizmu??? Moim zadaniem ktoś , kto promuje takie dziwactwa ma w tym jakiś interes... Nie pomyśleliście dlaczego wprowadza się u nas takie niby-święta? Czy nie chodzi o to ,żeby przypadkiem zatrzeć wśród młodych ludzi poczucie własnej tożsamości , religii i kultury ...? Czy nie o to chodzi? Jak to ma się skończyć ? Zabawa, najlepiej bezmyślna....  Nie myśleć tylko lajkować i bawić się bez żadnych zasad , sumienia , wartości...  Hasło jednej z rozgłośni : " Nie bawisz się - nie żyjesz" .. Smutne i tragiczne,życie to niestety to nie jest ciągła zabawa. Wystarczy się rozejrzeć... Może kasa sponsorów wydana na kolorowy proszek przydałaby się np. tutaj ???  http://www.siepomaga.pl/ .  Czasem trzeba pomyśleć trochę przyszłości . Nie tylko własnej , ale Waszych dzieci też. .. W co będą wierzyły, jakie wartości będą dla nich BEZCENNE..  W wolnej chwili polecam film p.t. " Idiokracja " Może chociaż kilkoro młodych ludzi zatrzyma się w tej pogoni za "zabawą" i zastanowi się ku czemu zmierzamy poprzez między innymi takie " Święta"..Wierzę,że wśród młodych ludzi jest wielu jeszcze MYŚLĄCYCH , mających odwagę przyznać się głośno do tego, że nie zawsze to co jest kolorowe i piękne z zewnątrz jest dobre i mądre. ...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się trochę co promujecie i lajkujecie... Święto kolorów,święto Holi ?????Jaką religię wyznają Ci ,którzy wezmą udział w tym " pseudo-święcie" ??? Czy są Chrześcijanami czy wyznawcami Hinduizmu??? 
    Kolejny żenujący komentarz . Każdy człowiek jest wolny i wierzy w co chce albo nie wierzy . Jak jesteś taka pobożna to nie musisz w tym uczestniczyć... zamknij się w domu lub idz na spacer w inne miejsce .. .A że są organizowane takie akcje to tylko świadczy o wolności ludzi. Sama świata nie zmienisz wiec. wgl nawet nie wyjeżdzaj tu z wiarą -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...