Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Filaretów do poprawki: Coraz więcej niedoróbek

Utworzony przez Antyżuk, 11 lutego 2014 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Jedna wielka fuszerka i ten kto to odebrał powinien spowiadać się w ABC czy tam na odwrót. Przy rondzie, nie dość że ścieżka jest na innej wysokości niż chodnik (który nawiasem mówiąc się zapada), popękane płyty ostrzegawcze dla osób niepełnosprawnych przed jezdnią na przejściach, czy ruszające się krawężniki. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. Swoją drogą bardziej tandetnie pasów namalować się nie dało... kolejna wykonana żenada z KPRD na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jazdę po Lublinie i tej kiepskiej nawierzchni dróg od 1980 roku to jest szczyt dziadostwa którego nie można porównać do żadnego innego miasta w kraju w tej klasie, jedynie porównać do sowchozów Ukrainy z lat 80-tych wiem co piszę bo jestem świadkiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gazecie wybornej już by napisali, że to bubel. Może nawet bubel stulecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka fuszerka i ten kto to odebrał powinien spowiadać się w ABC czy tam na odwrót. Przy rondzie, nie dość że ścieżka jest na innej wysokości niż chodnik (który nawiasem mówiąc się zapada), popękane płyty ostrzegawcze dla osób niepełnosprawnych przed jezdnią na przejściach, czy ruszające się krawężniki. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. Swoją drogą bardziej tandetnie pasów namalować się nie dało... kolejna wykonana żenada z KPRD na czele.
Stary, puść to do gazety wybornej! Ucieszą się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zostaje w rodzinie KPRD -> ZDiM w Lublinie :):):) .... i pewnie jeszcze wszystkie faktury zostały uregulowane      śmiech na sali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tragedia   do czego sie ta firma nie wezmie to sp........ ratusz patrzy placi i udaje zdziwienie  my mieszkancy nie bedziemy udawac przy najblizszych wyborach  i pare osob bedzie zdziwionych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda gadać... same znajomki i rodziny siedzą w zarządach dróg w lublinie, bełżycach czy innych tego typu miastach. To jedna wielka ściema bez żadnej odpowiedzialności... a jacy to ważni urzędnicy .. Proponuję zrobić prowokację dziennikarską i zadzwonić np. do zarządu dróg w bełżycach z jakąś sprawą np. posprzątaniem błota z drogi... zaraz będą przekierowywać jedni do drugich, aż w końcu okaże się że nikt nie jest odpowiedzialny, a droga nie będzie posprzątana bo nie mają pieniędzy lub ludzi... To po jakiego w ciepłych biurkach siedzi taka ilość urzędasów??? nikomu nie potrzebnych?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze urzędnicy nie wybierają sobie firmy dlatego, ze podoba im się jej nazwa, alboi sekretarka prezesa jest ładna. Jest ustawa o zamówieniach publicznych i wygrywa ten, kto daje najlepsza oferte - najczęściej niestety najtańszą. Sorry, takie mamy prawo. Po drugie firma schrzaniła, to poprawi na własny koszt. Szczerze mówiąc często jezdże przez Filaretów, parę razy spacerowałam wzdłuż ulicy i jakoś nie widzę tej tragedii, o której mowa w artykule i komentarzach. Raczej mam dokładnie odwrotne wrażenie. Komfrort jazdy nie do porównania a okolica zmieniła się niesamowicie. Jakby nas przeniesli z lat 80 do współczesności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niedrzwicy Dużej ul.Partyzancka odebrana po kryjomu przez WÓJTA ADAMA KUNĘ też dziadostwo,że strach ulica krzywa i wszystkie studzienki się zapadają A WODA STOI JAK W STAWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny lepiej budowali. Ale cóż, jak KPRD jest firmą ,,żuka'' to czego się spodziewać. To badziewie nie wytrzyma roku, a co dopiero mówić 5,10,15 lat... By żyło się im lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze urzędnicy nie wybierają sobie firmy dlatego, ze podoba im się jej nazwa, alboi sekretarka prezesa jest ładna. Jest ustawa o zamówieniach publicznych i wygrywa ten, kto daje najlepsza oferte - najczęściej niestety najtańszą. Sorry, takie mamy prawo. Po drugie firma schrzaniła, to poprawi na własny koszt. Szczerze mówiąc często jezdże przez Filaretów, parę razy spacerowałam wzdłuż ulicy i jakoś nie widzę tej tragedii, o której mowa w artykule i komentarzach. Raczej mam dokładnie odwrotne wrażenie. Komfrort jazdy nie do porównania a okolica zmieniła się niesamowicie. Jakby nas przeniesli z lat 80 do współczesności.
  Nie będę się powtarzał, napisze tylko, że jestem podobnego zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jeszcze nic w Lublinie nie zostało zrobione raz a dobrze! Codziennie przechodze ulicą Filaretów i nie wierzę w to co widzę. Pół roku nie minęło a po chodniku się chodzi jak po torze przeszkód. No ale jak się chciało oddać szybko to teraz się będzie poprawiało. Swoją droga nowa nawierzchnia na Jana Sawy też już popękała. Nie pozostaje nic innego jak tylko powiedzieć - taki mamy klimat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jeszcze nic w Lublinie nie zostało zrobione raz a dobrze! Codziennie przechodze ulicą Filaretów i nie wierzę w to co widzę. Pół roku nie minęło a po chodniku się chodzi jak po torze przeszkód. No ale jak się chciało oddać szybko to teraz się będzie poprawiało. Swoją droga nowa nawierzchnia na Jana Sawy też już popękała. Nie pozostaje nic innego jak tylko powiedzieć - taki mamy klimat.
  O zapadającej się kostce na rondzie przy Jana Sawy też lepiej nie mówić. Dobrze że Zana nie remontowali... Jeśli tak wyglądają wszystkie inwestycje realizowane przez Żuka, to ja dziękuję. Już nie wspominam jak zostali uszczęśliwieni mieszkańcy okolicznych osiedli przez likwidację wyjazdów z osiedli - bez żadnego uprzedzenia, cichaczem zostali postawieni przed faktem dokonanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuno i PRLu wroc! Przynajmniej jeśli chodzi o drogi. Tamte robione na odwal wytrzymywały 20 lat. Teraz te z przetargów robione w najnowszych technologiach nie dają rady pól roku...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kilka centymetrowa szczelina" ???? A nie kilkucentymetrowa?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówili zę za komuny kradli materiały,ale te drogi są przejezdne do dzisiaj.Teraz nie kradną tylko biorą w majestacie prawa i nie ma po czym jeżdzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już na przebudowie skrzyżowania Filaretów.Głęboka firma ta pokazała na co ją stać. W nagrodę anulowano im kary i dano jeszcze następną robotę. Czy jakiś urzędnik za to odpowiada ? Pewnie odpowiada i już dostał premię za swą ciężką pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle malontenci już likwidują wykonawcę ale nikt nnie docenia tego że jazda i spacer po całym tym ciągu komunikacyjnym to przyjemność !!! Czyż tego furiaci nie doceniacie !!! Przypomnijcie sobie te jazdy po "drabinie" te skoki po pseudo chodnikach itd. Panowie z Ratusza ja tu pracuję na codzień i dla mnie ta robota jest super a wiecie kto nie robi błędów ? ten co nic nie robi i to jest to !! Nierobom zawsze będzie źle ! Ja jestem pewien, że usterki usuną i będzie super !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...