Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Film BBC: Jak Ania z Lublina szukała pracy

Utworzony przez Ania, 31 października 2011 r. o 08:31 Powrót do artykułu
Myślę, że jest to próba wytłumaczenia, że wcale nie jest tak żle. A tak naprawdę jest tragicznie. Ktoś, kto szukał pracy, poznał rynek pracy i warunki jakimi się kieruje to wie że wcale w polsce łatwo nie można się odnaleźć. Jeszcze kilka lat temu dziwiłam się, wręcz byłam zdegustowana że młodzi ludzie wyjeżdzają w poszukiwaniu pracy za granicą. Od jakiegoś czasu zmieniłam zdanie i wiem że to po prostu jest konieczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe polskie malkontenctwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
verailly mako napisał:
Typowe polskie malkontenctwo...
rozumiem że chciałeś zabłysnąć? W jaki łatwy sposób można sobie wszystko wytłumaczyć. Przecież w polsce praca czeka na każdego. Trzeba zaznaczyć jeszcze, że nie ma problemu bezrobocia, to ludzie nie chcą pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ocenie dziennikarzy BBC Lublin wypada jako jedno z najbiedniejszych miast Polski. Czy nie jest to kolejnym argumentem dla władz Lubelszczyzny by upomnieć się o coś więcej w Warszawie? Ale czy rządzący tu PSL-owcy potrafią zadbać o interes całej społeczności lubelskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...