Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pijany Krzysiu ma niezłe układy. Zdrowia dla Monity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja za oblanie piwem 1-m2 w dyskotece dostałem 2 lata w zawieszenieu na 6 m-c za co zostałem uderzony przez włascicela klubu z liscia w lewe ucho i stracilem słuch na kilka tygodni. wytoczylem mu sprawe a on mi. ja mu za uszczerbek na zdrowiu itp a on mi za zniszczenie mienia. ja dostałem wyrok a on za uderzenie mnie i zrobienie krzywdy został uniewiniony ..... PL...Naiwne sądownictwo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naiwy sąd napisał:
ja za oblanie piwem 1-m2 w dyskotece dostałem 2 lata w zawieszenieu na 6 m-c za co zostałem uderzony przez włascicela klubu z liscia w lewe ucho i stracilem słuch na kilka tygodni. wytoczylem mu sprawe a on mi. ja mu za uszczerbek na zdrowiu itp a on mi za zniszczenie mienia. ja dostałem wyrok a on za uderzenie mnie i zrobienie krzywdy został uniewiniony ..... PL...Naiwne sądownictwo!!
no a po co oblewałeś go piwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@naiwny sąd, bardzo dobrze bo tak trzeba traktować bezstresowo wychowane towarzystwo co się nachla i rozrabia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pijaku ja tez mialem wypadek dostalem 3tyś kary i rok zakaz prowadzenia dalej jezdze pijany bo co mi teraz zabiora ?tym bardziej ze bez zawiasuf polskie durne prawo mozna obejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@naiwy sąd: zostałeś uderzony, bo dostałeś 2 lata w zawieszeniu? Czegoś tu nie rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek był 10 listopada ubiegłego roku a motocyklista czekał półtora roku na sprawiedliwość-czy ktoś kto to pisał umie też myśleć-chyba niecałe pół roku jeśli to było w listopadzie ubiegłego roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkoHol napisał:
@naiwy sąd: zostałeś uderzony, bo dostałeś 2 lata w zawieszeniu? Czegoś tu nie rozumiem...
zostałem uderzony bo wylałem troche piwa na sufit...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kirk napisał:
@naiwny sąd, bardzo dobrze bo tak trzeba traktować bezstresowo wychowane towarzystwo co się nachla i rozrabia!
Kirk?? nie mierz innych swoją miarą!! że na dyskotece to odrazu pijany?? co ty gadasz!! tanczylem z kolezankami zobaczylem kumpla stojącego pod scianą usypiającego wiec podbiegłem do niego wstrząsnełem piwem i poszło... własciciel to zobaczy podbiegł do mnie i ŁUP:/ stracilem sluch na 6 tyg. teraz mam problem z nim. a goscia sąd uniewinnił!! ja do swojego sie przyznałem on sie wypierał kłamał dał dwóch lewych świadków isprawa sie konczyla na nie korzysc moją. i powiedz mi gdzie ta spraweidliwosc!! poszedłem do sadu po sprawiedliwosc a co dostałem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...