Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP 2015: Co się będzie działo w Lublinie?

Utworzony przez polo, 8 stycznia 2015 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Wyłudzanie Ogólnopolskie Środków Pieniężnych  - WOŚP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro pan Owsiak nie chce transparentnie rozliczać się z pieniędzy i zatrudnia przy organizacji swoją rodzinę która zmienia tylko nazwy firmowe-a to Mrówka Cała, a to Złoty Melon - czy jeszcze coś wymyśli by podzielić się moimi pieniędzmi z rodziną?. Za resztę kupuje kilka sprzętów dla Wojewódzkich Szpitali które nie mają kasy z NFZ na badania -więc lekarze-profesorowie korzystają z niego robiąc prywatę Sorry,taki kraj, takie klimaty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro pan Owsiak nie chce transparentnie rozliczać się z pieniędzy i zatrudnia przy organizacji swoją rodzinę która zmienia tylko nazwy firmowe-a to Mrówka Cała, a to Złoty Melon - czy jeszcze coś wymyśli by podzielić się moimi pieniędzmi z rodziną?. Za resztę kupuje kilka sprzętów dla Wojewódzkich Szpitali które nie mają kasy z NFZ na badania -więc lekarze-profesorowie korzystają z niego robiąc prywatę Sorry,taki kraj, takie klimaty..
Jasna  Sprawa - to kolejna firemka do wyłudzania pieniędzy. Dajcie lepiej na Caritas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK, dam pieniądze. Ale zamiast serduszka proszę mi dać wydruk sprawozdania finansowego firm o tych infantylnych nazwach. Nie? To takiego wała, nie dostaniecie ani grosza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak głupich komentarzy jeszcze nie czytałam, a jeśli chodzi o sprzęt z seduszkami to jako mama dwuletniego syna widziałam go w dwóch lubelskich szpitalach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal was ludzie i żal waszej głupoty. Nie pasuje, nie dawaj pieniędzy. Lepiej wyślij przelew do Rydzyka.  Sprawozdania finansowe wośp są dostępne dla ogółu ale jak się nie potrafi ich przeczytać to lepiej z mordą wyskoczyć na Jurka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cel szczytny, zaangażowanie tysięcy osób, najczęściej młodych, budzi najwyższy szacunek, ale właśnie dlatego należy od organizatorów oczekiwać pełnej transparentności. Nie mam pretensji o to, że J. Owsiak czy jego żona pośrednio czy bezpośrednio czerpią zyski z działalności WOSP ("godzien jest robotnik zapłaty swojej"), ale o to, że de facto stawiają się ponad tymi wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości wobec ich dzialalności. Że wątpliwości te są uzasadnione, świadczy wyrok sądu w sprawie Owsiak vs. Matka Kurka. Sąd stwierdził, że "Wszystkie twierdzenia Piotra Wielguckiego, zawarte w wymienionych publikacjach i objęte skargą oskarżycieli prywatnych, były prawdziwe".   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Klasycy [hejtu?]: Tow. Władysław Gomułka: »Człowiek tkwiący w zgniliźnie rynsztoka, człowiek o moralności alfonsa, ziejący sadystycznym jadem nienawiści do naszej partii i do organów władzy państwowej« (o Januszu Szpotańskim) Prof. Bohdan Maruszewski - Prezes Fundacji WOŚP, Prof. Piotr Burczyński - V-ce Prezes Zarządu Fundacji WOŚP, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - Członek Zarządu Fundacji WOŚP: "[...] nienawidzący ludzi, chory z nienawiści, sfrustrowany furiat [...] człowiek wręcz niebezpieczny. Cyniczny, pełen jadu, przepełniony złem, a jednocześnie przebiegły, sprytny, wyrachowany. Na co dzień bezrobotny, bez sukcesów w życiu, z trudną przeszłością [...]. Obiektami jego ataków są osoby publiczne, urzędnicy, działacze społeczni, politycy, publicyści" (o Piotrze Wielguckim vel Matka Kurka)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez wiele lat dawałam na Orkiestrę, i broniłam Owsiaka, m.in. na tym forum. Teraz po raz pierwszy nie chcę. Uważnie śledzę cała historie procesu z Matką Kurką i mam coraz poważniejsze watpliwości. A juz o niesmak przyprawia mnie kreowanie Owsiaka na jakiegoś nietykalnego, w stosunku do ktorego nie mozna mieć żadnych pytań, o ile nie chce sie byc posądzonym o "katolicką nienawiść", "ciemnotę" etc. Żal mi tylko tych młodych wolontariuszy, którzy czasem sterczą na mrozie długimi godzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak głupich komentarzy jeszcze nie czytałam, a jeśli chodzi o sprzęt z seduszkami to jako mama dwuletniego syna widziałam go w dwóch lubelskich szpitalach
u mnie w domu takie serduszko nalepiłem na lodówce-choć sam ją kupiłem, więc nie dziw się że pielęgniarki czy pacjenci w szpitalu nalepiają takie serduszka gdzie popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak głupich komentarzy jeszcze nie czytałam, a jeśli chodzi o sprzęt z seduszkami to jako mama dwuletniego syna widziałam go w dwóch lubelskich szpitalach
u mnie w domu takie serduszko nalepiłem na lodówce-choć sam ją kupiłem, więc nie dziw się że pielęgniarki czy pacjenci w szpitalu nalepiają takie serduszka gdzie popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawimy się własnym kosztem. Jako podatnicy opłacimy TVP, służby mundurowe, pracowników samorządowych, artystów i zespoły muzyczne, pokazy sztucznych ogni, samoloty, czołgi i łodzie podwodne, itp bajery. Zamiast na potrzbujących to na rozrywkę.To co zostanie zebrane do puszk pójdzie na firmy obsługujące WOŚP: Jasna Sprawa i Mrówka Cała (prywatne firmy małżeństawa Owsiaków) następmie na organizację koncertu Przystanek Woodstok. Jak coś zostanie to się kupi trochę sprzętu by zamydlić oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszustowi nie dawałem ,nie daję i nie będę dawał ,oszuści winni się brać do normalnej pracy a nie żerować na naiwnoiści społeczeństwa i wyganianiu dzieci na żebranie,co by rodzinka oszusta dobrze żyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachwyt Dziennika Wschodniego nad Owsiakiem mnie nie interesuje. Natomiast ciekawi mnie, ile Żuk dał  już i ile jeszcze da z naszych pieniędzy na Mrówkę Całą , Złoty Melon i najnowsze dzieło mistrza  - Jasną Sprawę. Jeśli tego nie napiszecie, to nie jesteście dziennikarzami, ale funkcjonariuszami i wyrobnikami propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytam GW, nienoglądam TVN, nie daję Owsiakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos udziału służb mundurowych. Czy ich udział w imprezie to inicjatywa prywatna o charakterze non profit, czy dostaną za poświęcony czas wynagrodzenie, oczywiście odpowiednio wyższe, bo chodzi o pracę w godzinach nadliczbowych? Jerzy Owsiak wielokrotnie deklarował, że działalności WOŚP nie jest w ogóle finansowana ze środków publicznych. W uzasadnieniu wyroku sądu w Zlotoryi w sprawie J. Owsiak contra Matka Kurka możemy jednak przeczytać, że J. Owsiak co najmniej raz mijał się w tej kwestii z prawdą - miasto Warszawa wbrew zapewnieniom Jerzego Owsiaka poniosło koszty związane z organizacją finału Wielkiej Orkiestry w 2014. Czy udział służb mundurowych nie jest formą wspierania WOŚP przez instytucje publiczne i z ich środków? jak wyglądają koszty tego wsparcia w skali Lublina i całego kraju? Osobiście nie mam nic przeciwko wspieraniu przez państwo i samorządów inicjatyw o charakterze charytatywnym, nie rozumiem tylko irytacji p. Owsiaka, który tego rodzaju pytania, normalne w państwie demokratycznym i społeczeństwie obywatelskim, ma w... głębokiej pogardzie, co więcej, oskarża wszystkich, którzy ośmielają się stawiać, o "focha" (przy okazji, może ktoś, kto rozumie żargon p.Owsiaka, zechce wyjaśnić, co to oznacza), o hejt (kolejny przykład polszczyzny p. Owsiaka) itp. Skąd ta nerwowość i język miłości, którego przykładu można znaleźć w uzasadnieniu sądu RP: " Zarówno Piotr Wielgucki, jak i Jerzy Owsiak komentowali publicznie przebiegprocesu. Jerzy Owsiak W dniu 17 listopada 2013 r. na konferencji, dotyczącej blogów,zwrócił się do Piotra Wielguckiego słowami: ,,pierdol się”. Umieścił także na swoim Videoblogu wypowiedź, W czasie której działania krytyków jego osoby, umieszczającto w kontekście wypowiedzi o Piotrze Wielguckim, przyrównał do zbrodni katyńskieji niemieckiego obozu koncentracyjnego „Auschwitz”. Wg J. Owsiaka każdy, kto go krytykuje lub ośmiela się stawiać pytania, to nazista i stalinista...       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak głupich komentarzy jeszcze nie czytałam, a jeśli chodzi o sprzęt z seduszkami to jako mama dwuletniego syna widziałam go w dwóch lubelskich szpitalach
  Tu nie chodzi o grę na emocjach tak jak to czynisz pisząc o swoich synku, tylko o fakty. Zbiórki publiczne powinny móc prowadzić tylko osoby uczciwe. A jeżeli ktoś prowadzi taką zbiórkę, a odmawia rzetelnego się z niej rozliczenia, to pojawiają się coraz większe wątpliwości co do uczciwości tej osoby, W takim wypadku powinny sprawą zająć się organy ścigania. A do czasu dokładnego rozliczenia tej osoby, powinna mieć ona zakaz prowadzenia tego typu działalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako mama 3 letniej dziewczynki mogę powiedzieć że dzięki sprzętów z serduszkiem moje dziecko miało większe szanse przeżycia jako wczesniak, podobnie jak inne wczesniak na oddziale intensywnej opieki medycznej na jaczewskiego. gdzie dzięki WOŚP znacznie wzrosła liczba inkubatorow. i za to dziękuję i popieram całym sercem Jurka Owsiaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako mama 3 letniej dziewczynki mogę powiedzieć że dzięki sprzętów z serduszkiem moje dziecko miało większe szanse przeżycia jako wczesniak, podobnie jak inne wczesniak na oddziale intensywnej opieki medycznej na jaczewskiego. gdzie dzięki WOŚP znacznie wzrosła liczba inkubatorow. i za to dziękuję i popieram całym sercem Jurka Owsiaka.
Jakby ci państwo zapewniło taką opieke to nawet byś nie podziękowała. A tak powinno być że to państwo dba o obywatela a nie jakiś tam oszukaniec, np Owsiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wole taka pomoc niż żadną, każda pomoc jest dobra jeśli prowadzi do ułatwienia ratowania życia i zdrowi ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...