Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP 2015: Co się będzie działo w Lublinie?

Utworzony przez polo, 8 stycznia 2015 r. o 09:22 Powrót do artykułu
A dlaczego nikt z dziennikarzy nie mam jaj zapytać dlaczego orkiestrę w Lublinie robi prywatna spółka w siedzibie swojej galerii handlowej. Czyż nie dlatego żeby z tej okazji licznie przybyłe tłumy zapełniły z okazji WOŚP sklepy znajdujące się właśnie tam. Jak to jest, że państwowa telewizja wchodzi w taki układ z prywatną spółką Transhurt? Rozumiem, że będący na konferencji przedstawiciel urzędu miasta dowodzi tego, że UM taki układ toleruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprost.pl/ar/487967/Dziennikarz-wyrzucony-z-konferencji-WOSP-Bylem-szarpany-bede-domagal-sie-scigania-tych-osob/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wirtualnej Polsce tez o tym piszą, polecam, dla wielu osob ten pan jest skończony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcemy wiedzieć, czy prawdą jest, że dwie córki Owsiaka studiują na prywatnych  uniwersytetach w USA, gdzie miesięczny koszt pobytu, wraz z opłatami,jest rzędu kilkudziesięciu  tysięcy USD. Niech pan Owsiak potwierdzi lub zaprzeczy!! jeżeli jest to prawda, niech wyjaśni skąd ma na to pieniądze??Dlaczego pan Owsiak gardzi polskim systemem oświaty,posyłając córki na studia do USA?? Zawsze deklarował,że jest wielkim patriotą, chce wiele zrobić dla kraju, a tymczasem wysyła córki do USA, za ciężkie pieniądze !!Gdzie jest jego patriotyzm?? Wszak przyjął, z rąk prezydentów,wszelkie możliwe odznaczenia ,krzyże i medale!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Owsiak nie chce ujawnić wszystkich danych i tak alergicznie reaguje na jakiekolwiek pytanie dot. finansów ? Zbiórka ok, wolontariusze pracują non profit ale przecież ktoś to wszystko produkuje, wynajem scen, oświetlenia, organizacja pokazów pirotechnicznych itd. itp. Czy to wszystko jest gratis czy może w ten sposób mogą wyciekać pieniądze z fundacji. Ja nie chcę insynuować, że tam może być coś nie tak ale pan Owsiak na takie pytania powinien przedstawiać dokumenty że jest czysty jak łza a nie odpowiadać że jego prywatne firmy to tylko jego sprawa, wytaczać blogerowi proces i jeszcze go przegrać a na koniec wyrzucać niewygodnych dziennikarzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak jest skompromitowany. Jako osoba, jak to mowił Miller jest zerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak głupich komentarzy jeszcze nie czytałam, a jeśli chodzi o sprzęt z seduszkami to jako mama dwuletniego syna widziałam go w dwóch lubelskich szpitalach
  to ciekawe, bo ja w dwoch go nie widzialam ;) a dziecko lezalo w dwoch szpitalach- SPSK 4 I DSK (dawne). Owsiak nie dostanie ani grosza bo za duzo robi przekretow i za duzo kasy idzie na prywate a sprzet do bani. Pomagam w inny sposob i to wiecej niz niejeden piewca i obronca wośp- bo pomaganie to nie tylko wrzuta raz do roku 10 zl do puszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasna  Sprawa - to kolejna firemka do wyłudzania pieniędzy. Dajcie lepiej na Caritas.
na Caritas?Szlachetna Paczka ?co nie wymyśli człowiek to i tak będzie żle wszyscy wszystkim dają tylko tak mało tak dużo wszyscy nie roby darmozjady itd itd jeszcze się taki nie urodził by marudom dogodził  nara pa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w domu takie serduszko nalepiłem na lodówce-choć sam ją kupiłem, więc nie dziw się że pielęgniarki czy pacjenci w szpitalu nalepiają takie serduszka gdzie popadnie
  i jeszcze tymi serduszkami zaklejają naklejki Caritasu na sprzęcie co go szpitale dostały od Caritasu, na pewno to widziałeś na własne oczy  :o a nawet jeśli nie widziałeś to usłyszałeś to na zebraniu partyjnym więc to musi być prawda  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o grę na emocjach tak jak to czynisz pisząc o swoich synku, tylko o fakty. Zbiórki publiczne powinny móc prowadzić tylko osoby uczciwe. A jeżeli ktoś prowadzi taką zbiórkę, a odmawia rzetelnego się z niej rozliczenia, to pojawiają się coraz większe wątpliwości co do uczciwości tej osoby, W takim wypadku powinny sprawą zająć się organy ścigania. A do czasu dokładnego rozliczenia tej osoby, powinna mieć ona zakaz prowadzenia tego typu działalności.
  podaj moherku link do sprawozdań finansowych Caritas, np lubelskiego za ostatnie 5 lat      jeden moher spłodziłł pod różnymi nickami 3 strony postów a moheratorka tfuuu moderatorka chciałem napisać, udaje, że tego nie widzi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam możliwości sprawdzania, skąd sa wysyłane posty. Proszę mi wierzyć. Pisz w tej sprawie do administratorów forum. Zas co do meritum. Caritas Caritasem, ale Owsiak mógłby spokojnie odpowiadać na zadawane mu pytania, a nie wyrzucać z sali kogokolwiek, i to jeszcze w bardzo prostackim stylu. Przeczytałam sporo komentarzy od osob, deklarujących sie jako sympatycy Owsiaka, którym rownież nie spodobało sie to zachowanie. to jest przykre patrzeć, jak facet, krok, po kroku, demontuje swój dorobek. Dodam jeszcze próbę zagrania wczorajszą tragedia z Paryza. Czytałam na Facebooku wypowiedz Chelstowskiego, w której porównał on zadających niewygodne pytania Owsiakowi do morderców francuskich rysowników. Wykorzystywanie tego, co sie tam stało, do polemiki ze swoimi przeciwnikami, wydaje mi sie czymś wyjątkowo odrażającym, i nic na to nie poradzę. A za moheratorke dziękuje. Byłam juz na tym forum agentką antify, wyznawczynią ideologii LGBT, to i moheratorką tez mogę byc :)
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2015 r. o 23:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nieźle ok 90 % przeciwko osobie której nazwisko tu nigdy nie padnie , 10% to trochę osobistych pozytywnych emocji bez analizy próby oceny . Wyrzucenie z sali dziennikarza w czasie konferencji to skandal na cały świat. żaden dyktator sobie na to nie pozwolił. Cieszy że ludzie zaczęli analizować pewne zdarzenia w naszym kraju.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak jest skompromitowany. Jako osoba, jak to mowił Miller jest zerem.
Dyma na kasie głupie i tępe lemingi aby mieć za co kształcić córki w USA, bo w Polsce nie uzyskały by nigdy odpowiedniego wykształcenia, bo to taki dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam możliwości sprawdzania, skąd sa wysyłane posty. Proszę mi wierzyć. Pisz w tej sprawie do administratorów forum.   A dlaczego ja? To Ty jesteś od porządków na forum, więc Ty pisz i zróbcie porządek. Każdy może wyrazić soje zdanie, ale napisanie kilkunastu postów pod różnymi nickami trąci manipulacją. I tu wcale nie jesteście lepsi od Owsiaka.  Nie świadczy dobrze o jakości i wiarygodności forum O tym, że pisze to jedna osoba świadczy już sama stylistyka i powtarzające się "argumenty".  Przypuszczam, że to jakiś działacz prawicowo-kościelno-chrześcijański, którego zaślepiły  miliony trafiające na WOŚP zamiast do Caritasu. Przypuszczam, że ten moherek w kościele siedzi w pierwszej ławce i modli się najgłośniej ze wszystkich, a tu pluje, bo kasiora przesłoniła mu przykazanie  "miłuj bliźniego swego jak siebie samego".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu setki dziecki wypędzą na ulice, żeby robić klakę dla szemranego towarzystwa sPOd złotego melona... Motto: nie musisz być cyganem - pierwszy melon można wyżebrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, napisze. Co do Caritasu zaś- taka argumentacja jako żywo przypomina mi stary dowcip " a u was biją Murzynów". Mnie osobiście denerwowało przeciwstawianie WOŚP Caritasowi i na odwrót. Myśle, ze w kraju jest miejsce i na jedno, i na drugie, tudzież na szereg innych inicjatyw charytatywnych. Jeżeli znalazły sie dziennikarz, czy jakiś ktoś na podobieństwo Wielguckiego, kto zechciałby prześwietlić Caritas, no to ja mu tylko przyklasnę i będę kibicować. Ale jak do tej pory, mamy taką sytuacje z WOŚP, i niestety, Owsiakswoim zachowaniemtylko dolewa oliwy do ognia. Sam siebie kreuje sie na osobę stojąca ponad prawem, zadawanie której pytań jest niemalże bluźnierstwem. Dlaczego nie odpowie spokojnie na zarzuty? Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z pieniędzmi ze zbiorek publicznych, potrzebna jest nieskazitelna uczciwość. Sama wielokrotnie pracowałam przy takowych, byłam ich organizatorem. Wybacz mi, ale Twoja argumentacja o tym, ze ktoś komus zazdrości tych milionów, które trafiają do WOŚP zamiast do Caritasu, jest po prosty śmieszny. Napisałam juz powyżej, ze przez te wszystkie lata sama wspierałam Owsiaka i zawsze go broniłam. Co wiecej, wiele razy od księży na mszach w dniach kolejnych finałów slyszlam zachęty "Niech nikt nie wraca do domu bez serduszka na ubraniu". Tak było. Owsiak swoim głupim zachowaniem niszczy to wszystko, co udało mu sie zbudować przez te wszystkie lata, i to jest przykre, ponieważ ucierpią na tym wszyscy ci, którzy organizują zbiórki publiczne, do których i ja sie zaliczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, napisze. Co do Caritasu zaś- taka argumentacja jako żywo przypomina mi stary dowcip " a u was biją Murzynów". Mnie osobiście denerwowało przeciwstawianie WOŚP Caritasowi i na odwrót. Myśle, ze w kraju jest miejsce i na jedno, i na drugie, tudzież na szereg innych inicjatyw charytatywnych. 
  Ja też tak uważam, ale najwyraźniej nie uważa tak ten kto wyciągnął Caritas w dyskusji zachęcając do wpłacania na Caritas zamiast na "konkurencyjny" WOŚP - ten któremu pozwalacie pisać na forum jako wiele osób. A może to wręcz jakaś Jego Eminencja mający się za "głos narodu" i strach go upomnieć?  ;)    
Jeżeli znalazły sie dziennikarz, czy jakiś ktoś na podobieństwo Wielguckiego, kto zechciałby prześwietlić Caritas, no to ja mu tylko przyklasnę i będę kibicować. Ale jak do tej pory, mamy taką sytuacje z WOŚP, i niestety, Owsiakswoim zachowaniemtylko dolewa oliwy do ognia.   
  Dobrać się do kościelnych finansów? :o  Spróbuj o ile chcesz zostać okrzyknięta wrogiem religii i spłonąć na stosie. Do Owsiaka akurat łatwo się dobrać mając poparcie Ojca Dyrektora. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zachowanie Owsiaka i unikanie upublicznienia jego prywatnych firm działających na zlecenia WOŚP dają do myślenia. Sapienti sat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Orkiestrą od początku, w maju urodziłam córeczkę  - "późnego" wcześniaka, dzięki WOŚP córka w ciągu dwóch dni miała przebadany słuch i zrobiony szereg badań. Jest zdrowa. Bez tego sprzętu nie zrobiłybyśmy tych badań tak szybko. Najgorsza dla matki jest niepewność. Kto jest rodzicem , to zrozumie. Moja córeczka jest zdrowa. W tym roku w WOŚP "gramy" już obie :)  Dziękujemy wszystkim ludziom, którzy przyczyniają się do tego, że możemy korzystać z dobodziejstw sprzętu medycznego zakupionego przez WOŚP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę? Jeśli to prawda to jestem zachwycona. Deb0308 - Warto to zaglądać:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...