Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP 2019. W Lublinie kwestuje ponad 640 wolontariuszy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 10:53 Powrót do artykułu
Znowu będą niepokoić przechodniów, żebrać o kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić to dziadostwo gdzie pieprz rośnie. Nawet pospacerować sobie nie można bo wszędzie stoją dzieciaki które żebrają by wrzucić kilka groszy do puszki. Pod kościolami to ich pelno jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daję Owsiakowi. Krystyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyć z żebraniną i rozliczyć złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kasy przytuli Jurek dla siebie? Wie jakiś ZSLowiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak to do puszki wrzuca , czy wyciąga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać pisowcą ciśnienie skacze i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już dałem i zachęcam innych. Niedowiarkom polecam spacer do najbliższego szpitala dziecięcego. Pomaganie jest super!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras to stary cwaniak - landrowery, podróże, wysokie dochody dla rodziny, krewnych i znajomych, interesy niejasne, upolitycznienie, tak wygląda ta cała orkiestra, blask minął, dziadostwo się wlało, mrówka cała, złote melony, dziwne przelewy i sprawozdania, złote kokosy i robienie ludzi w wała. I w tym problem że Jurasa NIGDY NIE PRZETRZEPALI - od lewa do prawa - jego kontrole to są pozorowane, bo ma ochronę ten świecki "święty" kastowników i innych, a papiery ma w firmie jakie ma, wiele procesów cywilnych i karnych przegrał. Na szczęście większość ludzi i młodzieży na nim się poznało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyżebrali" już 14 MLN BRAWO!!!! Pisiorom proponuję spacer po lesie,tam wasz minister rolnictwa zapewni wam huczne atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur#$@ miasto Lublin to stolica motłochu. Lepiej dać księdzu na tracę i wesprzeć organizacje pedofilskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam prezes Kurski puszcza wam dzisiaj w reżimowej?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras to dziad, a jego organizacja niejasna i naciąga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tvn ostro promuje to całe wosp, dzisiaj ślednio co 3min podają info o tej akcji haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na WOŚP muszą żebrać na mrozie biedne dzieci a w Toruniu Rydzykowi pisowskie kacyki w zębach na kolanach daninę przynoszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów dobroć na pokaz.Hipokryzja i deprawacja młodych.Róbta co chceta,pijta,ćpajta,dopalajta,kur...ta się,taplajta się w moralnym i faktycznym błocku na szajsowsikostocku za wyżebrane pieniące w sposób chamski i nachalny idoących do i z Koscioła.Czemu tak wielką prowizję pobierają organizatorzy hucpy ? A gdyby zliczyć faktyczne dotychczasowe koszty naganiania służby,czas w TV,lot zezowatego F-16 za kasę z podatków społeczeństwa,to okazało by się ile koszty przerosły faktyczną pomoc.To jak struganie zapałki z całego drzewa ! Na du... sobie naklej z owsikowaą sra....ą zamiast mózgu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wpisy obrażające WOSP to "kreatywna" działalność jakiegoś "popaprańca". Bardzo chciałbym wierzyć, że większość ludzi nie da temu wiary. Co by tu jeszcze w Polsce zniszczyć? POMAGAMY!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Orkiestra, Brawo Jurek!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA KOCHANA LUBELSZCZYZNA, MÓJ LUBLIN - A WSZĘDZIE NIESTETY MALKONTENCI I DEFETYZM. PRZYKRE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyć z żebraniną i rozliczyć złodziei.
 wrrrrrrrrrrrrrrrrrr...jestem z pisu,nienawidzę ludzi,nienawidzę zabawy,nienawidzę śmiechu,nenawidzę wszystkiego i wszystkich!!!wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...