Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo to był kot w butach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Jeleniej Górze to już sie nie znajdzie, cygany go już dawno zjadły bo tam mnóstwo tego tałatajstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zaginiony bagaż 8 ,40 zł za kg ? To zaginiony laptop ile będzie ważył ? Pewnie oddadzą ok. 30 zł . Dziękuję takiej firmie za usługi . Na wagę w kontrabandę , to mogę wam podać ale kartofle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny... oby sie odnalazl. Wierze w to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za zaginiony bagaż 8 ,40 zł za kg ? To zaginiony laptop ile będzie ważył ?" - tu nie mówimy o laptopie tylko zwykłym sierściuchu, jakich setki dziko żyją po piwnicach. Wartość praktycznie zero, albo i poniżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel kota nie uiścił, to przewoźnik się zemścił na kocie. Pewnie stawkę za normalny przewózłwziął, bo za darmo to by do busa nie kota nie wziął. Szkoda było dla przewoźnika stracić zarobek, a że na kimś wymianę kuwety czy podanie kotu pić, chciał ze złości sobie odbić to trafiło na kota. Mógł łajdak przewoźnik, nie brać pieniędzy za przewiezienie kota i nie podejmować się zadania, skoro nienawidzi kota. A tak narobił sobie, przewoźnik kłopotów. Trzeba było nie brać kota do busa. Podjąłeś się zadania to nawet za darmo, kotu należy się szacunek i godne jego przewiezienie w warunkach w jakich sam byś, przewoźniku" chciał jechać. O skandalu z zagubieniem przesyłki - kota, to szkoda nawet wspominać. Należy się odszkodowanie za kocie i właściciela kota męki i zagubienie kota. Wina ewidentnie po stronie przewoźnika. Jak nie ubezpieczony, niech płaci ze swojej kieszeni. I niech się nie podejmuje zadań które go przerastają. Do klatki przewoźnika i przewieźć go na trasie, w warunkach jak kota i w jego odchodach. Wypuścić przewoźnika dopiero na miejscu w Anglii, chyba że sam ucieknie po drodze w Jeleniej Górze. Może wtedy coś zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Materialisto twój zakichany laptop sprzedawany jest w kazdym hipermarkecie ale ty nie wiesz co to jest uczucie którym mozna obdarzyć innych w tym zwierzęta. Matkę też byś przeliczył na złotówki bo w/g mnie jej wartość to też prawie zero skoro takiego bałwana wychowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się, że jeszcze ta firma istnieje , bo To nie pierwszy przypadek kiedy są problemy z tą "firma". Przykro mi, ale trzymam kciuki aby kotek się odnalazł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wybrał wolność to zwierzak a nie zabawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukarać właściciela firmy widziałam na własne oczy co robią z paczkami jechalam busem z londynu do polski juz poza Londynem w małej miejscowości było przepakowanie bagażu kierowcy przeklinali ze złością bagaż rzucali paczki i walizki a na tej co było szkło postawili przy drzwiach i na sile domykali drzwi powiedziałam ze moja to walizka i jest pełna szklanych rzeczy i rzeczywiście będą odpowiadać jak coś stluka na sile pchali drzwi aby je domknac po mojej interwencji usunęli jedna walizkę aby zluznic miejsce reszta pomiatalii i rozbijali nie powierzylabym im więcej bagaży całą drogę palili papierosy jeden za drugim w busie był smog papierosowy ja jestem uczulona na papierosy mam astmę nie mogę przebywać w dymie papierosowym nasiliła mi się astma rozchorowalam się przepisy mówią ze niewolno palić papierosów kierowcy który wiezie pasażerów a co mówić jak zwierzę to szczęście ze przeżyło a człowiek płaci za przewóz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, już się pojawiają mędrcy, obrońcy sprawiedliwości i gadają głupoty. Właściciel kotów nie zapłacił za opiekę nad zwierzętami to mu się odbiło na tym że firma liczy na kilogramy. Właściciel tutaj zawinił a nie firma a wy już zamieniacie się w prawników i sędziów bez głębszego zapoznania się z sytuacją. Piękna polska mentalność, brawo. Jesteście przykładem dlaczego świat nienawidzi Polaków, bo jesteśmy cwaniakami i awanturnikami jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne. Klara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ten kot z miasta Łodzi pochodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToŁAŚCICIELE kotów potraktowali je jak paczkę. Firma posiada usługę opieki nad zwierzętami, ale koszt to 1400zł. Cebulaki chcieli przyoszczędzić i mają. Nie bardzo rozumiem, skąd pretensje do właściciela firmy przewozowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli oszczędności to mają - kto normalny za jakieś grosze wydeleguje osobę do opieki nad dwoma kotami? Klatka pewnie też z Cebulopolu to co się dziwią że uciekł? Jak ich nie stać to jest taśma klejąca albo sznurek, ten kot to nie członek ekipy z Prison break żeby go nie ograć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skrócie pechowa właścicielka trafiła na typowy przykład Janusza biznesu, no cóż tego gatunku na szczęście coraz mniej w Polsce ale jak się ma pecha to się trafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już taniej samolotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz za znalezienie oferuje 1000, a wystarczyło zapłacić 1400 zł i kot dotarłby bezpiecznie. No chyba, że miał nie dotrzeć i celem było grube odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Ciebie zero, dla innych członek rodziny kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ty zagłęb się w sytuacje. Jaka normalna firma ma możliwość przewozu zwierząt bez opieki nad nimi? K*rwa to wszystkie by pozdychaly zanim by dojechaly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...