Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mnie absolutnie nie dziwi taka decyzja urzędu miasta, każdy wie co teraz dzieje sie z komórkami-reklamt non stop przychodza do tego pewnie dzwoniliby dodatkowo mieszkańcy, że papierek leży albo z innymi wydumanymi problemami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to mój numer ? napis na kondonie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty umiesz czytać pisowski pieniaczu?
Kto tu się pieni?   Jak prezydent miasta Lublin zostanie prezydentem RP to będzie się mógł powoływać na podane orzeczenie WSA w Warszawie.   Nie pień się tak, bo za utrzymanie telefonów służbowych urzędników i niektórych samorządowców płacą podatnicy. Z tego względu wszystkie połączenia powinny być jawne - jak nie pasuje, to zakładać działalność gospodarczą albo na "zmywak" czy też do "pośredniaka" droga wolna.   Wystarczy, że przez 3 lata wysyłali z telefonów służbowych SMS Premium na plebiscyty, których zwycięzcami byli przewodniczący rady i prezydenta miasta Lublin. Dopiero działania obywatelskie spowodowały, że za te wysyłane SMS Premium urzędnicy zapłacili z własnych kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to są "dalsze kropki prawne"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu nie powiedziałabym, że tak można podejść do sprawy. To zupełnie inna wizja od mojej, ale co ciekawe bardzo do mnie przemawiająca. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...