Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fiskus uderza w Stokrotkę. Chce 200 mln zł zaległych podatków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2017 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Z art. wynika, że to wszystko wina tych wstrętnych pisiorów! Nie płaciło się od 2011 i było dobrze. Więc komu to przeszkadzało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że te przekręty były znane duźo wcześniej skoro Emperia wyniosła się do Warszawy pod ,,skrzydła,, możniejszych ,, opiekunów,,. I od razu odzew BCC, tej mrocznej plamy na polskiej przedsiębiorczości, ciekawe czy jeszcze RC zabierze głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po serii odwołań, dyrektor UKS w Lublinie określił zobowiązanie podatkowe Emperii w podatku dochodowym od osób prawnych za rok 2011 w wysokości 142,5 mln zł plus 52,4 mln zł odsetek. (...) W 2016 roku przychody Emperii wyniosły 2 miliardy 467 mln zł. Za miniony rok zysk netto wyniósł 50,5 mln zł." .... Płacić i nie pajacować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero co wiele osób płakało zagraniczne złe .Lidl,Ikea,Biedronka .Miejscowe cwaniaczki za to dobre .Frajerzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zagraniczne hipermarkety i dyskonty dalej okradają Polskę, wywożą walizki z pieniędzmi i zmuszają ludzi do niewolniczej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lidla nie potrafią, to polska firmę oskubia. Miesiecznice trzeba organizować. Kasy trzeba, policjantów z calej Polski ciągać do warszawy co miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie traktuje ludzi jak trzeba każąc im harować jak wołom kilka lat bez podwyżki, to nie ma co się dziwić że taki los ich spotyka. Ta firma to dziadostwo a media najczęściej piszą o nich jak o "największym pracodawcy w województwie" a nikt nie bierze pod uwagę jak ten pracodawca traktuje tych ludzi. Wcale mi ich nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka długa batalia? Jak US stwierdził, że mam zaległości 100 zł to mi komornik konto zablokował i tyle mogłem nawojować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loża Lubelska (czyt. masońska) to faktycznie uznany podmiot doradczy w finansach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowsze dziecko stokrotki w Lublinie -Harnasie. Temperatura kosmiczna,czuć mięsem w całym sklepie.czekolady płyną.Załogi mało. To powinien sanepid zamknąć. Jak ludzie mogą w takich temperaturach pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka to drogi sklep, najbardziej mi szkoda ludzi tam pracujących, zatrudniają i płacą im minimalnie wiecej niż minimalna krajowa a oczekiwania jakby nie z tego świata, najbardziej mnie wkur... że cały czas przy kasie tylko jedna osoba a jak jest z pięć osób lub to dopiero dzwonią żeby otworzyć drugą kasę, niech emperia płaci do skarbówki 200 mln to chociaż na 500 + będzie bo skurw... pracownikom i tak nie dadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyry-holding przeniosła się do Warszawy i tam płaci podatki. Oczywiście ludzi zatrudniają i płacą im grosze. Bojkto Stokroty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Z art. wynika, że to wszystko wina tych wstrętnych pisiorów! Nie płaciło się od 2011 i było dobrze. Więc komu to przeszkadzało?
 Właśnie! Było dobrze, więc po co zmiana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie takiej akcji za rządów PO + PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychody 2500 mln, a zysk 50 mln???? Jak to możliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przychody 2500 mln, a zysk 50 mln???? Jak to możliwe?
 Jeśli kupisz coś za 8 złotych, sprzedasz za 10 zł, to masz przychód 10 złotych. Żeby wyliczyć dochód (w uproszczeniu pisząc) od 10 złotych przychodu musisz odjąć cenę zakupu (8 złotych) i inne koszty, np. prądu, podatku od nieruchomości, koszty pracy, amortyzacji środków trwałych, transportu itp. To, co Ci zostanie, to zysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet leclerc czy Aldik płaci podatki w lublinie.Nie wspomnę o społem. Drożyzna i jeszcze raz drożyzna a jakość produktów taka sobie. Małe sklepy potrafią być tańsze. Otwieraja kolejne sklepy tylko po co.Nie sa w stanie konkurować, Ludzie muszą dużo pracować bo po co kogoś zatrudnić dodatkowego. Jak ktoś jest sensowny to odrazu ucieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby mieszkańcy Lublina wypowiedzieli się na temat codziennych zakupów w Stokrotce. Jak to wygląda ,niech władze wiedzą. Która stokrotka jest fajna a która nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przychody 2500 mln, a zysk 50 mln???? Jak to możliwe?
 O Boże!!! :(((( Czy ty pytasz poważnie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2500 mln a co to za jednostka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...