Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fizjoterapeuci z SPSK4: Nie dostaliśmy podwyżek! Co odpowiada szpital?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2019 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Cięzko pracujący fizjoterapeuta 2500 na rękę Urzędas w szpitalu pijący 8 godzin kawę 5000 na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fizjoterapuci mają racje, ale zapisy porouzmienia, ktore podpisala solidarnosc w imieniu wszystkich pracownikow( kto wogóle im na to pozwolił) mówią jasno, że szpital nic nie da bo już nie musi. tyle wynegocjowała nam solidarnosc, takze kolezanki ii koledzy fizjo prawda jest taka ze podgorska ma racje po czesci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takiej samej sytuacji jesteśmy my, diagnosci laboratoryjni, tez mamy podpisane i tez nic nie dostaniemy ale to było jasne jak podpisywalismy, fizjoterapeuci tez to wiedzieli przeciez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidarnosć i diagnostów i fizjoteraputow wydymała, wiadomo bylo ze tocza sie rozmowy w ministerstwie i ze moze cos z tego byc to podpisali i teraz to sobie możemy i miesiąc glodować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tak: mi nie pasowały zarobki w mojej dziedzinie, to rzuciłem zawód w cholerę i robię co innego. Nie pasuje komuś to niech zmienia robotę, a nie terroryzuje wszystkich dookoła. Ja tez musiałem zacząć wszystko od nowa i nikt się nade mną nie użalał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS dyma wszystkich bez mydła. Ludziom sprzedają kity, a głupia część narodu wszystko kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile zarabiają PISowskie trolle zatrudnione w urzędach za nic nie robienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fizjoterapeuci, farmacja, analitycy, technicy, diagności to za małe grupy zawodowe, żeby w pojedynkę coś ugrać i dziwię się,że nie powstał jeden duży związek skupiajajcy wszystkie te zawody, w psk 4 siłe mają tylko pielegniarki, troche jeszcze może lekarze, troche radiolodzy ale jakbysmy się zebrali jako zawody medyczne to bysmy dali rade a tak 20 diagnostów, paru fizjoterapetow, techników i kazdy oddzielnie, to nic nie da. Zrzeszmy sie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A OIkraczna sekta Pancernej Brzozy znów szczeka na PiS. Jak Rząd dał nam emerytom po 88 PLN/m-c tak zwanej "13" to był krzyk ROZDAWNICTWO ale dla nasich chcą po 1000 PLN/m-c to wtedy byłoby po nasiemu git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy już związek, który nas reprezentował wszystkich- i solidarnosc i ten drugi, tych całych pracowników psk4 i to oni powinni o nas lepiej walczyc, wszystko jedno czy to bedzie nowy zwiazek zawodow medycznych czy solidarnosc jak wciąż te same osoby będą tam rządzić to nic sie nie zmieni, czas może na jakies wybory i poddanie się do dyspozycji członków bo niektorzy za duzo mają juz kadencji za sobą, przeciez tymi wszystkimi związkami wciąz władają te same osobe i nawet jesli u technikow sa jakies zmiany czy w praownikach psk4 czy w solidarnosci80 to w reszcie zwiazków wciąz te same osoby, więc jak ma coś się zmienic, wszyscy powinni odejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co chodzi tym fizjoterapeutom? przecież są w solidarności to powinni być zadowoleni, przecież podpisali, nie czaje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie nie wiadomo o co im chodzi, coś zaczynają, głodują, przerywają, odwieszają, wracają na jesień, bez sensu ten ich strajk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do obecnych zarobków fizjoterapeutów w SPSK4 Pani Podgórska nie wspomniała ile zarabia technik fizjoterapii więc jak już coś mówi to niech dokładnie precyzuje co kogo dotyczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspomniała gdzie najwyższy przedział mogą zarabiać max trzy osoby w całym szpitalu a o tym przedziale,gdzie jest jest spora grupa osób zapomniała!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...