Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gogola jako autorytet w sprawie fotoradarów wie , ze niesprawny radar PRAWIDŁOWO mierzył szybkość. To mentalność żukowego plemienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to naprawiac za grubą kasę jak od stycznia mają miec zakaz używania? Hello to moje pieniądze! Zabraniam krukom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wejdzie w życie nowe PoRD, to nigdy. Ostatnio posłowie, przecież przegłosowali, że fotoradary mobilne tylko dla policji. ITD może używać tylko stacjonarnych na żółtych masztach. Straż miejska bez żadnych radarów. Potem samorządowcy podnieśli larum, że to zrujnuje ich budżety i teraz Senat wprowadził poprawki, że straż miejska będzie mogła korzystać, ale tylko ze stacjonarnych i tych robiących zdjęcia na na czerwonym świetle. Projekt wrócił do Sejmu. Tak czy inaczej, jak wejdzie w życie to straż miejsca starci prawo do używania tych przenośnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu Fotorapid C, a z tergo co kojarzę Straż Miejska używa chyba CM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie że senat przeglosowal aby straży nie zabierać fotoradarów więc zobaczymy co z tego wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to nie o naprawę chodzi, lecz bardziej o to:   https://www.uke.gov.pl/informacja-dotyczaca-legalnosci-korzystania-i-funkcjonowania-urzadzen-pomiarowych-predkosci-pojazdow-w-ruchu-drogowym-16486   :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja niepotrzebnie zapłaciłam mandat w lipcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem jak sobie z tym poradzimy, bez tego fotoradaru żyć się nie da po prostu, może jeszcze się złożymy na jego naprawę , żęby straż WIEJSKA miała co robić (spać w samochodzie na zmianę niby pilnując)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...