Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Autorka swoją decyzją dała wyraz sprzeciwu wobec wrogich pomówień i komentarzy pod jej adresem, które my również potępiamy." No tak, tak. Dodam jeszcze: "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam, i tak jest dziewczyna 15 tysięcy do przodu, plus współpraca przy jesiennym projekcie - akurat czas na regenerację sił na wakacjach życia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mnie oceniać, czy komentarze i "pomówienia" były wrogie, ale odnoszę wrażenie, że kierowane one były głównie pod adresem jury, a konkretnie decyzji, i samego projektu, a nie do artystki personalnie. dziwne to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I SUPER:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszli z tego patu z klasą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie za to podoba się projekt, który teraz będzie sygnował CSK, i cieszę się, że jury zmieniło decyzję. W moim osobistym odczuciu jest ona znacznie lepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyszli z klasą? Ostrożnie z tym hurra optymizmem. Nic nie wiemy o tym, ile ta decyzja kosztowała podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spinacz świetny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny ten spinacz, niby prosty pomysł, ale z tego co widać na obrazkach - swietnie się prezentuje w praktycznych zastosowaniach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny decyzja CSK. Nowe logo wygląda super chyba wszytskim się bardzej podoba :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja sie pytam za co dostanie te 15tys? Czy z tego także honorowo zrezygnuje?? Co za czasy , narysować czerwona kropkę jeździć po wystawach z tym samym i kase czesać. Ale pieniądze publiczne łatwo się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ta niegospodarna klika zostanie wysiedlona z lubelskich władz? PSL i PO zmarnowały 8 ostatnich lat mając przy tym szeroki strumień EURO z Brukseli... Stadiony, kolorowe budynki w centrum miasta, kawałki dróg i autostrad za astronomiczne kwoty... Gdzie są te obiecane miejsca pracy? Zielona wyspa to PSL panoszący się w każdej instytucji. Ja już mam dosyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAJNIE TEN SPINACZ WPISUJE SIĘ W PRZESTRZEN I PASUJE DO CALEGO BUDYNKU NIEZŁY POMYSL :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Pawła !! barzdo ładny projekt :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby te nagrody fundowali z własnej kieszeni, inaczej wyglądałby ten konkurs i inni byliby członkowie jury, a tak to można się pobawić nie za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EXTRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i teraz chociaż da sie zobaczyc sensowny związek między logotypem, a kształtem budynku, nazwą instytucji i samą jej funkcją też (łączenie kultur) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i teraz chociaż da sie zobaczyc sensowny związek między logotypem, a kształtem budynku, nazwą instytucji i samą jej funkcją też (łączenie kultur) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry pomysł, spinacz świetny ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy radny bezradny Tułajew oraz reszta świętych z PiS-u nie będzie protestować? zaraz im się spinacz skojarzy z fallusem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...