Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Redakcjo Dziennika a czemu to Państwo nie wystąpicie stosowną informację? Gdzie wasze cudowne dziennikarstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dziennikarstwo KL w ubiegłym roku dostał ok 300000 zł to co ma złego pisać na UM. Wszystko cacy w wolność prasy przestałem wierzyć. Królik i koledzy królika są zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prasa,telewizja publiczna,sądy,prokuratura to wszystko w tym kraju jest niezależne i niezawisłe, bu,ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spytają prokuraturę, tu od wielu wielu lat, co najmniej od 2009 nie ma żadnych nagród (przy najmniej dla zwykłych pracowników, bo dla swoich są) niezmienna pensja 1420zł od 2009r. a mobbing i szmacenie każdego dnia, na dokładkę łamanie praw pracowniczych wynikających z kodeksu pracy, dlaczego tam nikt nie wejdzie z pytaniami albo kontrolą do tego burdelu na Okopowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Wolności? raczej Fundacja PiSiorków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy niezadowoleni z pracy w UM mogą sprawdzić się np. w sektorze prywatnym lub własnym biznesie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Wolności? raczej Fundacja PiSiorków
Nie bij piany CYCU, Owsiak to odrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy niezadowoleni z pracy w UM mogą sprawdzić się np. w sektorze prywatnym lub własnym biznesie:)
W UM i w innych takich "wylęgarniach" powinni mieć prace do 70 bo cóż to za praca, ile przyrostu produktu krajowego w porównaniu  do ciężkiej pracy fizycznej innych pracujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ten pisowiec Jakubowski celowo złożył odpowiedź po terminie aby teraz mógł się chwalić, że urząd mu nie odpisał i kręcić "aferę". Szkoda, że dziennikarze łapią się na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ten pisowiec Jakubowski celowo złożył odpowiedź po terminie aby teraz mógł się chwalić, że urząd mu nie odpisał i kręcić "aferę". Szkoda, że dziennikarze łapią się na to.
  Dokładnie o tym samym pomyślałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciał sie dowiedzieć ile UM zatrudnia pracownikow i jakie sa etaty? Pomijam firmy miejskie typu mpwik, mpk...Czy jakiś dziennikarz wysili sie aby napisac taki artykuł statystyczno-porownawczy z poprzednimi latami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciał sie dowiedzieć ile UM zatrudnia pracownikow i jakie sa etaty? Pomijam firmy miejskie typu mpwik, mpk...Czy jakiś dziennikarz wysili sie aby napisac taki artykuł statystyczno-porownawczy z poprzednimi latami??
nie możemy ci takiej informacji udzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaki cel przyświeca tej fundacji, ale informacje o które pyta powinny być jawne i same z siebie upubliczniane. UM to nie prywatna firma tylko instytucja publiczna wydająca na to publiczne pieniądze. Jeśli wszystko odbywa się zgodnie z prawem i przyzwoitością to włodarze naszego miasta nie powinni mieć problemów z okazaniem tego. Chyba, że jest coś do ukrycia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się mają panie i panowie w UMarszałkowskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik też człowiek więc dlaczego miałby nie dostawać nagród za dobrze wykonywaną pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciał sie dowiedzieć ile UM zatrudnia pracownikow i jakie sa etaty? Pomijam firmy miejskie typu mpwik, mpk...Czy jakiś dziennikarz wysili sie aby napisac taki artykuł statystyczno-porownawczy z poprzednimi latami??
Dodaj jescze jeden punkt ilu pracuje tam po znajomości takzwanej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciał sie dowiedzieć ile UM zatrudnia pracownikow i jakie sa etaty? Pomijam firmy miejskie typu mpwik, mpk...Czy jakiś dziennikarz wysili sie aby napisac taki artykuł statystyczno-porownawczy z poprzednimi latami??
Dodaj jescze jeden punkt ilu pracuje tam po znajomości tak zwanej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy państwo uzbrajając teren pod prywatną firmę dając na to publiczną kasę też prześwietli zarobki tej firmy?> to samo tyczy się przetargów np na budowę dróg też idzie tam publiczna kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo PiS będzie chciał wiedzieć jaki kolor bielizny ma na sobie urzędnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję sprawdzić w rejestrze umów ile urzędnicy otrzymali za obsługę wyborów .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...