Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gąsior-Marek i Biernat na basenie. Rozgoryczona Mucha: \"nie zostałam zaproszona\"

Utworzony przez doświadczony polityk, 20 kwietnia 2015 r. o 16:50 Powrót do artykułu
rozumiem jesteś na aucie.........i nie wrócisz do gry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha nie masz pojęcia o sporcie a juz szczególnie na budownictwie więc sie nie dziw, z resztą kim Ty jestes że muszą Cie zapraszać?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby basen wypełniony był POmyjami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 małe baseny powinny być najpierw a ewentualnie potem olimpijski. I czym tu się podniecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że Bukietowa wraca do łask. Mam nadzieję,że wyborcy pamiętają jej wybryki z poprzednich kadencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już jest! - pierwsza kłótnia w rodzinie POpaprańców o dostęp do ustawek medialnych w walce o miejsca na listach wyborczych ;) Kupujcie popcorn, będzie tego więcej :) Można ich pogodzić, bo co do basenu, wszyscy tu mają "zasługi". I niezawodny Żuk, którego kolejna gierkowska przepłacona inwestycja będzie oznaczać, że na basenie jakoby "olimpijskim" nie da się rozegrać żadnych międzynarodowych zawodów na prestiżowej długości 50m. I Mucha jako minister sportu, która rzeczywiście wsparła ten projekt, tyle że właśnie kosztem potrzeb polskiego pływania sportowego. Wreszcie Gąsior-Marek i Biernat, którzy nie mają tutaj zasług, poza wyłokciowaniem sobie pozycji klaskaniem u Tuska, ale w partii POpaprańców to więcej niż zasługa, a ciemny lud jak zwykle to kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budują, budują a basenu jak nie było tak nie ma mam wrażenie że będzie jak z tunelem na Kunickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani ministra :) tak kazała mówic do siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" moją decyzją zostalo przeznaczone 15 mln na dofinansowanie budowy basenu...." O jak miło słyszeć jak nasze wspolne pieniadze pani ministra jedną decyzją przekazała na basen. Kiedyś Margaret Thatcher powiedziała - ....Rząd niema swoich pieniędzy on wydaje tylko nasze pieniądze... " Trochę pokory Pani ministro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" moją decyzją zostalo przeznaczone 15 mln na dofinansowanie budowy basenu...." O jak miło słyszeć jak nasze wspolne pieniadze pani ministra jedną decyzją przekazała na basen. Kiedyś Margaret Thatcher powiedziała - ....Rząd niema swoich pieniędzy on wydaje tylko nasze pieniądze... " Trochę pokory Pani ministro
OOOOOtoto! Nasze, z budżetu pieniądze rozdają jako swoje! Arogancja tej władzy, tej partii jest ogromna! Chyba pora przypomnieć aktywistom, jak naprawdę wygląda życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąsior wyszła na wybieg ? Dawno jej nie było w mediach. Znaczy, że zaczyna się niedługo kampania parlamentarna (wybory w październiku). Gąsior vs. Mucha .... pojedynek wiernych lemingów PO. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ministra powinna się obraźić jak Sobczak i odejść aby słuch po niej przepadł ... a przepadnie szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponue aby ten problem panie POsłanki załatwiły honorowo. np zapsay w kisielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...