Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest Flipo? Fundacje drą koty o rannego jamnika

Utworzony przez prof. Spaniel-Koker, 3 lutego 2015 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Etyka pani prezes fjn jest niezwykła. Namawianie do utrudnienia właścicielowi identyfikacji psa w przypadku tej akurat osoby nie dziwi. Napuszczanie na siebie ludzi przez ekipę fjn na siebie też nie dziwi.  
Ostatnio edytowany 8 lutego 2015 r. o 22:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają. Jeśli ktoś ma możliwość proszę o wstawienie linku do tego artykułu na forum dogomania do wątku jamniki i jamnikowate do adopcji. Tam zagląda sporo osób, niech zobaczą jakie jest prawdziwe oblicze fundacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
  Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt Dlaczego Fundacja Jamniki Niczyje nigdy nie powiadomiła na swoim wydarzeniu darczyńców o tym, że koszty pobytu Juniora w klinice pokryje Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt? - wiadomość z dnia 11 stycznia, dzień po przekazaniu psa pod naszą opiekę.  
  https://www.facebook.com/Fundacja.LSOZ/photos/p.897927860257593/897927860257593/?type=1  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwsze miejsce gdzie były podobne sytuacje z fjn jak ta  
    Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt   Polubiono stronę · 7 lutego · Dlaczego, pomimo, że to było takie oczywiste Emotikon wink , do dnia 26 stycznia prezes FJN nie przekazała Fundacji Lubelska Straż Ochrony Zwierząt dokumentu świadczącego o prawach własności FJN do psa?  
    Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt A jednak jeśli żąda się wydania rzeczy należy przedstawić dowody na to, że przedmiot owego roszczenia jest rzeczywiście naszą własnością, zatem ponawiamy pytanie - dlaczego do dnia 26 stycznia prezes FJN nie przekazała Fundacji Lubelska Straż Ochrony Zwierząt dokumentu świadczącego o prawach własności FJN do psa?    
    https://www.facebook.com/Fundacja.LSOZ/photos/p.897927860257593/897927860257593/?type=1    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina Sz. jeśli możesz to wstaw to na forum dogomania na jamniki i jamnikowate do adopcji z całej polski wystarczy w google wpisać nazwę i samo wyskoczy. Ja nie mogę bo mam tam bana, napisałam prawdę o FJN i mnie zbanowali. Na wątku jest dużo osob które nie mają facebooka i nie wiedzą o aferze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pa-to-lo-gia! to samo dzieje się teraz w Warszawie, ale o Dianie pewnie słyszeliście... sosbokserom.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...