Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie powstaną nowe drogi w Lublinie? [mapa]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2018 r. o 16:12 Powrót do artykułu
Nie chcieli TORU to mają obwodnice obok bloków xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIGDY NIE POWINNO BYĆ ZGODY na budowę drogi wzdłuż Starego Lasu !!!! Odetnie ona totalnie miasto od lasu!!!! PS> Nie mieszkam tam, ale budowę tej drogi uważam za zbrodnię !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
NIGDY NIE POWINNO BYĆ ZGODY na budowę drogi wzdłuż Starego Lasu !!!! Odetnie ona totalnie miasto od lasu!!!! PS> Nie mieszkam tam, ale budowę tej drogi uważam za zbrodnię !!!!
 A ja się z Tobą w ogóle nie zgadzam. Nie masz racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk! Nareszcie mamy włodarza który rozwiązuje problemy komunikacyjne miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nadal raster + georeferencja a nie wektorowy plan :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za kolejny absurd w rejonie ul, Uhorczaka / Żeglarskiej i nowej obwodnicy południowej... Kolejny Saksofon... Co za baran to wymyślił. Może komuś linijkę pożyczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość jest sensowna, ale widać na mapie ja bardzo to przedłużenie Smoluchowskiego jest idiotyczne. Blisko jest przedłużenie Diamentowej, które i tak będzie robione więc po co takim kosztem dubluje się prawie tę samą trasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
NIGDY NIE POWINNO BYĆ ZGODY na budowę drogi wzdłuż Starego Lasu !!!! Odetnie ona totalnie miasto od lasu!!!! PS> Nie mieszkam tam, ale budowę tej drogi uważam za zbrodnię !!!!
 A póżniej lamenty, że smog. Zniszczyć las, tereny przewietrzenia i narzekać na ludzi, że to wina ich ogrzewania mieszkań .... Nigdy UE nie zgodzi się na tą trasę, chyba że Polska będzie płacić kary za jakość powietrza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południowa obwodnica jest drogą klasy G lub GP więc jest to bardzo dobry pomysł, ponadto pomoże ona w ruchu na peryferiach Lublina i jest w odpowiednim miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południowa obwodnica Lublina jest w bardzo dobrym miejscu i oby szybko powstała, nie musi to być trasa typu S, tak aby nie odcinała terenów, ale wystarczy zwykła miejska droga 2x2 lub 1x4 z dozwolonym ruchem 70 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedłużenie Smoluchowskiego odsunie znaczą część ruchu po za teren gęstej zabudowy osiedla Kruczkowskiego a jednocześnie będzie stanowiło znakomitą alternatywę dla ul. Kunickiego. Dlatego jestem jak najbardziej ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja niedalej jak wczoraj na terenie planowanej obwodnicy widziałem chronione gatunki płazów: - Salamandra plamista (Salamandra salamandra) - Traszki (Triturus) - wszystkie gatunki - Kumaki (Bombina) - wszystkie gatunki - Grzebiuszka ziemna (Pelobates fuscus) - Ropuchy (Bufo) - wszystkie gatunki - Rzekotka drzewna (Hyla arborea) - Żaby (Rana) - wszystkie gatunki (żaba jeziorkowa (Rana lessonae), żaba wodna (Rana esculenta) i żaba œmieszka (Rana ridibunda) tylko w okresie od 1 marca do 31 maja). myślę, że ta droga tam nie powstanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zawezwania obrońców przyrody nastał. Myślę, że chętnie sie pojawią i narobią szumu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przedłużenie Smoluchowskiego odsunie znaczą część ruchu  po za teren gęstej zabudowy osiedla Kruczkowskiego a jednocześnie będzie stanowiło znakomitą alternatywę dla ul. Kunickiego.  Dlatego jestem jak najbardziej ZA!
Co i gdzie ci odsunie? Wpuści ruch na drugą stronę osiedla Kruczkowskiego gdzie do tej pory był spokój, zieleń i działki. A znakomitą i wystarczającą alternatywę będzie i tak stanowiło przedłużenie Diamentowej. Robienie trasy średnicowej co kilkaset metrów to czysta głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma szans na obwodnicę w tym planowanym przebiegu. Jak liczą na kasę unijną to bedą musieli liczyć się ze zdaniem instytucji unijnych. A my mieszkańcy Stasina i gminy Konopnica mamy doświadczenie w blokowaniu chorych pomysłów (patrz historia planowania obwodnicy w gminie Konopnica).  Protesty do unii już się piszą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za przedluzeniem smoluchowskiego w koncu zniknie ten syf,dzikie krzaki i polepione budy. Juz czas najwyzszy wykorzystac to miejsce na pozyteczna zmiane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedłużenie ulicy Smoluchowskiego przez osiedle domów jednorodzinnych do przyszłej obwodnicy miasta ma służyć deweloperowi który stawia osiedle mieszkaniowe przy ul Makowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...