Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Złodzieje z rządu muszą nakraść na styczniowe 13tki i nagrody więc przypiera się lekarzy do muru,żeby za 11zł miesięcznie diagnozowali chorych w kierunku nowotworów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedzcie się ile pieniędzy poszło w lubelskim NFZ na nagrody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olać .Nie chca  iśc do innych.Polecam przychodnię na KUL.Mało ludzi ,studenciaki mają wiecznie wolne,przepisać się 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUXMED omijajcie z daleka, dziadostwo i wyciąganie kasy na bezczela .  a teraz wersja ocenzurowana : Luxmed to k..*************************************************************************** ****************************************************************************** *******************************a !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje z rządu muszą nakraść na styczniowe 13tki i nagrody więc przypiera się lekarzy do muru,żeby za 11zł miesięcznie diagnozowali chorych w kierunku nowotworów. 
bardzo bym nie chcial miec za lekarza rodzinnego osoby ktorej drży reka przy wypisywaniu kazdego skierowania na badanie lub do specjalisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUXMED omijajcie z daleka, dziadostwo i wyciąganie kasy na bezczela . a teraz wersja ocenzurowana : Luxmed to k..*************************************************************************** ****************************************************************************** *******************************a !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna opinia, od kilku lat korzystam z usług luxmedu i jestem bardzo zadowolona, jak Cie nie stać to czekaj aż z NFZ się nad tobą zlituja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna opinia, od kilku lat korzystam z usług luxmedu i jestem bardzo zadowolona, jak Cie nie stać to czekaj aż z NFZ się nad tobą zlituja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie  dziwię się lekarzom, państwo robi z nich chłopców do bicia, a my pacjenci mało się w tym kraju  liczymy...Zerknijcie na link na Medexpressie   medexpress.pl/blog/ochrona-zdrowia-w-cenie-kartonu-papierosow/54663/       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im ciągle mało ciągle robią z siebie dziadów a nami manipulują. Skoro jest tak źle w tym zawodzie to po kiego grzyba tak mocno się pchają do niego. Za co te wille, luksusowe samochody i zagraniczne wczasy? Zawsze można się przekwalifikować na pielęgniarkę i zatrudnić w publicznym szpitalu za 1/10 pensji lekarza. Wyrwać skierowanie od większości z tych wsiowych konowałów to cud leczą cię aż do ostatecznego końca. Wg zasady że jeżeli ja nie wezmę za ciebie pieniędzy to inni też nie. Jesteśmy dla nich zwykłym towarem jak bydło na targu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam przychodnię Zdrowa rodzina na Wapowskiego 2 (os. Nałkowskich- Wrotków) personel fantastyczny, miły, nowocześnie i nie czeka się godzinami bo zapisują na godziny i się ich trzymają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to niby oni powinni dyktować co roku warunki państwu skoro utrzymują się z państwowych pieniędzy. To posiadacz pieniędzy decyduje za ile i jakiej jakości usługę chce kupić za pieniądze które posiada. Czy normalnym jest układ kiedy majster od glazury którego wynajęliście do łazienki rozpoczyna strajk okupacyjny w waszym mieszkaniu, jeszcze przed rozpoczęciem roboty, bo stawka mu nie odpowiada ? Te spółki medyczne tak samo jak i farmaceutyczne których właścicielami są lekarze nie mają zamiaru nas wyleczyć tylko oskubać jak się da najmocniej. Dla nich optymalnym byłoby gdyby ubezpieczona była co najwyżej połowa społeczeństwa. Wtedy druga ta nie ubezpieczona nie zawracała by im głowy. Stawki wówczas mogły by być dwa razy większe a oni dwa razy mniej roboty. A reszta buliłaby z własnej kieszeni, albo zdychała pod płotem bo, Judymów już dawno nie ma w tych spółkach. Byłoby jak za dawnych sanacyjnych czasów i książkach Dołęgi-Mostowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w pisowskim Swidniku czynna 1 slownie jedna przychodnia!! Brawo wyznawcy Jaroslawa dalej glosujcie na to g....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma pis do otwartej przychodni.masz lotnisko wsiadaj w samolot i leć do warszawki do lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to niby oni powinni dyktować co roku warunki państwu skoro utrzymują się z państwowych pieniędzy. To posiadacz pieniędzy decyduje za ile i jakiej jakości usługę chce kupić za pieniądze które posiada. Czy normalnym jest układ kiedy majster od glazury którego wynajęliście do łazienki rozpoczyna strajk okupacyjny w waszym mieszkaniu, jeszcze przed rozpoczęciem roboty, bo stawka mu nie odpowiada ? Te spółki medyczne tak samo jak i farmaceutyczne których właścicielami są lekarze nie mają zamiaru nas wyleczyć tylko oskubać jak się da najmocniej. Dla nich optymalnym byłoby gdyby ubezpieczona była co najwyżej połowa społeczeństwa. Wtedy druga ta nie ubezpieczona nie zawracała by im głowy. Stawki wówczas mogły by być dwa razy większe a oni dwa razy mniej roboty. A reszta buliłaby z własnej kieszeni, albo zdychała pod płotem bo, Judymów już dawno nie ma w tych spółkach. Byłoby jak za dawnych sanacyjnych czasów i książkach Dołęgi-Mostowicza.
Ty sie dobrze czujesz pisowcu jeden? Przecież jest to naturalna sytuacja wynkowa. To lekarz wycenia za ile moze świadczyć swe usługi. NFZ nie chce mu tyle płacić no to dziękuje, nie otwieram gabinetu bo nie mam takiego obowiązku. Przecież kontrakt z poprzedniego roku został podpisany i zrealizowany. A na bieżący - no cóż, nie dogadaliśmy się... Ja też jak podpisywałem kolejną umowę z pracodawcą to podałem ile chce zarabiać i albo się dogadamy albo się rozstajemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ośrodki zdrowia na wsiach powstawały lub były modernizowane z naszych podatków plus środki unijne i teraz mam jechać na dziesiątą gminę (w okolicach Kurowa) żeby dostać się do lekarza, a jak nie mam samochodu to czym? Chyba że wójt gminy zapewni transport. Te gminy które remontowały budynki ośrodków zdrowia za unijne pieniądze powinn całość środków zwrócić bo przecież zaprzestały działalności, a kierowników zwolnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje z rządu muszą nakraść na styczniowe 13tki i nagrody więc przypiera się lekarzy do muru,żeby za 11zł miesięcznie diagnozowali chorych w kierunku nowotworów. 
Po to żyd to robi aby skłócić Polaków,żeby ci sami sobie nawzajem skakali do gardeł,żeby się sami zagryzali !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty sie dobrze czujesz pisowcu jeden? Przecież jest to naturalna sytuacja wynkowa. To lekarz wycenia za ile moze świadczyć swe usługi. NFZ nie chce mu tyle płacić no to dziękuje, nie otwieram gabinetu bo nie mam takiego obowiązku. Przecież kontrakt z poprzedniego roku został podpisany i zrealizowany. A na bieżący - no cóż, nie dogadaliśmy się... Ja też jak podpisywałem kolejną umowę z pracodawcą to podałem ile chce zarabiać i albo się dogadamy albo się rozstajemy.
Kiedyś to wszystko komunistyczny pajacu  " kopaczka " spierd oliła, i to już tyle lat się ciągnie i jest nie do naprawienia,może być tylko gorzej a w nagrodę kaszubski żyd ją z tego problemu uwolnił i jeszcze wylansował i nagrodził, POświęcając innego pajaca w zamian.  Jedno,wielkie,komunisyczno-konfidenckie,czerwone bydło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  biada,oj biada nam pacjentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna opinia, od kilku lat korzystam z usług luxmedu i jestem bardzo zadowolona, jak Cie nie stać to czekaj aż z NFZ się nad tobą zlituja...     luxmed jest fatalny!!!!! nigdy wiecej !!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty sie dobrze czujesz pisowcu jeden? Przecież jest to naturalna sytuacja wynkowa. To lekarz wycenia za ile moze świadczyć swe usługi. NFZ nie chce mu tyle płacić no to dziękuje, nie otwieram gabinetu bo nie mam takiego obowiązku. Przecież kontrakt z poprzedniego roku został podpisany i zrealizowany. A na bieżący - no cóż, nie dogadaliśmy się... Ja też jak podpisywałem kolejną umowę z pracodawcą to podałem ile chce zarabiać i albo się dogadamy albo się rozstajemy.
Pewnie, może nie musi. Oby tylko miał dla kogo otwierać jak się jednak zdecyduje na to otwarcie. Przychodnię zmieniłam już dzisiaj z takiej zamkniętej na otwartą. Polecam wszystkim. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...