Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeczytajcie ciekawy wpis i zobaczcie ile w tym kraju przeznacza się na nasze zdrowie. Przestałam się dziwić lekarzom rodzinnym. Trzeba być kompletnym i...tą, żeby przystać na takie Link: Trzeba wpisać 3xw i dalej:  medexpress.pl/start/ochrona-zdrowia-w-cenie-kartonu-papierosow/54663/   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już skaczą sobie do gardeł na forach, wyzywają od pisowców, lemingów etc  ci na górze robią z narodu polskiego i...ów a ci jak zwykle podzieleni, jak zwykle koty drą. Historia się powtarza , zawsze naród ten się kłócił stąd była utrata państwowości, rozbiory i inne perypetie historyczne, nigdy nie będziemy potęgą prędzej Polska się  na kawalki rozpadnie przez te klótnie. A ja w tym roku postanawiam wylecieć z tego kraju. Kraj chory, ludzie też i sobie kłóćcie się i se tu mieszkajcie  :D i zgadzam się z ówczesnym ministrem p. Sienkiewiczem że ten kraj to :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już skaczą sobie do gardeł na forach, wyzywają od pisowców, lemingów etc  ci na górze robią z narodu polskiego i...ów a ci jak zwykle podzieleni, jak zwykle koty drą. Historia się powtarza , zawsze naród ten się kłócił stąd była utrata państwowości, rozbiory i inne perypetie historyczne, nigdy nie będziemy potęgą prędzej Polska się  na kawalki rozpadnie przez te klótnie. A ja w tym roku postanawiam wylecieć z tego kraju. Kraj chory, ludzie też i sobie kłóćcie się i se tu mieszkajcie  :D i zgadzam się z ówczesnym ministrem p. Sienkiewiczem że ten kraj to :lol:
 
No już skaczą sobie do gardeł na forach, wyzywają od pisowców, lemingów etc  ci na górze robią z narodu polskiego i...ów a ci jak zwykle podzieleni, jak zwykle koty drą. Historia się powtarza , zawsze naród ten się kłócił stąd była utrata państwowości, rozbiory i inne perypetie historyczne, nigdy nie będziemy potęgą prędzej Polska się  na kawalki rozpadnie przez te klótnie. A ja w tym roku postanawiam wylecieć z tego kraju. Kraj chory, ludzie też i sobie kłóćcie się i se tu mieszkajcie  :D i zgadzam się z ówczesnym ministrem p. Sienkiewiczem że ten kraj to :lol:
Jeżeli myślisz, że w innym kraju "żyje się lepiej", to oznacza, że jesteś co najmniej naiwny! Jeśli w jakimś temacie jest lepiej, to w innym jest gorzej. Np.moja kuzynka z USA przyjeżdżała do Polski zęby leczyć, bo tu jest taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś żałosna i nie obrażaj ludzi nowobogacka prostaczko. Twój tatuś sprzedał świnki na wsi i taka jesteś teraz ura bura?!!! Dzisiaj kasę zarabia złodziej, prostytutka i cwaniak. Ludzie co mają cos w głowach, wiedzę i kompetencje zarabiają najniższą krajową. Właśnie przez takich jak ty!!! Zamiast opowiadać o luxmedach ( gdzie przypadkowi lekarze poświęcają pacjentom 5 minut za 100zl ) zafunduj sobie dobrego psychiatrę niech da ci czopek od kompleksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ten kraj nauczył nas obywateli,że tutaj wszystko jest dopustem Bożym.Narodziny,życie,śmierc.Nam nic sie nienależy,to wszystko to jest dobra wola wybrańców;rządu,wszelkiek maści urzędników,lekarzy.My się nie buntujemy,nie skarżymy,bo dostatecznie jesteśmy ogłupieni i bezradni.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapisałem się do nowej przechodni w Lublinie na Ponikwodzie. Miło, czysto, bez kolejek. Pani Doktor bez problemu dała mi skierowanie na badania. Polecam.  www.primed.lublin.pl Zaczynam wierzyć w służbę zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...