Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Beznadziejny artykuł - może ktoś napisać coś więcej o burgerach? Gdzie co serwują i w jakich cenach? -- ostatnio próbowałem w food tracku przy Peowiaków, 12 zł prosty, klasyczny burger w smaku jak najbardziej przypadł do gustu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezmiennie polecam Red Rock w NOT na Skłodowskiej. Tam naprawdę wiedzą jak ma być usmażony burger. Wiem, kwestia gustu, ale o kawał lepszy niż food tracki i inne lokale w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej to spotkać można co chwile reklamy restauracji jakie one są wyśmienite ,jak samemu odwiedzi się te przybytki można stwierdzić że po pierwsze stosunek jakości do ceny nieadekwatny po drugie oferują stare zleżałe i mrożone produkty .Wiec co do ocen byłbym bardzo ostrożny i nie ufał bym lubelskim degustatorom potraw na zamówienie jak choćby panu który pisze częste recenzje w dzienniku.Niejednokrotnie można wydać wcale nie małe pieniążki i wyjść zniesmaczony , gdzie o świeżych produktach to tylko w reklamie i o smaku nikt nic nie wie .Warto dodać ze niektóre lokale są systematycznie reklamowane i są to te same miejsca.Później jeszcze właściciele namawiają na forum pod takim artykułem jak ten o tych wyjątkowych miejscach , bądźcie ostrożni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stek to lepiej sobie zrobić samemu w domu. Chyba, że chcecie się otruć. To idźcie na miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny artykuł - może ktoś napisać coś więcej o burgerach? Gdzie co serwują i w jakich cenach? -- ostatnio próbowałem w food tracku przy Peowiaków, 12 zł prosty, klasyczny burger w smaku jak najbardziej przypadł do gustu.
No spoko tylko ten foodtruck już jest zamknięty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za patałach to pisal?! "Wymiata"? Naprawdę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No spoko tylko ten foodtruck już jest zamknięty
  Podrzuczcie coś jeszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno steki, jak i burgery polecam w Kuźni na Północnej. Bardzo dobre mięso, świetna bułka, fajne dodatki. A steki fajne, wysokiej jakości mięso, atrakcyjne ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to takiego jest ta "Warszawa", czyżby jakieś nie spełnione marzenie, czy kompleks jakiś może...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny artykuł - może ktoś napisać coś więcej o burgerach? Gdzie co serwują i w jakich cenach? -- ostatnio próbowałem w food tracku przy Peowiaków, 12 zł prosty, klasyczny burger w smaku jak najbardziej przypadł do gustu.
   
Zarówno steki, jak i burgery polecam w Kuźni na Północnej. Bardzo dobre mięso, świetna bułka, fajne dodatki. A steki fajne, wysokiej jakości mięso, atrakcyjne ceny.
Burgery , kebaby to nie jedzenie , coraz więcej młodych jest tłustych i śmierdzi łojem właśnie przez sposób odżywiania . Mc donalds , kfc i inne mniejsze i większe bary ze sztucznym jedzeniem , ohyda , fujjj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burgery , kebaby to nie jedzenie , coraz więcej młodych jest tłustych i śmierdzi łojem właśnie przez sposób odżywiania . Mc donalds , kfc i inne mniejsze i większe bary ze sztucznym jedzeniem , ohyda , fujjj.
ale zdajesz sobie sprawę z tego, że mcdonalds a burger z kuźni albo red rock to dwie rózne bajki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budce na dworcu są świetne zapiekanki   http://www.studiosiedem.com.pl/index.php/kalkulator-nadrukow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej to spotkać można co chwile reklamy restauracji jakie one są wyśmienite ,jak samemu odwiedzi się te przybytki można stwierdzić że po pierwsze stosunek jakości do ceny nieadekwatny po drugie oferują stare zleżałe i mrożone produkty .Wiec co do ocen byłbym bardzo ostrożny i nie ufał bym lubelskim degustatorom potraw na zamówienie jak choćby panu który pisze częste recenzje w dzienniku.Niejednokrotnie można wydać wcale nie małe pieniążki i wyjść zniesmaczony , gdzie o świeżych produktach to tylko w reklamie i o smaku nikt nic nie wie .Warto dodać ze niektóre lokale są systematycznie reklamowane i są to te same miejsca.Później jeszcze właściciele namawiają na forum pod takim artykułem jak ten o tych wyjątkowych miejscach , bądźcie ostrożni .
Widać że się reklamują :)    
W budce na dworcu są świetne zapiekanki    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo chętnie odwiedzę Bar Nóż, który otwierają już w połowie września. W menu znajdą się pyszne hamburgery, których jestem fanem, więc odliczam czas z niecierpliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam ***streetszef.pl/ ! najlepsze burgery w lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...