Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zjeść doskonałe danie z kurczaka? TOP 10 miejsc w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2018 r. o 15:51 Powrót do artykułu
Gościo caly czas reklamuje te same knajpy chyba go tam karmią za free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi po mieście i żebrze. Potem pisze ale jedni żywiciele nie wiedzą o drugich a redaktorek tyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guwoprawda mi najlepiej smakuje kurczak wszelkie postacie Żony tylko jest ze Wiochy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sulisz daj pan spokój z ciebie taki krytyk smakosz czy może koneser jak ze mnie szewc , byś wkoncu przestał pisać te pierdoły bo każdego denerwujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SULISZ NAPISZ ILE KASY OD OPISANYCH RESTEURATORÓW DOSTAŁEŚ ZA TE GŁUPIE WYPOCINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niektórych zestawach jest za duzo smaków wiec taka ilośc nie może ze sobą zagrać.Gessler w spodniach sie znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że cen nie podał. Ja jutro piekę kurczaka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba zapłacić trzeba, że znaleść się w rankingu. Wymienione restauracja (miejsca) to te które w ogól nie rotują w lublelskiej gastronomi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym Szuliszem, że tak go nikt nie lubi? Tak serio pytam, bo nie kojarzę człowieka a co się jego artykuł pojawi to zaraz 'weź przestań Walduś', czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...