Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zrobimy najtańsze zakupy na Wielkanoc w Lublinie

Utworzony przez Xoxo, 27 marca 2013 r. o 08:56 Powrót do artykułu
I love Żabka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane z 11 sklepów zbierano przez prawie miesiąc? I jak tu mówić o rzetelnym porównaniu? Takie zestawienie miało by sens, gdyby ankieterzy zechcieli ruszyć 4 litery do wszystkich sklepów w jednym dniu. Inna sprawa, że zbieranie danych półtora miesiąca przed świętami, kiedy to w ostatnim tygodniu, dwóch przed nimi zaczynają się wszelkiej maści "promocje" i promocje, też daje zafałszowany obraz rzeczywistego kosztu dokonanych zakupów. Brawo za profesjonalizm i rzetelność przeprowadzonego badania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie popieram,ze takie badnie rozłozone na tak długi okres nie jest rzetelnym źródłem informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedne wielkie bzdury. Mam nadzieje, że nikt rozsądny tymi wypocinami się nie kieruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura na resorach! jakby ktos mial jezdzic po calym miescie i robic zakupy w roznych sklepach to nic nie zaoszczedzi. 2 dni swiat dla rodziny ktora ma do mnie przyjechac (ok 30 os) zakupy w biedronce = 600zl, to jak to sie ma do 4 os rodziny i zakupow w realu za 200cos??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piątnica niewiele ma wspólnego ze śmietaną.Wystarczy poczytać skład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W realu mąka Basia 3,09, w Carrefour 2,09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pati napisał:
W realu mąka Basia 3,09, w Carrefour 2,09 [/quote] [quote name='pati' timestamp='1364388394' post='750845'] W realu mąka Basia 3,09, w Carrefour 2,09
Ale czy na pewno ta mąka Basia w tych hipermarketach jest taka sama? -bo są mąki o różnej numeracji, np.450, 550 albo wyższej. Im mniejsza liczba, tym mąka droższa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...