Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska upomina się o chomiki z górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2019 r. o 15:25 Powrót do artykułu
Zgoda na zabudowę Górek Czechowskich blokowiskiem na 150-200 bloków to chyba jeden z większych przekrętów w historii Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te chomiki to szkodniki upraw rolnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzynarodowa Unia Ochrony Przyrody (IUCN) w wydanej w 2002 roku edycji Czerwonej księgi gatunków zagrożonych zaliczała C. cricetus do kategorii gatunków najmniejszej troski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie parku dla ludzi bo ma być park dla chomiczków. Absurd. Gdzie my żyjemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie..... Czy choć raz spojrzał Pan na plan zagospodarowania terenu na którym ma powstać największe blokowisko? Przeciez to wygląda jak jakiś chiński wzór żeby tylko upakować jak najwięcej bloków.... Może ja niedowidzę więc ktoś mi wskaże gdzie developer wśród tego blokowiska przewidział szkolę, przedszkole, a może jakąś przychodnię albo dom kultury? Czy chciałby Pan na takim blokowisku zamieszkać? Za kilka lat stanie Pana następca przed koniecznością budowy obiektów użyteczności publicznej na tym osiedlu. Zrobi to na terenie parku? Czy wykupi od developera kawałek ziemi za koszt wielokrotnie większy niż obiecane 10 mln (chyba tylko za wykarczowanie roślinności która na terenie górek się znajduje). Co Pan ma do zaproponowania mieszkańcom Osiedla Chopina i Szymanowskiego, którzy już dzisiaj nie mogą wyjechać ze swoich osiedli w ulicę Koncertową mając naprzeciw TYLKO ul Operową i Melomanów ... Bardzo bym chciał, aby referendum wstrzymało dalszą degradację tego terenu, ale nie wierzę we frekwencję, która sprawi, że będzie ono skuteczne. Ale może to jest jeszcze odpowiedni czas na chwilę opamiętania i przyjrzenia się tym planom......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma, ktora wczesniej pisala i podbijala komentarze pro-TBV, chyba cos przysypia ostatnio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motylki i chomiczki najważniejsze a gdzie w tym wszystkim ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uporządkować to ściernisko i zrobić park dla mieszkańców Czechowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park na 70 ha i zabudowa na 25-30 h to świetny pomysł na zagoposarowanie górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie referendum i ludzie się wypowiedzą co do przyszłości Górek. Ja idę i zagłosuję za zmianą planu. Twn teren powinien w końcu zostać uporządkowany i oddany mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja upominam się o komary nadwiślańskie, one także cierpią niedolę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo obrońcy. Brawo dyrektor GDOŚ! Tereny zielone, wspólna przestrzen i wolne od zabudowy nliny napowietrzajace centrum NIE MOGĄ BYĆ pod zabudowę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuu co to się dzieje? Nie ma dziś na forum trolli zatrudnionych przez towarysza Żukowa. Nie piszą komentarzy przychylnych Żuczkowi i jego deweloperce. Nie minusują nieprzychylnych Żuczkowi komentarzy. Wreszcie można zobaczyć po komentarzach co naprawdę ludzie myślą o Górkach Czechowskich i dewelocwaniakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 hektarów leży odłogiem zamiast służyć ludziom, masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na konferencji prasowej ws. referendum, na pytanie o stan prac nad projektem nowego Studium, padł termin zakończenia na koniec roku. Skąd to nagłe przyśpieszenie przy jednoczesnym poślizgu w informacji o wniosku GDOŚ, który redakcji DW był znany niemal miesiąc wcześniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma, ktora wczesniej pisala i podbijala komentarze pro-TBV, chyba cos przysypia ostatnio...
 Nie do końca. Zerknąłem na poprzedni artykuł w dzienniku, gdzie normalni lidzie a nie trolle plusowali np moją wypowiedz. Dziś jestem na minusie ponad 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów zasługuje na park a nie podpalane co roku pastwisko które służy jedynie okolicznym żulikom i pieskom. Jestem za pomysłem TBV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę już się uaktywniły trolle od Żuka i dewelocwaniaków. Nagle nieprzychylne komentarze które miały 15 plusów mają 15 minusów. Jednak trolle od dewelocwaniaków nie śpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę już się uaktywniły trolle od Żuka i dewelocwaniaków. Nagle nieprzychylne komentarze które miały 15 plusów mają 15 minusów. Jednak trolle od dewelocwaniaków nie śpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę już się uaktywniły trolle od Żuka i dewelocwaniaków. Nagle nieprzychylne komentarze które miały 15 plusów mają 15 minusów. Jednak trolle od dewelocwaniaków nie śpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...