Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież meteorolodzy ogłosili że zimy nie będzie. Więc w czym problem? Solarki mają ferie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się jeździ z dozwoloną prędkością i ma się opony w dobrym stanie to wg mnie dzisiaj ślisko nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjeżdzałem od strony Lubartowa i skręcałem w związkową. Zdziwiłem się że na głównej drodze a jeszcze na skrzyżowaniu jest lód! Czemu nie posypane?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spółdzielczości pracy/węglarza/związkowa światła wyłączone! BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... ślisko to było..... tylko z dobrymi oponami i jadąc ostrożniej jest całkiem bezpiecznie. No i jak ktoś ma słaby wzrok to w taką mgłę powinien zostawić samochód. (PS. wczoraj były takie prognozy cytuję.... BĘDZIE MGŁA !!!!!!!!!! I BĘDZIE ŚLISKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się jeździ z dozwoloną prędkością i ma się opony w dobrym stanie to wg mnie dzisiaj ślisko nie było...
 nowiutkie zimówki średniej klasy, slisko jak cholera, 40 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany Boskie!Apokalipsa.Dwa stopnie mrozu,a MPK i taksówkarz nie są w stanie jeżdzić.Strach wyjść z domu normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są drogowcy!!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosze...... polaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku lepiej posypane niż Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło zmienić opony na zimowe i obejrzeć wczorajszą pogodę. Jesli ktos pisze, że było tragicznie ślisko to świadczy tylko O jego (slabych) umiejętnościach tym bardziej jak jechał na nowych oponach i 40km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwornosć!!! Przymrozek!!! A co by było gdyby centymetr śniegu spadł!!!????!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloowadu znowu zawiódł miasto w którym prezydenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło zmienić opony na zimowe i obejrzeć wczorajszą pogodę. Jesli ktos pisze,  że było tragicznie ślisko to świadczy tylko O jego (slabych) umiejętnościach tym bardziej jak jechał na nowych oponach i 40km/h.
 Jak byś jechał na zimowych oponach i wjechał na oblodzone skrzyżowanie przy prędkości 40km/h z zamiarem skrętu np w prawo to zatrzymałbyś się zapewne na słupie.  Tragicznie ślisko nie było dziś, ale mega niebezpiecznie jeśli lód jest nawet na takich skrzyżowaniach jak  Spółdzielczości / Związkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogowcy sypialni jak nie było ślisko sam widziałem kilka dni temu jak jechał gościom i sypialnia sol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymrozek -2 zaskoczył kierowcuff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam ze 12 lat temu jak ok 4.30 szedłem al.Kraśnicką i był duży mróz. Trolejbusy jak jechały to z lini tylko iskry szły. Widok piękny. Teraz -2 i nie łączy im ? To technologia idzie do przodu a w Lublinie na odwród ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie takich mamy kierowców - 2 stopnie tragedia ,siedzieć prowincjonalne typki w domach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogoda, pogodą ale pseudo kierowcy używających świateł przeciwmgielnych - KOSZMAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoookojne... wyjechali drogowcy teraz, tylko w sumie nie wiadomo po co jak już ślisko nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...