Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Giełda pracy przy Kowalskiej w Lublinie już dziś (zdjęcia)

Utworzony przez bezrobotny, 25 sierpnia 2010 r. o 11:11 Powrót do artykułu
Mam pytani. W jakim chorym celu te targi wogóle są organizowane? Ani jednej oferty. Jedynie co to można wziąć sobie anonse za darmo. Ktoś tylko wydaje publiczne pieniądze a pracy jak nie było tak niema. Niech nasze szanowne władze jebną się w głowę i zamiast kolejnego marketu postawią jakąś fabrykę, bo inaczej czeka nas anarchia na ulicy i śmierć głodowa. KOSY NA SZTORC I POD RATUSZ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto miał taki pomysł aby giełda była czynna w godzinach gdzie wiekszosc ludzi pracuje.Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek z Lublina napisał:
Ciekawe kto miał taki pomysł aby giełda była czynna w godzinach gdzie wiekszosc ludzi pracuje.Gratulacje.
Większość tak ale nie bezrobotni, swoją drogą mogło się to ogłoszenie wczoraj ukazać w dzienniku to więcej ludzi by poszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to chyba nie była giełda dla pracujących ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowity bezsens tego typu giełd polega na tym,że poszukuje się "łowców jeleni" typu-przedstawiciel handlowy,doradca finansowy lub pośrednik kredytowy etc.Bezrobotni w 99%z tego nie skorzystają.Ot kolejne bardzo wyrafinowane zagranie.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem tam dzisiaj-jestem osobą poszukującą pracy.Niestety stratą czasu było wybranie się na te "pseudo targi".Myślę,że również pieniądze wydane na te "targi pracy" zostały wydane nie najlepiej.Ciekawy jestem czy pojawi się jakiś konstruktywny komentarz na forum osoby ,która nie zmarnowała czasu i przynajmniej teoretycznie znalazła ofertę pracy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna farsa te pseudo targi. Chodzi tutaj tylko i wyłącznie o przyjmowanie ludzi na szkolenia unijne po to, żeby firmy szkoleniowe mogły na tym zarobić a przeszkolonych bezrobotnych owe firmy mają później głęboko w d..pie. Drozd wstydziłby się organizować takie gó..no!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotny napisał:
Mam pytani. W jakim chorym celu te targi wogóle są organizowane? Ani jednej oferty. Jedynie co to można wziąć sobie anonse za darmo. Ktoś tylko wydaje publiczne pieniądze a pracy jak nie było tak niema. Niech nasze szanowne władze jebną się w głowę i zamiast kolejnego marketu postawią jakąś fabrykę, bo inaczej czeka nas anarchia na ulicy i śmierć głodowa. KOSY NA SZTORC I POD RATUSZ!!!!!
popieram skrzyknac sie i pod ratusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...