Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Giełda staroci w Lublinie: Sprzedawcy zbierali podpisy, nie podoba im się decyzja miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2018 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Jestem za przeniesieniwm ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac zamkowy jest stworzony do takich giełd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja managera. Jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można ożywić każdą inną ulicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna decyzja. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulica tym bardzej stare miasto to nie targ lub giełda dajcie spokój ludzie nawet nie miałem gdzie z dziećmi wyjść boco targ na zabytkach lublina to jest chore a po za tym czy ludzie z miasta to szacunku nie mają mieszkają w hotelach tak nazywam bloki szkoda mi ich bo są bezradni na swoje życie a szczynami w lublinie wali gdziepopadnie a wy o smog walczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Będzie miejsce na melxy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zostań w tu gdzie je t ci to przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GENIALNY POMYSŁ! TA GIEŁDA STAROCI TO LIPA! Prawdziwa jest przy szkole Unii i robi ją klub kolekcjonera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
giełda "staroci" to jest na Elizówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odwołać menedżera śródmieścia. Nic dobrego jeszcze nie zrobił by podobało się mieszkańcom. Tak jakby wszystko robił na przekór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to pewnie tylko menadżer ....I ciekawe kto to popiera w komentarzach. Czy on sam i rodzinka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny idiotyczny pomysł. Może przenieść na pusty stadion olimpijski przy Krochmalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac Zamkowy lepsze miejsce. Ustawienia tego na Rynku starego miasta jest kłopotliwe zwłaszcza w sezonie letnim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie giełda staroci jest świetna, Lublin powinien powinien być z niej dumny i ją promować. Może niech z Lublina wszystkich wyrzucą - wtedy ranga przestrzeni miejskiej wzrośnie z całą pewnością. Tylko dla właścicieli barów i marketów powinien być wyjątek, oni powinni zostać. Cała reszta won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest błąd nie została przeniesiona tylko podzielona po nieudanej próbie nacjanalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giełda raz w miesiącu jest be, ale ogródki piwne oraz wrzaski i szczyny klienteli są odpowiednią wizytówką miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej wkurza mnie robienie rajdów rowerowych i biegów po starym mieście niż ta giełda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac zamkowy - jestem za. Ludzie w tym mieście jest nie tylko stare miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...