Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Globus chce sprzedać ratrak

Utworzony przez Antyżuk, 17 listopada 2013 r. o 20:18 Powrót do artykułu
OO ktoś z rodziny ma niezły biznes... wynajem ratraków. I niech mi nie wmawiają że to się im bardziej opłaca bo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że ma swoje lata? Jak by nie spełniał swojej roli to rozumiem, ale że ma lata? Co to za argument!! Samochody które mają już swoje lata ale są dobrze utrzymane to teraz najbardziej cenione auta!! Więc taki argument jest kosmiczną bzdurą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie.trzynastoletnie urządzenie pracujące przecież przez cały rok w piątek i świątek ma prawo być zużyte. A tak poważnie.Urzędasy nie róbcie sobie jaj. Pewnie już kupiec jest i daniną pod stołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie.trzynastoletnie urządzenie pracujące przecież przez cały rok w piątek i świątek ma prawo być zużyte. A tak poważnie.Urzędasy nie róbcie sobie jaj. Pewnie już kupiec jest i daniną pod stołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie kupię ten ratrak jak będzie w dobrej cenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...